AUTOMASAŻ ODC. 1 – Marta Gierczyńska

Zachęcamy do spojrzenia na podłogę z innej perspektywy. Co mamy na myśli? Spójrz na podłogę jak na masażystę, który zawsze jest pod ręką. Grawitacja i ciężar ciała w kontakcie z podłogą daje nam wiele możliwości – przede wszystkim na rozluźnienie napięć zebranych w ciele.

W dzisiejszym odcinku zapraszamy na rozluźnianie głowy, karku i pleców. Naszą przewodniczką po automasażu jest Marta Gierczyńska, nauczycielka hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.

Jak zrobić automasaż?

Do automasażu nie potrzebujesz specjalnego fotela ani drogich gadżetów, dlatego każdy z nas może sobie pozwolić na tę formę pracy z ciałem. Znajdź kawałek podłogi, ściany, załóż wygodne ubranie, daj sobie czas i do dzieła!

Kup kurs lomi lomi: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia/

Marta Gierczyńska – nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (takich jak masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera