Kurs „Zwrot Q Kobiecości” jest ruchem ku osobistej Kobiecości. Skierowany jest do Kobiet, pragnących odbudować swoje zdrowie i prawdziwą moc. Pierwotną moc. Kobiecą moc. Podczas kursu zostaniesz wprowadzona w tematykę najważniejszych aspektów Kobiecych poprzez krótki wykład inspirujący do własnych poszukiwań oraz przykładowe, proste ćwiczenia praktyczne. Kurs zaprojektowany jest tak, by uczestnictwo w nim było możliwe nawet przy bardzo intensywnym trybie życia.

Kurs Zwrot Q Kobiecości to 8 odcinków. Pojedynczy odcinek trwa 12 – 20 min, po wykupieniu kursu uczestniczka dostaje dostęp do nagrań wideo na okres dwóch lat.

 

Od autorki, Hanny Gryzińskiej-Onifade:

Kobiecość to temat rzeka. Ja chciałabym zwrócić uwagę na kilka aspektów, które wydają mi się najważniejsze i najbardziej palące w dzisiejszych czasach. Są nierozerwalnie związane z naszym zdrowiem fizycznym, psychicznym, społecznym i duchowym. Zwrócenie się ku tym aspektom, nadanie im odpowiedniej rangi pomoże Kobietom w przywracaniu zdrowia i równowagi. Otworzy drogę ich własnego, kobiecego wzrostu.

Zwrócenie się „ku” jest pokojowym przywracaniem równowagi. W odróżnieniu od tak powszechnego dziś zwracaniu się „przeciw” – czyli walki. Walki o zdrowie. Walki o prawa. Walki o życie. W głębi siebie czuję, że to jedyna droga by zatrzymać błędne i wyniszczające koła wszelkich walk.

JAKICH DOŚWIADCZEŃ MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ SIĘ PO KURSIE?

 • “ryzykujesz” zmianą przekonań
 • zobaczysz, że Moc to aspekt Kobiecy
 • wsłuchasz się w Mądrość swojego ciała
 • zrelaksujesz się na głębokim poziomie
 • oddech przeponowy doda Ci witalności
 • rozciąganie ułatwi Ci puszczanie napięć
 • a puszczając stare schematy możesz zyskać nowe przestrzenie

DLA KOGO?

 • jeśli pragniesz zadbać o swoją Kobiecość z głębi, od środka (nie tylko powierzchownie)
 • jeśli pragniesz relaksu
 • jeśli męczy Cię ciągła walka o … O co walczysz?
 • jeśli jesteś gotowa porzucić stare przekonania
 • jeśli szukasz zdrowia i równowagi
 • jeśli chcesz nawiązać kontakt z własnym ciałem
 • jeśli chcesz przywrócić witalność w swoje życie

Program kursu

Odc. 1 Wprowadzenie 00:12:21
Czy zastanawiasz się skąd czerpać moc i pewność siebie? Czy uważasz, że stabilny stan zdrowia jest w zasięgu Twoich możliwości? I czy wiesz, że nie potrzebujesz walczyć by taki stan osiągnąć? Czy gotowa jesteś przebudować swoje przekonania, by umożliwić sobie odczuwanie harmonii i zadowolenia? W tym odcinku szerzej opowiem o tym, że moc i zdrowie tkwi w równowadze. A dokładniej, w archetypicznej równowadze między aspektami kobiecymi i męskimi w nas. Uświadomisz sobie, że aspekty kobiece i aspekty męskie są RÓWNO-WAŻNE, choć zupełnie inne w swojej naturze.
Odc. 2 Ciało 00:18:51
Czy znasz i czujesz swoje ciało? Czy lubisz swój zapach? Czy interesuje Cię co chce powiedzieć Twoje ciało, gdy choruje? Czy jesteś gotowa porzucić nieustanne dylematy i żądania umysłu, by podążyć za wskazówkami mądrego ciała? W tym odcinku opowiem o Twoim najbliższym, zawsze obecnym aspekcie Kobiecym - Twoim ciele. Pokażę Ci kilka ćwiczeń odbudowujących kontakt z ciałem, tak by jego Mądrość mogła być stale dla Ciebie dostępna.
Odc. 3 Ziemia 00:18:18
Czy lubisz swoje nogi? Czy możesz powiedzieć o sobie, że stoisz na własnych nogach? Czy jesteś pewna siebie? Czy czujesz swoją wielką moc? W tym odcinku opowiem o niezwykle silnym aspekcie kobiecym - Ziemi. I o tym, że moc płynie do ciebie z Ziemi poprzez nogi. Ćwiczenia praktyczne skupimy na nogach i stopach by Cię z Nią skontaktować.
Odc. 4 Woda 00:18:35
Czy wyraźnie odczuwasz pragnienie? Czy wiesz czego chcesz? Czy lubisz pić czystą wodę? Czy wiesz co lubisz? Czy systematycznie robisz to co sprawia Ci przyjemność? Czy zdarza się, że masz wyrzuty sumienia gdy robisz coś dla siebie? W tym odcinku dowiesz się, że woda i pragnienie to często wypierane aspekty kobiece. I choć niezbędne dla życia, gdy pozostają niedocenione zaburzają odczuwanie pragnienia oraz krążenie.
Odc. 5 Miednica i Seksualność 00:13:20
Czy czujesz się spełniona? Czy masz elastyczne i pełne życia biodra i okolice miednicy? Czy bóle i dolegliwości ze strony układu rozrodczego są Twoim udziałem? Czy wstydzisz się swojej seksualności? Czy uważasz, że wyparcie się swojej seksualności jest cnotą? W tym odcinku opowiem o wadze jaką ma odczarowanie fizyczne i mentalne seksualności. I o tym że to jedyna droga do przywrócenia odczuwania przyjemności i spełnienia w życiu. Zainspiruję Cię jak delikatnie i z godnością  pracować z najbardziej seksualnym rejonem Twojego ciała - miednicą.
Odc. 6 Cykle. Księżyc. Menstruacja 00:17:01
Czy lubisz zimę? Czy śpisz w nocy? I czy dobrze śpisz w nocy? Czy okres menstruacji to dla Ciebie zło konieczne? Czy może najcenniejszy czas w miesiącu? W tym odcinku opowiem o cyklach biologicznych. O tym, że materia żywa to materia falująca i gdy wszystko ma swój czas panuje harmonia. Szczególną uwagę zwrócimy na najbardziej kobiece fragmenty tych cykli, wykonamy ćwiczenia łagodnie wprowadzające w kontemplacyjny i wyciszający nastrój tych fragmentów.
Odc. 7 Rzeczywistość 00:20:33
Czy szukasz prawdziwych przyczyn swoich dolegliwości i niepowodzeń? Czy zdarzyło Ci się boleśnie zderzyć z rzeczywistością? Czy potrafisz odróżnić złudne nadzieje od realnych możliwości? Czy łatwo zwieść Cię pozorami? W tym odcinku dowiesz się, że porzucenie obrazów i kontakt z realem jest ważnym aspektem kobiecym - punktem wyjścia z najtrudniejszych problemów. W części praktycznej skupimy się na odnajdywaniu realnego kontaktu z własnym ciałem. Czuciu siebie bez fałszywych wyobrażeń i oczekiwań względem niego.
Odc. 8 Wydech. Przemijanie. Śmierć 00:17:16
Czy z łatwością kończysz to zaczęłaś? Czy z łatwością rozstajesz się z tym co niepotrzebne? Czy lubisz jesień? Czy wewnętrzny spokój jest dla Ciebie uczuciem powszednim? Czy rano miewasz zatkany nos? W tym odcinku uświadomię Ci olbrzymią wagę procesów kończenia i śmierci. Bez wydechu nie ma wdechu. Bez końca nie ma początku. Bez odpoczynku nie ma spokoju. By Twoje życie mogło płynąć bez przeszkód, musi mieć wciąż nowe przestrzenie jakie robi dla niego śmierć. Zrobimy też proste ćwiczenia odblokowujące wydech, by dać przestrzeń wdechowi i uwolnić się od pozorów, jaką daje hiperwentylacja.

Specjalista

Hanna Gryzińska-Onifade

Healing Lifestyle Educator
 

Certyfikacja, wykształcenie: - z wykształcenia: Fizjoterapeuta Medyczny - Instruktor jogi wg metody Iyengara - Terapeuta oddechowy wg Buteyko Method - Aromaterapeuta - Ukończyła kurs z komunikacji personalnej

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich oraz ponad 200 terapii indywidualnych.Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samo-świadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji (ochrona i samo-leczenie chorób cywilizacyjnych). Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, z oddechem, z przekonaniami i codziennymi zwyczajami. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z Ośrodkami Medycznymi i Społecznymi w kraju i za granicą, z Instytucjami Pozarządowymi, z Telewizją Internetową oraz Ośrodkami Samorozwoju. Od 2009 prowadzi własną firmę szkoleniowo-edukacyjną, realizując projekty nakierowane na budzenie samo-świadomości i realizację założonych celów witalnych (Healing Lifestyle) na terenie całej Polski. Jest autorką książek (m. in. Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu) i wielu artykułów.
KUP KURS
 • 190.00 per 730 dni
 • 730 Dni
22 ZAPISANYCH STUDENTÓW
© Hakuj Zdrowie. All rights reserved.