NOWE SPOJRZENIE NA ZDROWIE I CHOROBĘ

Czym jest choroba? Dlaczego się pojawia? Jakie niesie informacje? Czy z choroby cielesnej można się wyleczyć na poziomie psychiki oraz czy pracując z ciałem można wyleczyć się z choroby psychicznej?

Poza klasycznymi formami leczenia, na rynku można znaleźć wiele ofert obiecujących poprawę zdrowia, ale czy one są dla każdego i czy mają remedium na każdą dolegliwość? Czy trzeba zawierzyć się jednej metodzie, czy można eksperymentować i łączyć terapie? Czy jest możliwy tandem między klasycznym podejściem i holistycznymi metodami?

DARMOWA WIEDZA O KOMPLEMENTARNYCH TERAPIACH LECZENIA ORAZ KURSY VIDEO ONLINE O ZDROWIU

Zapraszamy do projektu Hakuj Zdrowie, w którym szukamy odpowiedzi na powyższe pytania. Jak to robimy? Zadajemy je ekspertom reprezentującym różne podejścia do leczenia – lekarzom, terapeutom, uzdrowicielom i szamanom, a wywiady z nimi udostępniamy cyklicznie w formie odcinków, podcastów i artykułów na naszej platformie internetowej oraz fanpage'u.

Skupiamy się na niekonwencjonalnych metodach leczenia mających swoje źródła w różnych kulturach, ale które są stosowane w świecie zachodnim. Interesują nas ustawienia systemowe, praca z emocjami, totalna biologia, psychologia zorientowana na proces, human design, mindfulness, praca z ciałem, medycyna amazońska, homeopatia, terapia wielowymiarowa, praca z Duszą, leczenie jedzeniem i wiele innych.

TWÓRCY

Jacek Burban – pomysłodawca Hakuj Zdrowie i główny strateg

Twórca sztuk wszelakich. Głównie reżyser. Specjalizuje się w wyłapywaniu i rozwijaniu potencjałów. Lubi przepływ, kreację oraz komunikację. Nieustannie w procesie twórczym. Od czasów wczesnego dzieciństwa czerpie inspirację ze snów.

 

Weronika Burban – uwierzyła w Hakuj Zdrowie no i jest:)

Odkąd tylko pamiętam wyszukuję prawidłowości w funkcjonowaniu otaczającej mnie rzeczywistości. Od wielu lat studiuję stare i nowe podejścia dotyczące istoty ludzkiej. Zgłębiałam i nadal zgłębiam spojrzenie na ten temat poprzez : pracę z procesem, totalną biologię, tarota, nlp, astrologię, i ching, pracę z roślinami, pracę z ciałem, ustawienia systemowe, a ostatnio matryc, które można wyczytać z human design. Lubię w tym wszystkim znajdować wspólne mianowniki, bo wtedy wydaje mi się, że coś już o tym świecie wiem:) Więcej na stronie: www.weronikaburban.pl

KONTAKT

e-mail: kontakt@hakujzdrowie.pl
FB: Hakuj Zdrowie

Tel.: + 48 696 256 086