ROZWIŃ UMIEJĘTNOŚCI LUB ZDOBĄDŹ NOWY ZAWÓD
KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI I ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM

Masaż Lomi Lomi Nui to tradycyjna i głęboko uzdrawiająca metoda pracy z ciałem, która wywodzi się z Hawajów. Świadoma praca z ciałem to metoda na  nawiązywanie dobrego kontaktu z samą/samym sobą i zadbanie o siebie. 7 zasad Huny to pradawne, bardzo praktyczne wskazówki dotyczące życia w harmonii zaczerpnięte od hawajskich uzdrowicieli Kahunów. Ten kurs to holistyczny pakiet wiedzy, w którym poruszamy tematy ciała, umysłu i ducha. To ponad 8 godzin nauki nowej, niezwykłej umiejętności, ale też moc inspiracji jak odnaleźć szczęście i równowagę w życiu.

W tym kurie czekają na Ciebie 4 niezwykłe etapy:

🌺Automasaż

Pierwszy krok ku temu, aby obdarować kogoś wspaniałym masażem, to zadbanie o siebie samego, o swoje ciało. Marta, autorka kursu, przygotowała 12 lekcji automasażu, które pokażą Ci jak używając własnego ciała, podłogi, ściany i piłeczek tenisowych, możesz poznać i uwolnić napięcia w swoim ciele. Kiedy nauczysz się, jak rozluźnić swoje ciało, łatwiej będzie Ci pomagać innym.

🌺Świadomy ruch 

Twoje ciało jest niezastąpionym źródłem informacji o Tobie samym. To ono mówi prawdę o Twoich potrzebach, pragnieniach, granicach i intuicji. Poprzez ruch możemy wyrazić więcej niż słowami. Często trzymamy w sobie niewyrażone emocje, takie jak gniew czy smutek, co może nam szkodzić. Te ćwiczenia w formie medytacji prowadzonych pomogą Ci skontaktować się i popracować nad emocjami i otworzyć się na spontaniczność, radość i przyjemność.

🌺Masaż Lomi Lomi Nui

W tym dziale zostaniesz krok po kroku, precyzyjnie i w piękny sposób wtajemniczona/ny w techniki wykonania masażu Lomi Lomi Nui. Marta poda Ci praktyczne wskazówki dotyczące rozmowy z klientem przed masażem, ustawienia stołu, użytego oleju, nauczy Cię kroków Fregaty – tanecznego ruchu wykonywanego podczas masażu. Kumulacją oczywiście będzie nauka samego masażu. Poznasz wszystkie ruchy wykonywane na plecach, szyi, karku, ramionach, klatce piersiowej, brzuchu, nogach.  Całość została tak nagrana, aby zobaczyć każdy szczegół w detalu. Każda lekcja to inspirujący pokaz, techniczna analiza oraz autentyczna atmosfera, która pozwoli Ci zrozumieć głębię tej sztuki.

🌺Hawajska filozofia Huna

Hawajskie podejście do życia i pracy z ciałem jest pełne przepływu i harmonii. 7 zasady Huny: Ike, Kala, Makia, Mana, Manawa, Aloha, Pono można zastosować dosłownie w każdej sferze życia. Marta w kilku krótkich wykładach zapozna Cię z esencją danej zasady oraz poda praktyczne zastosowanie jej w życiu. Dzięki temu zainspirujesz się jak holistycznie podejść do klienta, wspierając go w powrocie do zdrowia i harmonii.


Dlaczego warto uczyć się Masażu Lomi Lomi Nui?

👉To sztuka, która uzdrawia ciało, umysł i duszę. 

👉Poprawia przepływ energii w ciele i stymuluje naturalne procesy samouzdrawiania. 

👉Redukuje stres, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu i zwiększa zakres ruchu w stawach. 

👉To sposób na poznanie siebie na głębszym poziomie.

👉To świetna pomysł na spędzenie czasu z bliską osobą

👉To nie tylko technika, to także inspiracja do twórczego i szczęśliwego życia w harmonii ze sobą i światem.Co mówią o tym kursie sami kursanci?

Ten kurs Lomi Lomi Nui jest niesamowity! Gorąco polecam – przynosi wiele korzyści i jest super relaksujący. Już po tygodniu intensywnej nauki dostaję pozytywne komentarze od moich klientów. Mogę gorąco polecić ten kurs każdemu. Dziękuję bardzo za to doświadczenie – naprawdę odmienia życie. – Tomasz Garbacz

Wybrałam kurs lomi lomi nui online, aby poszerzyć wiedzę którą już zdobyłam rok wcześniej na kursie stacjonarnym w centrum szkoleniowym HEROS, gdzie prowadzącym był facet, nie mniej jednak, chciałam pójść na kurs gdzie prowadzącą byłaby kobieta, aby zgłębić nieco bardziej z innej perspektywy temat i poczuć się bardziej swobodniej. Natomiast, ten kurs online, na który trafiłam nieprzypadkowo, jest o tyle wygodny, że w każdej chwili mogę sięgnąć i coś przypomnieć / uzupełnić wiedze! Dziękuję za te możliwość!! ))) – Svitlana Korovai

Otrzymałam bardzo ciekawą i przydatną wiedzę, która mi się przyda w mojej praktyce i jestem bardzo wdzięczna, a jest to wiedza teoretyczna bardzo ciekawa i oczywiście praktyczna. Polecam z całego serca. Pozdrawiam serdecznie – Marzena Olbińska

Kurs był utrwaleniem wiedzy zdobytej na kursie w realu. Był wspaniałym przypomnieniem, utrwaleniem wiedzy, ale przede wszystkim doskonaleniem techniki masażu. Jest zrobiony z wielką dokładnością, dbałością o detale. Pani Marta w bardzo przyjemny i przystępny sposób wprowadza w świat huny i masażu Lomi Lomi Nui. Kurs już poleciłam – koleżanka bardzo zadowolona. Zmieniam siebie przez co zmieniam świat i masuję. Daję innym radość, która do mnie wraca –  Grażyna Poseniak


Korzyści dla uczestnika

✅Poznasz technikę wykonania masażu świątynnego Lomi Lomi Nui.

✅Dowiesz się na co zwrócić uwagę, żeby pracować z ludźmi z poziomu serca i dążyć do zdrowia i harmonii.

✅Uczysz się wtedy, kiedy masz czas i ochotę.

✅Kurs nakręcony jest tak, aby móc zobaczyć jak najwięcej szczegółów, jak i doświadczyć świątynnej atmosfery

✅Poznasz mądrość płynącą z Hawajów i jej praktyczne zastosowanie w masażu i życiu.

✅Poznasz podstawy filozofii hawajskiej Huny, która inspiruje do zmiany swoich przekonań i nawyków na bardziej korzystne.

✅Poznasz techniki uwalniania napięć własnego ciała poprzez automasaż

✅Poznasz techniki kontaktu z własnymi emocjami poprzez ruch

✅To kopalnia inspiracji i wskazówek, jak czerpać radość i mądrość z życia 🙂

Dołączysz do tajnej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz innych pasjonatów Masażu Lomi Lomi Nui i będziesz mógł umówić się na praktyki i wymianę masażu.

Otrzymasz 20% zniżki na indywidualne lekcje i konsultacje z nauczycielką Martą Gierczyńską.


Dla kogo jest ten kurs?

1. Dla specjalistów: Dla masażystów, fizjoterapeutów, terapeutów, których interesuje holistyczne podejście do człowieka i którzy chcą wzbogacić swój warsztat, poszerzając go o aspekt pełnego szacunku dotyku, uwalniania niekorzystnych schematów poprzez ciało i poszerzanie świadomości.

2. Dla amatorów: Dla tych, którzy nie mieli do tej pory nic wspólnego z masażem, a ciekawi ich praca z ciałem, uważny dotyk i chcą masować najbliższych, rodzinę czy znajomych. Dla tych, którzy chcą się dzielić tym, czego wszyscy potrzebują – miłością, bliskością i radością.

3. Dla praktyków: Dla osób, które ukończyły grupowy kurs lomi lomi nui i potrzebują odświeżyć sobie wiedzę i przyjrzeć się wykonaniu masażu z jeszcze innej niż dotychczas perspektywy.

4. Dla zapracowanych: Dla zapracowanych mam, ojców, babć i dziadków, studentów, właścicieli biznesu i psów ;), dla każdego, komu trudno się zorganizować żeby wyjechać na kurs grupowy i chciałby uczyć się w tzw. międzyczasie, po nocach lub zanim wszyscy wstaną 😉

5. Dla tych, którzy potrzebują coś zmienić w swoim życiu: Dla każdego, kto poszukuje w swoim życiu zmiany na dowolnej płaszczyźnie – zawodowej, rodzinnej, relacyjnej, finansowej. Dla tych, którzy mają dość swojej pracy, nie wiedzą co dalej, dla tych, którzy w czymś utknęli, czują się bezradni. Dla każdego kto, chce odzyskać kontakt ze sobą, poczucie sprawczości, swoją MOC i zacząć realizować swoje marzenia!

6. Dla par: Dla tych, którzy chcą budować relacje z parterem na poczuciu zrozumienia, akceptacji i miłości poprzez bliskość i dotyk. Dla par, które szukają sposobu na wspólne spędzanie czasu, które są ciekawe odrywania siebie nawzajem w nowych obszarach, którym zależy na pogłębianiu relacji i chcą się dzielić między sobą tym, co jest naprawdę ważne.Ważne informacje

Kurs lomi lomi nui online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Producent kursu Hakuj Zdrowie – Jacek Burban oraz prowadząca kurs Marta Gierczyńska nie ponoszą odpowiedzialności za szkody czy kontuzje powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania przedstawionych technik.

Dodatkowa uwaga

W kursie występują sceny, na których pokazana jest odsłonięta klatka piersiowa modelki.

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Instrukcje do kursu 00:00:00
Automasaż i praca z własnym ciałem
Automasaż: plecy, kark, głowa 00:09:40
Automasaż: ramiona, barki 00:05:45
Automasaż: biodra, nogi 00:06:56
Automasaż z piłeczkami 00:05:47
Automasaż: ulga dla kręgosłupa cz.1 Unlimited
Automasaż: ulga dla kręgosłupa cz.2 00:20:40
Automasaż: ulga dla bioder 00:22:00
Rozciąganie na leżąco przy ścianie 00:02:45
Rozciąganie ciała w pozycjach stojących 00:08:55
Łagodne budzenie ciała i rozluźnianie stawów (pozycje stojące) 00:07:15
Uwolnienie napięć obręczy barkowej 00:15:29
Uwolnienie napięć odcinka lędźwiowego 00:14:42
Świadomy ruch - medytacje prowadzone
Wprowadzenie do praktyki 00:00:00
Medytacja na dobry dzień 00:06:17
Zacznij dzień od budowania kontaktu ze swoim ciałem i oddechem i poczuj, jak może to wpłynąć na Twój poziom energii, witalność i jasność umysłu.
Dodaj sobie energii 00:07:35
Czekają Cię dziś wyzwania i czujesz, że aby im podołać potrzebujesz więcej energii? Zamiast pić kolejną kawę, porusz ciałem i odnajdź w nim zasoby i potencjał do działania!
Rozbudź kreatywność 00:07:07
Gdy brakuje weny, z pomocą może przyjść ruch spontaniczny i dobra zabawa. Kiedy Twoje ciało przełamuje schematy ruchowe, Twój mózg tworzy nowe połączenia neuronalne. To jest jak otwarcie kanału do źródła inspiracji 🙂
Uwolnij przepływ 00:04:00
Jeśli zwykle rozwiązujesz swoje problemy myśląc i analizując, sprawdź co może przynieść powrót do ruchu wzorowanego na naturze. To świetny sposób na zainicjowanie zmiany.
Uwolnienie stresu 00:04:47
Nikt nie lubi się stresować. Często chcemy pozbyć się stresu poprzez odcięcie się od czucia. Niestety wtedy odcinamy się od siebie. Jak więc oswoić stres przez ruch?
Uwolnienie napięcia 00:06:08
To ludzkie, żeby się wkurzać, czuć frustrację. Grunt, żeby nauczyć się jak bezpiecznie regulować wewnętrzny poziom napięcia, aby nie szkodzić sobie i innym. To jest nasz sposób:)
Regeneracja 00:07:30
Wracasz do domu, praca wyssała z Ciebie sporo energii, a przed Tobą jeszcze pół dnia. Zamiast rozsiadać się na kanapie przed telewizorem, daj sobie kilka minut na ruch i wykorzystaj popołudnie na 100%.
Wirtualny masaż 00:13:25
Nasza wyobraźnia nie zna granic! Możesz skorzystać z masażu tu i teraz bez wychodzenia z domu i doświadczyć, jak działa miłość na Twoje ciało, umysł i emocje.
Medytacja na dobry sen 00:10:53
Jak poprawić jakość swojego snu? Przede wszystkim warto budować nowe nawyki, które pozwalają odprężyć się, wyciszyć umysł i dać uwagę temu, co nas buduje od środka. Zacznij już dziś wieczorem!
Masaż Lomi Lomi Nui
Czym jest masaż Lomi Lomi Nui 00:04:25
Pokaz masażu świątynnego 1 01:05:11
Pokaz masażu świątynnego 2 01:09:34
O czym powiedzieć przed masażem 00:02:56
Jak dobrać wysokość stołu 00:02:00
Fregata 00:11:10
Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach 00:14:38
Masaż Lomi Lomi Nui: Nogi z tyłu 00:18:07
Masaż Lomi Lomi Nui: Szyja, klatka piersiowa, brzuch, barki, ramiona 00:40:13
Masaż Lomi Lomi Nui: Nogi z przodu 00:23:14
Filozofia hawajska Huna
Wstęp do filozofii hawajskiej 00:06:26
7 zasad Huny: Ike 00:05:42
7 zasad Huny: Kala 00:07:29
7 zasad Huny: Makia 00:04:54
7 zasad Huny: Manawa 00:10:14
7 zasad Huny: Aloha 00:07:50
7 zasad Huny: Mana 00:08:16
7 zasad Huny: Pono 00:07:07
Podziękowania 00:02:54

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: https://martagierczynska.pl
  • 1,190.00 z VAT
  • 730 Dni

Instruktorzy

770 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED