SIĘGNIJ PO SWOJĄ KOBIECĄ MOC
Z KURSEM ZWROT Q KOBIECOŚCI

Czy chcesz poczuć się bardziej pewnie jako kobieta? Chciałabyś osiągnąć harmonię w swoim życiu? Kurs Zwrot Q Kobiecości to klucz do odkrycia najważniejszych aspektów kobiecości, zarówno w teorii, jak i praktyce.

Kurs został stworzony przez ekspertkę w dziedzinie fizjoterapii, nauczycielkę jogi i autorkę innowacyjnej metody Body Inner Flow, Hannę Onifade.

Skupiamy się na aspektach, które są szczególnie istotne w dzisiejszych czasach. Są one ściśle powiązane z naszym zdrowiem fizycznym, psychicznym, społecznym i duchowym. Odkrywanie tych aspektów pomoże Ci przywrócić zdrowie i równowagę, otwierając drzwi do Twojego własnego kobiecego wzrostu.

Ćwiczenia przygotowane przez Hanię uwzględniają wszystkie potrzeby fizjologiczne kobiety oraz są dostępne dla kobiet o każdym poziomie sprawności fizycznej. Ćwiczenia nie tylko łagodzą napięcie i ból kręgosłupa, ale także stabilizują układ neurologiczny, hormonalny i oddechowy oraz sprzyjają ogólnemu zdrowiu.


Czego możesz się spodziewać po kursie Zwrot Q Kobiecości?

Zmienisz swoje przekonania: Kurs pomoże Ci przekształcić negatywne przekonania i myśli, które mogą Cię blokować, otwierając drogę do pozytywnych zmian.

Poczujesz przypływ wewnętrznej mocy: Poprzez praktykę odkryjesz ukryte źródło siły wewnętrznej, które pozwoli Ci pokonywać wyzwania życiowe.

Wsłuchasz się w mądrość własnego ciała: Kurs pomaga zrozumieć i uszanować potrzeby Twojego ciała, umożliwiając lepsze zrozumienie siebie.

Zrelaksujesz się na głębokim poziomie: Dzięki naszym technikom relaksacyjnym odnajdziesz spokój i harmonię w swoim życiu.

Wzrośnie twoja witalność: Ćwiczenia przyczynią się do podniesienia Twojego poziomu energii i zwiększenia ogólnej witalności.

Odpuścisz napięcia w ciele: Kurs pomoże rozluźnić Ci ciało i uwolnić zgromadzone napięcia, przynosząc ulgę mięśniom i kręgosłupowi.

Puszczając stare schematy zapisane w ciele otworzysz się na potencjał nowych przestrzeni: Będziesz gotowa na nowe doświadczenia i możliwości, otwierając się na rozwój osobisty.Kurs „Zwrot Q Kobiecości” jest odpowiedni dla:

👉Kobiet pragnących zgłębić swoją kobiecość i poczuć się pewniej.

👉Kobiet pragnących doświadczyć głębokiego relaksu i odstresować się.

👉Kobiet gotowych puścić stare przekonania i otworzyć się na zmiany.

👉Kobiet, które chcą nawiązać mocniejszy kontakt z własnym ciałem i duchem.

👉Kobiet poszukujących wewnętrznej równowagi i spokoju.

👉Kobiet, które chcą zwiększyć swoją energię i witalność, czerpiąc radość z życia.


Kurs „Zwrot Q Kobiecości” zainspirował mnie do nowych ćwiczeń fizycznych, dzięki którym lepiej potrafię zaopiekować się swoją kobiecością. Wykłady Hani i praktyczne wskazówki naprowadziły mnie na wiele refleksji w tym obszarze. Polecam każdej kobiecie, która poszukuje swojej pełni – Dagmara Rosiak

Wspaniały kurs. Przebudowałam swoje przekonania, by odczuwać harmonię i zadowolenia. Gorąco polecamAneta Tyczyńska


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Daj sobie szansę na odkrycie swojej wewnętrznej kobiecości i zarezerwuj miejsce w naszym kursie już dziś!


Informacje techniczne:

Kurs jest dostępny online, składa się z 8 odcinków video trwających od 12 do 20 minut każdy. Po zakupie kursu masz dostęp do nagrań wideo przez 2 lata, możesz je oglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, takim jak laptop, telefon lub tablet, dowolną ilość razy.

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Odc. 1 Wprowadzenie 00:12:21
Przebuduj swoje przekonania, by umożliwić sobie odczuwanie harmonii i zadowolenia. W tym odcinku szerzej opowiem o tym, że moc i zdrowie tkwi w równowadze. A dokładniej, w archetypicznej równowadze między aspektami kobiecymi i męskimi w nas. Uświadomisz sobie, że aspekty kobiece i aspekty męskie są RÓWNO-WAŻNE, choć zupełnie inne w swojej naturze. Dowiesz się skąd czerpać moc i pewność siebie oraz jak polepszyć swój stan zdrowia.
Odc. 2 Ciało 00:18:51
W tym odcinku opowiem o Twoim najbliższym, zawsze obecnym aspekcie Kobiecym - Twoim ciele. Pokażę Ci kilka ćwiczeń odbudowujących kontakt z ciałem, tak by jego Mądrość mogła być stale dla Ciebie dostępna. Dzięki temu lepiej je poznasz i nauczysz się z nim komunikować. Dowiesz się, w jaki sposób możesz usłyszeć co chce Ci powiedzieć np. gdy jesteś chora.
Odc. 3 Ziemia 00:18:18
W tym odcinku opowiem Ci o niezwykle silnym aspekcie kobiecym - Ziemi. Jak czerpać z niej moc? Pokażę Ci kilka praktycznych ćwiczeń, dzięki którym nawiążesz lepszy kontakt z Ziemią. Dzięki nim wzrośnie Twoja pewność siebie, odnajdziesz swoją wewnętrzną moc i poczujesz, że pewnie stoisz na własnych nogach.
Odc. 4 Woda 00:18:35
W tym odcinku dowiesz się, że woda i pragnienie to często wypierane aspekty kobiece. I choć niezbędne dla życia, gdy pozostają niedocenione zaburzają odczuwanie pragnienia oraz krążenie. Nauczysz się specjalnych ćwiczeń, które pozwolą Ci nawiązać pełniejszą relację z tym żywiołem.
Odc. 5 Miednica i Seksualność 00:13:20
W tym odcinku opowiem o wadze jaką ma odczarowanie fizyczne i mentalne seksualności. I o tym że to jedyna droga do przywrócenia odczuwania przyjemności i spełnienia w życiu. Pokażę Ci jak delikatnie i z godnością pracować z najbardziej seksualnym rejonem Twojego ciała - miednicą. Dowiesz się co zrobić, aby poczuć się spełniona i przestać wstydzić się swojej seksualności.
Odc. 6 Cykle. Księżyc. Menstruacja 00:17:01
W tym odcinku opowiem o cyklach biologicznych. O tym, że materia żywa to materia falująca i gdy wszystko ma swój czas panuje harmonia. Szczególną uwagę zwrócimy na najbardziej kobiece fragmenty tych cykli, wykonamy ćwiczenia łagodnie wprowadzające w kontemplacyjny i wyciszający nastrój tych fragmentów. Dowiesz się także m.in. co robić, aby czas menstruacji nie był dla Ciebie złym koniecznym i by bardziej o siebie zadbać w tym czasie.
Odc. 7 Rzeczywistość 00:20:33
Czy potrafisz odróżnić złudne nadzieje od realnych możliwości? Czy łatwo zwieść Cię pozorami? W tym odcinku dowiesz się, że porzucenie obrazów i kontakt z realem jest ważnym aspektem kobiecym - punktem wyjścia z najtrudniejszych problemów. W części praktycznej skupimy się na odnajdywaniu realnego kontaktu z własnym ciałem. Czuciu siebie bez fałszywych wyobrażeń i oczekiwań względem niego.
Odc. 8 Wydech. Przemijanie. Śmierć 00:17:16
W tym odcinku uświadomię Ci olbrzymią wagę procesów kończenia i śmierci. Bez wydechu nie ma wdechu. Bez końca nie ma początku. Bez odpoczynku nie ma spokoju. By Twoje życie mogło płynąć bez przeszkód, musi mieć wciąż nowe przestrzenie jakie robi dla niego śmierć. Zrobimy też proste ćwiczenia odblokowujące wydech, by dać przestrzeń wdechowi i uwolnić się od pozorów, jaką daje hiperwentylacja.

Specjalista

Hanna Onifade

Terapeutka ruchowa i fizjoterapeutka, instruktorka Body Inner Flow Method, autorka 3 książek, dzika kobieta i mama Heemka.

Prowadzi ludzi do ich wewnętrznej Natury poprzez: odkrywanie własnego ciała, czucie głębiej, przywracanie wewnętrznych przepływów, kontaktowanie z mocą własnej grawitacji, rozbrajanie wewnętrznych systemów zniewolenia oraz podążanie za mądrością ciała.

Oficjalnie ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym na oddziale Fizjoterapii, jest instruktorem autorskiej metody Body-Inner-Flow. Ma 20-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samoświadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji (ochrona i samoleczenie chorób cywilizacyjnych).

Jest autorką książek: Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu, Męsko-Żeńska Równowaga Energetyczna, Mikrobiom Wspaniały i wielu artykułów. Prowadzi kanał Body-Inner-Flow na YT.

  • 300.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni

Instruktorzy

502 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED