Sztuka pracy z ciałem

Zastanawiasz się nad zmianą zawodu? Chcesz wzbogacić swoją ofertę o masaż Lomi Lomi Nui? W tym odcinku nie tylko usłysz czym jest ten masaż i co się na niego składa, dowiesz się również co nieco o filozofii hawajskiej. Ponadto ugryziemy temat od strony zawodowej. To wspaniała sztuka pracy z ciałem, która może zaprowadzić Cię w nieznane dotąd rejony postrzegania siebie i innych. Ten podcast pomoże Ci w podjęciu decyzji czy iść w tę stronę czy nie? Niezależnie czy będzie to Twoja zawodowa ścieżka czy prywatna.

Gościni Marta Gierczyńska – Nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui. Marta uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod zachęcając do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału.

Mówi się, że Lomi kogoś woła, zobacz czy zawoła Ciebie. Zapraszamy!
Rozmawiała Karolina Wilk

Kurs masażu Lomi Lomi Nui Online

Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapraszamy do kursu online Masaż Lomi Lomi Nui i Hawajska Filozofia.

Zobacz kurs: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia
Więcej kursów Marty:
Automasaż https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/kurs-automasazu/
Świadomy Ruch https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/kurs-swiadomego-ruchu/

Nasz kanał na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCslFTHyib1gtKkYqVwuSGsg
Martę znajdziesz tutaj: https://martagierczynska.pl

4 Comments

  1. bardzo pozytywna osoba; chciałabym zaprosić Marte do Węgorzewa i Giżycka, by poprowadzila
    cykliczne szkolenia
    wszystkiego dobrego
    do zobaczenia

  2. Również zaczynałem od kupienia kursu Marty Gierczyńskiej on-line. Tam uczyłem się techniki. Dalszy etap to był kurs grupowy i następny kurs u innego nauczyciela. Kurs rzeczywiście spełnił swoje zadanie zaciekawił mnie. Jedyną przeszkodą było to że licencja na kurs była ograniczona i był moment kiedy chciałem wrócić do kursu było to niemożliwe.

    • Witam, dziękujemy za Pana komentarz, cieszymy się że ścieżka Lomi Pana przywołała właśnie zaczynając od naszego kursu. Panie Jarku zawsze można do nas napisać w celu przedłużenia na kontakt@hakujzdrowie.pl i znajdziemy jakieś korzystne rozwiązanie. 🙂 Pozdrawiam ciepło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera