Domowa uprawa grzybów

Co wiemy na temat grzybów? Czy prawdą są stare powiedzenia, że grzyby nie mają żadnej wartości? Z tego odcinka podcastu dowiesz się jak ogromny niosą potencjał – nie tylko jako źródło szybko rosnącego wartościowego jedzenia, ale jako wsparcie w drodze do zdrowia fizycznego, niegasnącej życiowej energii oraz uzyskania wewnętrznej harmonii. Od boczniaków wielkich jak talerze do chińskich lakownic nieśmiertelności, świat grzybów stanie przed Tobą otworem.

Gość Natan Nowak – grzybami pasjonuje się bardziej niż czymkolwiek na świecie. Już będąc dzieckiem rozpoznawał na leśnej ściółce pół grzybowego atlasu, a samą uprawą grzybów zajął się, gdy tylko zrozumiał jak ogromny niosą potencjał.

Od pobudki do zaśnięcia, czytając tomy grzybotwórczej literatury, zbierając zarodniki z całego świata; karmiąc grzybnię na płytkach Petriego i próbując setek znalezionych przepisów w ostatnie 3 lata przeszedł od słoików po ogórkach i mieszaniu trzonów do obsługi laboratorium z prawdziwego zdarzenia i możliwości pracy z krajowymi ekspertami w dziedzinie mykologii. Natan jest częścią projektu Mykonautyka – Eksplorując świat grzybów oraz prowadzi kanał Myk Myk Edukacja

Ostrzegamy ta energia jest zaraźliwa, a zdaniem Natana wiedza o grzybach może odmienić losy tego świata. Zapraszamy!
Rozmawiała Karolina Wilk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera