Różowa bluzka jako wstęp do świadomego umierania

W tym odcinku poniosło nas od różowej bluzy po grę Tetris, choć zamiarem było przegadanie serialu “Dziewczyny z tylnych ławek”. Było o umieraniu, o naszych oporach i o marzeniach. Czy jesteś wśród tych, którzy umarli za życia, czy masz w sobie gotowość by żyć swoim życiem w pełni? Tematy odcinka m.in. : społeczne ograniczenia,  świadome umieranie, czego się boimy, oswajanie śmierci, ukryte części nas i wiele innych.

Rozmawiają Weronika Burban i Karolina Wilk

Weronika Burban – współzałożycielka portalu Hakuj Zdrowie. Odkąd tylko pamięta wyszukuje prawidłowości w funkcjonowaniu otaczającej jej rzeczywistości. W tym wszystkim zawsze najważniejszy był człowiek.

Karolina Wilk – w Hakuj Zdrowie człowiek pierwszego kontaktu. Poszukująca, zafascynowana konstrukcją człowieka, mechanizmami, które w nim się przejawiają i niezwykłym potencjałem.

 

Przydatne z podcastu:

 

Kursy online w Hakuj Zdrowie:

Jeśli chcesz rozpocząć podróż w głąb siebie, zadbać o swoje zdrowie lub poznać nowe ścieżki rozwoju zapraszamy do naszych kursów! W projekcie Hakuj Zdrowie skupiamy się na niekonwencjonalnych metodach leczenia mających swoje źródła w różnych kulturach, ale które są stosowane w świecie zachodnim. Interesują nas ustawienia systemowe, totalna biologia, psychologia zorientowana na proces, psychobiologia, praca z ciałem, leczenie jedzeniem i wiele innych.

Zachęcamy do studiowania online: https://hakujzdrowie.pl/kursy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.