Chcesz oczyścić z toksyn i odżywić swoje ciało? 

Chciałbyś lepiej zrozumieć jak funkcjonuje twój organizm i w jaki sposób możesz wpływać na jego kondycję poprzez codzienną dietę? 

Czujesz, że potrzebujesz zmienić sposób odżywiania, ale nie wiesz jak to zrobić?

Odpowiedzi na te pytanie i wiele innych udziela kurs Żywienie Terapeutyczne. Ten kurs to prawie 27 filmów, w których Szef Irek, doświadczony kucharz – terapeuta, wraz ze swoją partnerką Daviną Reeves Ciara tłumaczą w jaki sposób jeść na co dzień, aby być zdrowym i szczęśliwym.

To niemal 7 godzin unikatowej wiedzy, która pozwoli Ci zrozumieć w jaki sposób przyrządzać posiłki, aby wykorzystać pełną moc użytych składników. To, co różni to podejście od wielu innych diet to holistyczne traktowanie ludzkiego organizmu, które poznajemy krok po kroku przy okazji omawiania poszczególnych produktów, składników i receptur. 

Dowiedz się w jaki sposób zacząć leczyć swoje ciało poprzez pożywienie. Teraz pierwszy moduł dostępny już za 120 zł!

Kurs jest jest podzielony na trzy moduły, każdy można nabyć oddzielnie i studiować w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Dostęp do kursu jest ważny przez dwa lata. Poszczególne moduły można studiować w dowolnej kolejności lub zakupić cały pakiet oszczędzając 40 zł. 

Moduł pierwszy to wielowymiarowe wprowadzenie do terapeutycznego sposobu odżywiania. Aby zapoznać się z zasadami terapeutycznej kuchni, zrozumieć w jaki sposób to, co jemy może wpływać na kondycję naszego ciała i dlaczego prozdrowotne jedzenie powinno być pyszne – zacznij od modułu pierwszego. To potężna dawka wiedzy przedstawiona w obrazowy sposób, który na zawsze odmieni twój sposób postrzegania swojego przewodu pokarmowego i korelacji między stanem umysłu a zdrowiem innych części ciała. Dowiesz się z niego jak funkcjonuje przewód pokarmowy człowieka, w jaki sposób nasze ciało korzysta ze składników zawartych w pożywieniu i w jaki sposób można wpłynąć na przyswajalność mikro i makroelementów. Ten moduł będzie szczególnie interesujący dla osób, które poważnie myślą o zmianie nawyków żywieniowych i chciałyby zrozumieć na czym polega terapeutyczny sposób odżywiania.

Jeśli interesujesz się praktycznym zastosowaniem terapeutycznych produktów w swojej kuchni skorzystaj z modułu drugiego. W tej części kursu nauczysz się przyrządzać półprodukty, które diametralnie zmienią jakość Twojej diety. Na ich bazie będziesz mógł przyrządzić dania według własnego pomysłu, lub korzystając z receptury z modułu trzeciego.

Istota tego modułu i umiejętności stosowania półproduktów przyrządzonych samemu polega na możliwości odstawienia produktów standardowo kupowanych w sklepie, których pełnego składu i sposobu produkcji nie możemy być pewni. 

Druga zaleta posiadania umiejętności wytwarzania półproduktów, to możliwość szybkiego przygotowywania bardziej złożonych, zdrowych posiłków. Mając w lodówce swój sos pomidorowy, olej, galaretkę, mleko czy pasty (wszystkie wegańskie i surowe!) będziesz mógł w dosłownie kilka minut przyrządzić pełnowartościowy, prozdrowotny obiad. To ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i krok milowy w stronę prozdrowotnego odżywiania.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowy na wprowadzenie terapeutycznej diety do codziennego jadłospisu lub stosujesz prozdrowotny sposób odżywiania, ale szukasz inspiracji i lepszego zrozumienia jak pożywienie oddziałuj na organizm – wybierz moduł trzeci. Znajdziesz tu autorskie receptury Szefa Irka, z których przyrządzisz prozdrowotne śniadania, obiady, kolacje i desery. Każdy kolejny film to nowa receptura przyrządzania od początku do końca. Przy okazji przyrządzania każdej z nich dowiesz się w jaki sposób ich przyrządzenie wpływa na przyswajalność poszczególnych składników i – w efekcie – na kondycję Twojego organizmu. Usłyszysz też wiele sprawdzonych porad kuchennych profesjonalnego kucharza i odpoczniesz, bo luz i dobre samopoczucie to jeden z najistotniejszych elementów w terapeutycznej kuchni.

Aby w jak najlepszy sposób wykorzystać informacje zawarte w kursie zapoznaj się w pierwszej kolejności z Wprowadzeniem, a następnie krok po kroku wprowadzaj do diety kolejne produkty, wykonuj kolejne receptury (moduł 2), następnie bardziej skomplikowane potrawy (moduł 3). 

Pełen pakiet trzech modułów da Ci kompleksową wiedzę na temat odżywiania terapeutycznego i pozwoli Ci swobodnie wprowadzić nowy sposób bycia w kuchni i sposób odżywiania, który oczyści i odżywi Twoje ciało. Po ukończeniu kursu Twoja kuchnia będzie zupełnie innym miejscem, a Ty zyskasz energię i umiejętność dbania o siebie przy okazji każdego posiłku.

Pełen opis kursu, poszczególnych modułów i odcinków znajdziesz na stronie Żywienie terapeutyczne – kurs online

Aby kupić kurs wejdź na stronę hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/odzywianie. Kurs będzie dla Ciebie udostępniony w ciągu kilku minut od opłacenia go. Oglądaj, chłoń wiedzę i eksperymentuj, bądź zdrowy i szczęśliwy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.