Co to jest psychobiologia?

Wiedza o emocjonalnych wzorcach poprzedzających chorobę.

W kolejnej serii podcastu jeszcze raz przyjrzymy się temu czym tak naprawdę jest Psychobiologia? O czym mówi, czego uczymy się w tym podejściu? Skąd wiemy, że jest skuteczne? Czym są emocjonalne wzorce poprzedzające chorobę? Zapraszamy do artykułu “Psychobiologia – emocjonalny kod choroby”, który czyta autorka: dr n.med. Marzanna Radziszewska.

Dr. n. med Marzanna Radziszewska – lekarka z bogatym doświadczeniem zawodowym, po wielu latach praktyki medycyny konwencjonalnej w poczuciu, że nie znajduje w niej wystarczających odpowiedzi, zaczęła zgłębiać wiedzę u czołowych nauczycieli psychosomatyki. Wykonała tysiące prywatnych konsultacji z pacjentami, a widząc spektakularne efekty, powołała do życia Akademię Psychobiologii Vedica, by przekazywać swą wiedzę dalej.

Zapraszamy do posłuchania artykułu o nowej perspektywie na zdrowie i chorobę!

Studiuj psychobiologię Online!

Kurs Akademii Psychobiologii Online to kompleksowa wiedza dotycząca zdrowia i choroby, która łączy podejście klasycznej medycyny akademickiej z psychosomatycznym spojrzeniem Recall Healing, Totalnej Biologii, Biologiki, Nowej Germańskiej Medycyny. Kurs składa się z jedenastu kilkugodzinnych modułów tematycznych, o łącznym okresie trwania ok 80 godzin.
Moduły możesz kupować pojedynczo lub od razu cały pakiet. Każdy uczestnik który przesłucha wszystkie 11 modułów otrzymuje imienny certyfikat uczestnictwa w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej, poświadczony podpisem dr Radziszewskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera