Skup się na swoim talerzu

Czy wiesz, że na co dzień masz w swoich rękach niezwykłe narzędzie terapeutyczne? Jedzenie to nie tylko proces konsumpcji, to cała filozofia. Okazuje się, że w całkiem prosty sposób możemy wprowadzić do swojej codzienności żywienie terapeutyczne. Czym ono jest? Co się na nie składa? Jakie zmiany możemy wprowadzić od razu? Patrząc na to, co dzieje się na świecie i ten obszar warto wziąć w swoje ręce.

Gość Szef Irek – Irek Ciara – Kucharz terapeuta, fizjolog przewodu pokarmowego. Każdy przepis to dla niego prozdrowotna receptura. Wiedzę zdobywał u szamanów, zielarzy, bioterapeutów, lekarzy i profesorów na całym świecie. W poszukiwaniu leczniczych ziół i bezpiecznych metod terapii odwiedził zakątki Południowej Ameryki, Nowej Zelandii, Australii i Europy. Przez wiele lat pracował jako kucharz terapeuta w słynnej Restauracji „Jubb’s Longevity” w Nowym Jorku u boku Davida Jubb’a. Od wielu lat prowadzi konsultacje zdrowotno-dietetyczne, rozpisuje indywidualne diety i kontrolowane głodówki.

Niezależnie jaką dietę wybierasz, wszyscy możemy zasiąść do wspólnego metaforycznego stołu i cieszyć się lepszym zdrowiem. Zapraszamy!
Rozmawiała Karolina Wilk

* Zasady o których wspomina Irek “Jak jeść” znajdziesz na kanale Youtube Therapeutic Mama: https://www.youtube.com/@TherapeuticMama

Irka znajdziesz tutaj: https://chefirek.pl

Kurs Żywienie Terapeutyczne Online

Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapraszamy do kursu online Żywienie Terapeutyczne 

Kurs Żywienie Terapeutyczne to interdyscyplinarna wiedza na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania odżywiających produktów i posiłków. To także szereg autorskich receptur czerpiących z takich nurtów jak weganizm, raw food, mindfulness, ziołolecznictwo, które opracowane zostały tak, aby regenerować i wzmacniać kondycję naszego ciała i umysłu.

Zobacz kurs: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/odzywianie/

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.