Lecisz na oparach?

Jak często czujesz, że lecisz “na oparach”? Jak często ignorujesz sygnały z ciała, bo jest jeszcze coś do zrobienia? Czy marzysz o tym, by wszystko rzucić w cholerę, ukryć się gdzieś daleko i wreszcie dać sobie przestrzeń? Dlaczego wszyscy jesteśmy notorycznie zmęczeni? Co to takiego sztuka odpoczynku? Posłuchaj jak ważny jest prawdziwy kontakt z ciałem i jakościowy odpoczynek dla Twojego dobrostanu oraz jak niektóre formy ruchu mogą nas zwieść na manowce. 

Gościni Hanna Onifade – Terapeutka ruchowa i fizjoterapeutka, instruktorka Body Inner Flow Method, autorka 3 książek, dzika kobieta i mama Heemka. Prowadzi ludzi do ich wewnętrznej Natury. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym na oddziale Fizjoterapii, jest instruktorką autorskiej metody Body-Inner-Flow. Ma 20-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samoświadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysoko rozwiniętej cywilizacji (ochrona i samoleczenie chorób cywilizacyjnych). Prowadzi kanał Body-Inner-Flow na YT.

Posłuchaj jak przywrócić wigor i dobre samopoczucie w ciele i duszy. Zapraszamy!
Rozmawiała Karolina Wilk

Zacznij ćwiczyć z Hanią!

Zapraszamy na nasz najnowszy kurs Sztuka Odpoczynku

W tym kursie przypomnisz sobie i swojemu ciału, co to znaczy efektywny odpoczynek. W trakcie 9 sesji poprzez pracę z ciałem, oddechem i umysłem przywrócisz swoją naturalną zdolność do regeneracji. W każdej sesji przejdziesz przez intensywne, choć nie wysiłkowe, ćwiczenia fizyczne oparte na współpracy z grawitacją i czuciu siebie. Dowiesz się też co stoi na przeszkodzie do prawdziwej regeneracji.

Zobacz kurs: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/sztuka-odpoczynku/

Z Hanią możesz również pracować w kursie Zwrot Q Kobiecości

Jest on skierowany do kobiet pragnących odbudować swoje zdrowie i wewnętrzną moc. Podczas kursu zostaniesz wprowadzona w tematykę najważniejszych aspektów kobiecych poprzez krótki wykład i wyselekcjonowane ćwiczenia fizyczne. Kurs jest przewodnikiem i wspaniałą bazą do własnych poszukiwań i eksploracji w tym zakresie. Ćwiczenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet najbardziej zabiegane osoby mogły skorzystać z ich korzystnego wpływu.

Zobacz kurs: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/zwrot-q-kobiecosci/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera