AUTOMASAŻ Z PIŁECZKAMI – Marta Gierczyńska

Z poprzednich filmów z automasażem wiecie już, że do praktyki nie potrzeba drogich gadżetów i specjalistycznych sprzętów. Dziś przedstawiamy Wam jednak ważny element masażu - sparpeciaka. To super pomocnik w odpuszczaniu i rozluźnianiu napięć. Aby go wykonać potrzebujesz jednej skarpety i dwóch piłeczek tenisowych. Dokładną instrukcję znajdziesz w filmie poniżej.

Automasaż dla osób pracujących przed komputerem

W trakcie dzisiejszych ćwiczeń zajmiemy się rozluźnianiem między innymi ramion, łopatek, pach czy nóg. Jedno z dzisiejszych ćwiczeń przyniesie świetne efekty przede wszystkim osobom, które dużo czasu spędzają przed komputerem.

Pamiętaj, aby w trakcie automasażu wsłuchać się w siebie i swoje ciało. Nie przekraczaj granicy bólu. Podążaj za miejscami, które wzywa ciało.

 

Marta Gierczyńska – nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (takie jak masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

Więcej informacji na temat kursu, który prowadzi Marta: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia/

Kup kurs: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia/

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera