Masaż lomi lomi nui to tradycyjna i głęboko uzdrawiająca metoda pracy z ciałem, która wywodzi się z Hawajów. Ten kurs to holistyczny pakiet hawajskiej wiedzy, w którym poruszamy tematy ciała, umysłu i ducha. Krok po kroku poprowadzi Cię on przez podstawy techniki tego masażu i hawajskiej filozofii huny. Dowiesz się jak przygotować się do roli masażysty poprzez praktykę tańca fregaty i automasażu. To kilka godzin nauki nowej, niezwykłej umiejętności, ale też moc inspiracji jak odnaleźć szczęście i harmonię w życiu.

JAK WYGLĄDA KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI ONLINE?

Kurs masażu lomi lomi nui online składa się z trzech części tematycznych (nauka masażu lomi lomi nui, automasaż, wykłady z hawajskiej filozofii wraz z ćwiczeniami coachingowymi przy niektórych zasadach Huny). Każda część składa się z kilka odcinków filmowych. Po wykupieniu kursu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat. Aby korzystać z kursu wystarczy komputer i dostęp do internetu.

1. Nauka techniki masażu lomi lomi nui

Lomi lomi nui oparty jest na tańcu, dlatego naukę tego masażu rozpoczniemy od poznania kroków Fregaty, która jest podstawą przy poruszaniu się wokół stołu podczas masażu.

Masażu uczymy się w takiej kolejności, w jakiej wykonujemy go docelowo. Nauka podzielona jest na odcinki tematyczne: Plecy; Nogi (tył ciała); Szyja, Brzuch, Klatka Piersiowa, Ramiona Barki (przód ciała); Nogi (przód ciała). Każda lekcja zaczyna się od pokazu, który jest inspiracją, jak wygląda masowanie danej części ciała w praktyce. Następnie każda część omówiona jest dokładnie pod kątem technicznym i pokazana jest w taki sposób, abyście mogli zobaczyć jak najwięcej szczegółów. Możecie też obejrzeć całościowy pokaz, który jest okazją do poczucia, czym jest ta sztuka pracy z ciałem i zaznania świątynnej atmosfery.

2. Wykłady o masażu lomi lomi nui i hawajskiej filozofii huny

To podstawy hawajskiego podejścia i wiedzy w pigułce. W wykładach zawarte są informacje, jak w holistyczny sposób pracować z klientem, na co zwrócić uwagę podczas masażu, tak aby wspierać osoby na stole w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. To też moc inspiracji do tego, jak zmieniać swoją postawę, by móc cieszyć się życiem. Odcinki ilustrowane są przykładami z praktycznego zastosowania tej wiedzy oraz krótkimi ćwiczeniami.

3. Inspiracje do samodzielnej praktyki automasażu

To 4 lekcje, które pokazują jak przy użyciu ciężaru swojego ciała, podłogi, ściany i piłeczek tenisowych poznawać swoje ciało i uczyć się go słuchać. Kiedy w praktyczny sposób dowiadujemy się  jak uwalniać napięcia swojego ciała, wtedy łatwiej jest nam zrozumieć, jak możemy pomóc w tym innym ludziom.

Wymiana masażowa i zniżka na indywidualne lekcje

Kupując kurs otrzymujesz zaproszenie do tajnej grupy na facebooku uczniów Marty. Jest to bezpieczna przestrzeń do spotkania innych miłośników masażu Lomi Lomi Nui oraz możliwość umówienia się na praktyki i wymienne masaże. Równocześnie otrzymujesz 20% zniżkę na indywidualne  lekcje/konsultacje z Martą.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

 • poznasz technikę wykonania masażu świątynnego lomi lomi nui
 • dowiesz się na co zwrócić uwagę, żeby pracować z ludźmi z poziomu serca i dążyć do zdrowia i harmonii
 • uczysz się wtedy, kiedy masz czas i ochotę
 • kurs nakręcony jest tak, aby móc zobaczyć jak najwięcej szczegółów, jak i doświadczyć świątynnej atmosfery
 • poznasz mądrość płynącą z Hawajów i jej praktyczne zastosowanie w masażu i życiu
 • poznasz podstawy filozofii hawajskiej huny, która inspiruje do zmiany swoich przekonań i nawyków na bardziej korzystne
 • poznasz techniki uwalniania napięć własnego ciała poprzez automasaż
 • to kopalnia inspiracji i wskazówek, jak czerpać radość i mądrość z życia 🙂

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ MASAŻU LOMI LOMI NUI?

 • to sztuka pracy z ciałem, która ma moc uzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i ducha
 • poprawia przepływ energii przez całe ciało, dając naturalny impuls do samouzdrawiania
 • to głęboko relaksujący masaż, który zmniejsza poziom stresu, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, poprawia zakres ruchu w stawach
 • to droga do poznania siebie na głębszym poziomie
 • to świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną, bliskimi, znajomymi
 • to odpowiedź na najgłębsze potrzeby każdego człowieka tj. miłość, szacunek, dotyk, bliskość
 • to nie tylko technika, ale i inspiracja jak uczyć się żyć twórczo, szczęśliwie, w harmonii ze sobą i światem.

DLA KOGO?

1. Dla specjalistów

Dla masażystów, fizjoterapeutów, terapeutów, których interesuje holistyczne podejście do człowieka i którzy chcą wzbogacić swój warsztat, poszerzając go o aspekt pełnego szacunku dotyku, uwalniania niekorzystnych schematów poprzez ciało i poszerzanie świadomości.

2. Dla amatorów

Dla tych, którzy nie mieli do tej pory nic wspólnego z masażem, a ciekawi ich praca z ciałem, uważny dotyk i chcą masować najbliższych, rodzinę czy znajomych. Dla tych, którzy chcą się dzielić tym, czego wszyscy potrzebują – miłością, bliskością i radością.

3. Dla praktyków

Dla osób, które ukończyły grupowy kurs lomi lomi nui i potrzebują odświeżyć sobie wiedzę i przyjrzeć się wykonaniu masażu z jeszcze innej niż dotychczas perspektywy.

4. Dla zapracowanych

Dla zapracowanych mam, ojców, babć i dziadków, studentów, właścicieli biznesu i psów ;), dla każdego, komu trudno się zorganizować żeby wyjechać na kurs grupowy i chciałby uczyć się w tzw. międzyczasie, po nocach lub zanim wszyscy wstaną 😉

5. Dla tych, którzy potrzebują coś zmienić w swoim życiu

Dla każdego, kto poszukuje w swoim życiu zmiany na dowolnej płaszczyźnie – zawodowej, rodzinnej, relacyjnej, finansowej. Dla tych, którzy mają dość swojej pracy, nie wiedzą co dalej, dla tych, którzy w czymś utknęli, czują się bezradni. Dla każdego kto, chce odzyskać kontakt ze sobą, poczucie sprawczości, swoją MOC i zacząć realizować swoje marzenia!

6. Dla par

Dla tych, którzy chcą budować relacje z parterem na poczuciu zrozumienia, akceptacji i miłości poprzez bliskość i dotyk. Dla par, które szukają sposobu na wspólne spędzanie czasu, które są ciekawe odrywania siebie nawzajem w nowych obszarach, którym zależy na pogłębianiu relacji i chcą się dzielić między sobą tym, co jest naprawdę ważne.

 

Ważne informacje

Kurs lomi lomi nui online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Producent kursu Hakuj Zdrowie – Jacek Burban oraz prowadząca kurs Marta Gierczyńska nie ponoszą odpowiedzialności za szkody czy kontuzje powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania przedstawionych technik.

Dodatkowa uwaga

W kursie występują sceny, na których pokazana jest odsłonięta klatka piersiowa modelki.

 

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą.Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Instrukcje do kursu 00:00:00
Automasaż
Automasaż: plecy, kark, głowa 00:09:40
Automasaż: ramiona, barki 00:05:45
Automasaż: biodra, nogi 00:06:56
Automasaż z piłeczkami 00:05:47
Masaż Lomi Lomi Nui
Czym jest masaż Lomi Lomi Nui 00:04:25
Pokaz masażu świątynnego 01:05:11
O czym powiedzieć przed masażem 00:02:56
Jak dobrać wysokość stołu 00:02:00
Fregata 00:11:10
Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach 00:14:38
Masaż Lomi Lomi Nui: Nogi z tyłu 00:18:07
Masaż Lomi Lomi Nui: Szyja, klatka piersiowa, brzuch, barki, ramiona 00:40:13
Masaż Lomi Lomi Nui: Nogi z przodu 00:23:14
Filozofia hawajska Huna
Wstęp do filozofii hawajskiej 00:06:26
7 zasad Huny: Ike 00:05:42
7 zasad Huny: Kala 00:07:29
7 zasad Huny: Makia 00:04:54
7 zasad Huny: Manawa 00:10:14
7 zasad Huny: Aloha 00:07:50
7 zasad Huny: Mana 00:08:16
7 zasad Huny: Pono 00:07:07
Podziękowania 00:02:54

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl
 • 800.00 z VAT
 • 730 Dni

Instruktorzy

429 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED