PROMOCJA. DO 31.05 CENA 150 ZŁ (ZAMIAST 190 ZŁ)
Kurs „Zwrot Q Kobiecości” jest ruchem ku osobistej Kobiecości. Skierowany jest do Kobiet, pragnących odbudować swoje zdrowie i prawdziwą moc. Pierwotną moc. Kobiecą moc. Podczas kursu zostaniesz wprowadzona w tematykę najważniejszych aspektów Kobiecych poprzez krótki wykład inspirujący do własnych poszukiwań oraz przykładowe, proste ćwiczenia praktyczne. Kurs zaprojektowany jest tak, by uczestnictwo w nim było możliwe nawet przy bardzo intensywnym trybie życia.

 

Kurs Zwrot Q Kobiecości to 8 odcinków. Pojedynczy odcinek trwa 12 – 20 min, po wykupieniu kursu uczestniczka dostaje dostęp do nagrań wideo na okres dwóch lat.

 

Od autorki, Hanny Gryzińskiej-Onifade:

Kobiecość to temat rzeka. Ja chciałabym zwrócić uwagę na kilka aspektów, które wydają mi się najważniejsze i najbardziej palące w dzisiejszych czasach. Są nierozerwalnie związane z naszym zdrowiem fizycznym, psychicznym, społecznym i duchowym. Zwrócenie się ku tym aspektom, nadanie im odpowiedniej rangi pomoże Kobietom w przywracaniu zdrowia i równowagi. Otworzy drogę ich własnego, kobiecego wzrostu.

Zwrócenie się „ku” jest pokojowym przywracaniem równowagi. W odróżnieniu od tak powszechnego dziś zwracaniu się „przeciw” – czyli walki. Walki o zdrowie. Walki o prawa. Walki o życie. W głębi siebie czuję, że to jedyna droga by zatrzymać błędne i wyniszczające koła wszelkich walk.

JAKICH DOŚWIADCZEŃ MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ SIĘ PO KURSIE?

 • “ryzykujesz” zmianą przekonań
 • zobaczysz, że Moc to aspekt Kobiecy
 • wsłuchasz się w Mądrość swojego ciała
 • zrelaksujesz się na głębokim poziomie
 • oddech przeponowy doda Ci witalności
 • rozciąganie ułatwi Ci puszczanie napięć
 • a puszczając stare schematy możesz zyskać nowe przestrzenie

DLA KOGO?

 • jeśli pragniesz zadbać o swoją Kobiecość z głębi, od środka (nie tylko powierzchownie)
 • jeśli pragniesz relaksu
 • jeśli męczy Cię ciągła walka o … O co walczysz?
 • jeśli jesteś gotowa porzucić stare przekonania
 • jeśli szukasz zdrowia i równowagi
 • jeśli chcesz nawiązać kontakt z własnym ciałem
 • jeśli chcesz przywrócić witalność w swoje życie

Program kursu

Odc. 1 Wprowadzenie 00:12:21
Przebuduj swoje przekonania, by umożliwić sobie odczuwanie harmonii i zadowolenia. W tym odcinku szerzej opowiem o tym, że moc i zdrowie tkwi w równowadze. A dokładniej, w archetypicznej równowadze między aspektami kobiecymi i męskimi w nas. Uświadomisz sobie, że aspekty kobiece i aspekty męskie są RÓWNO-WAŻNE, choć zupełnie inne w swojej naturze. Dowiesz się skąd czerpać moc i pewność siebie oraz jak polepszyć swój stan zdrowia.
Odc. 2 Ciało 00:18:51
W tym odcinku opowiem o Twoim najbliższym, zawsze obecnym aspekcie Kobiecym - Twoim ciele. Pokażę Ci kilka ćwiczeń odbudowujących kontakt z ciałem, tak by jego Mądrość mogła być stale dla Ciebie dostępna. Dzięki temu lepiej je poznasz i nauczysz się z nim komunikować. Dowiesz się, w jaki sposób możesz usłyszeć co chce Ci powiedzieć np. gdy jesteś chora.
Odc. 3 Ziemia 00:18:18
W tym odcinku opowiem Ci o niezwykle silnym aspekcie kobiecym - Ziemi. Jak czerpać z niej moc? Pokażę Ci kilka praktycznych ćwiczeń, dzięki którym nawiążesz lepszy kontakt z Ziemią. Dzięki nim wzrośnie Twoja pewność siebie, odnajdziesz swoją wewnętrzną moc i poczujesz, że pewnie stoisz na własnych nogach.
Odc. 4 Woda 00:18:35
W tym odcinku dowiesz się, że woda i pragnienie to często wypierane aspekty kobiece. I choć niezbędne dla życia, gdy pozostają niedocenione zaburzają odczuwanie pragnienia oraz krążenie. Nauczysz się specjalnych ćwiczeń, które pozwolą Ci nawiązać pełniejszą relację z tym żywiołem.
Odc. 5 Miednica i Seksualność 00:13:20
W tym odcinku opowiem o wadze jaką ma odczarowanie fizyczne i mentalne seksualności. I o tym że to jedyna droga do przywrócenia odczuwania przyjemności i spełnienia w życiu. Pokażę Ci jak delikatnie i z godnością pracować z najbardziej seksualnym rejonem Twojego ciała - miednicą. Dowiesz się co zrobić, aby poczuć się spełniona i przestać wstydzić się swojej seksualności.
Odc. 6 Cykle. Księżyc. Menstruacja 00:17:01
W tym odcinku opowiem o cyklach biologicznych. O tym, że materia żywa to materia falująca i gdy wszystko ma swój czas panuje harmonia. Szczególną uwagę zwrócimy na najbardziej kobiece fragmenty tych cykli, wykonamy ćwiczenia łagodnie wprowadzające w kontemplacyjny i wyciszający nastrój tych fragmentów. Dowiesz się także m.in. co robić, aby czas menstruacji nie był dla Ciebie złym koniecznym i by bardziej o siebie zadbać w tym czasie.
Odc. 7 Rzeczywistość 00:20:33
Czy potrafisz odróżnić złudne nadzieje od realnych możliwości? Czy łatwo zwieść Cię pozorami? W tym odcinku dowiesz się, że porzucenie obrazów i kontakt z realem jest ważnym aspektem kobiecym - punktem wyjścia z najtrudniejszych problemów. W części praktycznej skupimy się na odnajdywaniu realnego kontaktu z własnym ciałem. Czuciu siebie bez fałszywych wyobrażeń i oczekiwań względem niego.
Odc. 8 Wydech. Przemijanie. Śmierć 00:17:16
W tym odcinku uświadomię Ci olbrzymią wagę procesów kończenia i śmierci. Bez wydechu nie ma wdechu. Bez końca nie ma początku. Bez odpoczynku nie ma spokoju. By Twoje życie mogło płynąć bez przeszkód, musi mieć wciąż nowe przestrzenie jakie robi dla niego śmierć. Zrobimy też proste ćwiczenia odblokowujące wydech, by dać przestrzeń wdechowi i uwolnić się od pozorów, jaką daje hiperwentylacja.

Specjalista

Hanna Gryzińska-Onifade

Healing Lifestyle Educator
 

Certyfikacja, wykształcenie: - z wykształcenia: Fizjoterapeuta Medyczny - Instruktor jogi wg metody Iyengara - Terapeuta oddechowy wg Buteyko Method - Aromaterapeuta - Ukończyła kurs z komunikacji personalnej

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich oraz ponad 200 terapii indywidualnych.Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samo-świadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji (ochrona i samo-leczenie chorób cywilizacyjnych). Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, z oddechem, z przekonaniami i codziennymi zwyczajami. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z Ośrodkami Medycznymi i Społecznymi w kraju i za granicą, z Instytucjami Pozarządowymi, z Telewizją Internetową oraz Ośrodkami Samorozwoju. Od 2009 prowadzi własną firmę szkoleniowo-edukacyjną, realizując projekty nakierowane na budzenie samo-świadomości i realizację założonych celów witalnych (Healing Lifestyle) na terenie całej Polski. Jest autorką książek (m. in. Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu) i wielu artykułów.
KUP KURS
 • 190.00 z VAT per 730 dni
 • 730 Dni
50 ZAPISANYCH STUDENTÓW
© Hakuj Zdrowie. All rights reserved.