POZNAJ TECHNIKI SKUTECZNEJ REGENERACJI
KURS ONLINE – SZTUKA ODPOCZYNKU

Zwolnij tempo życia i odzyskaj energię!

Czy znasz to uczucie, gdy permanentnie spięte ciało nie potrafi się rozluźnić, a nakręcony umysł nigdy nie zwalnia? Twoje ciało i umysł działają jak urządzenia podłączone do stałego zasilania, zawsze gotowe, zawsze w gotowości, zawsze w alercie. W rezultacie, brakuje Ci sił na zwykłe życie, na radość, na entuzjazm, po prostu na siebie.

Rozluźnienie i relaks to naturalny ruch w dół, opadanie, puszczanie.

Współczesna cywilizacja skupiona na wiecznej młodości, ciągłym wzroście i rozwoju, oraz nieustannym dążeniu do wyższych celów sprawia, że zapomnieliśmy jak puścić i opaść. Nasze stawy, tętnice, mięśnie, nerwy, zwyczaje i przekonania stają się coraz sztywniejsze, odcinając nas od prawdziwego życia.

Kurs Sztuka Odpoczynku to przepis na odzyskanie równowagi i energii.

To 9 sesji, które rozwiązują 9 kluczowych problemów, stojących na przeszkodzie Twojemu odpoczynkowi. Każda sesja prowadzi Cię przez intensywne, ale nie wymagające wysiłku, ćwiczenia fizyczne, które bazują na współpracy z grawitacją i na rozumieniu siebie samego. Dzięki teorii przedstawionej na początku każdego modułu oraz w trakcie sesji, zrozumiesz sens wykonywanych ćwiczeń, co pomoże uspokoić Twój umysł. Oprócz tego, otrzymasz ebook „Sztuka Odpoczynku”, który zawiera jasne i zwięzłe wyjaśnienia, dlaczego jesteśmy chronicznie zmęczeni oraz które obszary naszego ciała cierpią najbardziej. Ebook ten także zawiera opisane i zilustrowane 9 sesji metodą Body Inner Flow.Co zyskasz, biorąc udział w tym kursie:

✅Uświadomisz sobie, co dzieje się z Twoją energią, której tak często Ci brakuje.

✅Zobaczysz, co stoi na przeszkodzie, by efektywnie odpocząć.

✅Zrozumiesz, na czym polega właściwa regeneracja.

✅Zapoznasz się z metodami pracy z ciałem, dzięki którym rozluźnisz miejsca chronicznie spięte i wygasisz stresowe napięcia nerwowe.

✅Przestawisz organizm z metabolizmu stresu na metabolizm rozluźnienia i odpoczynku.

✅Wyciszysz natłok myśli.


Dla kogo jest ten kurs:

👉Dla cierpiących na chroniczne zmęczenie.

👉Dla specjalistów: fizjoterapeutów, masażystów, terapeutów i wszystkich, którzy pracują z ciałem.

👉Dla tych, którzy chcieliby się rozluźnić, ale już nie potrafią.

👉Dla osób pragnących spokoju, ale zgiełk w głowie nawet w nocy im nie daje opaść.

👉Dla tych, którzy chcieliby wreszcie mieć trochę energii dla siebie (to co innego niż siły potrzebne na automatyzm bycia w kieracie).

👉Dla osób zestresowanych i mające już dość!


Forma kursu:

Po wykupieniu kursu otrzymasz dostęp do nagrań wideo na okres dwóch lat oraz ebooka w formie PDF, który będziesz mógł/mogła pobrać na swój komputer na zawsze.


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Dołącz do nas już dziś i zacznij swoją podróż ku pełnemu odpoczynkowi i odzyskaniu energii! Odkryj Sztukę Odpoczynku i przywróć równowagę w swoim życiu!Prawa autorskie – osobiste i majątkowe: 

Uczestnicy kursu są uprawnieni do korzystania z materiałów szkoleniowych jedynie na użytek prywatny. Kopiowanie, udostępnianie czy dekompilacja materiałów bez zgody Wykonawcy jest zabronione.

Program kursu

Sztuka Odpoczynku – Wstęp do kursu 00:20:51
Moduł 1 - Spięte ciało
Sztuka odpoczynku – Wstęp do modułu 1 00:04:36
Odcinek 1 Napięte, przeciążone nogi – woły robocze 00:48:45
Odcinek 2 Miednica tył – ujarzmiona strachem 00:55:39
Odcinek 3 Miednica przód – Wrota odpoczynku i przyjemności 00:44:25
Moduł 2 - Stres wewnętrzny
Sztuka Odpoczynku – Wstęp do modułu 2 00:06:39
Odcinek 4 Wolna klatka piersiowa – pasywny wydech bez wysiłku 00:43:54
Odcinek 5 Zatrzymać hiperwentylację – oddech przez nos 00:45:23
Odcinek 6 Wsparcie dla wątroby 00:39:42
Moduł 3 - Nakręcony umysł
Sztuka Odpoczynku – Wstęp do modułu 3 00:03:30
Odcinek 7 Czucie wewnętrzne 00:41:40
Odcinek 8 Zamknąć oczy 00:45:02
Odcinek 9 Uwaga 00:29:42
Materiały dodatkowe
Sztuka Odpoczynku – E-book Unlimited

Specjalista

Hanna Onifade

Terapeutka ruchowa i fizjoterapeutka, instruktorka Body Inner Flow Method, autorka 3 książek, dzika kobieta i mama Heemka.

Prowadzi ludzi do ich wewnętrznej Natury poprzez: odkrywanie własnego ciała, czucie głębiej, przywracanie wewnętrznych przepływów, kontaktowanie z mocą własnej grawitacji, rozbrajanie wewnętrznych systemów zniewolenia oraz podążanie za mądrością ciała.

Oficjalnie ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym na oddziale Fizjoterapii, jest instruktorem autorskiej metody Body-Inner-Flow. Ma 20-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samoświadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji (ochrona i samoleczenie chorób cywilizacyjnych).

Jest autorką książek: Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu, Męsko-Żeńska Równowaga Energetyczna, Mikrobiom Wspaniały i wielu artykułów. Prowadzi kanał Body-Inner-Flow na YT.

Opinie o kursie

N.A

oceny
  • 5 gwiazdki0
  • 4 gwiazdki0
  • 3 gwiazdki0
  • 2 gwiazdki0
  • 1 gwiazdki0

Nie ma jeszcze opinii dla tego kursu.

  • 499.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni

Instruktorzy

99 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED