AUTOMASAŻ – ODC. 2 – Marta Gierczyńska

Każdy z nas lubi błogie uczucie odprężenia po masażu. Co zrobić, gdy nie masz w pobliżu masażysty? Spróbuj automasażu. O czym musisz wiedzieć? Przede wszystkim o tym, że do automasażu nie potrzebujesz specjalnego fotela ani drogich gadżetów. Dlatego znajdź kawałek podłogi i ściany, załóż wygodne ubranie, daj sobie czas i zacznij.

Jak zrobić automasaż?

W praktyce automasażu ważne jest to, abyś wsłuchał się w siebie i swoje ciało. Ruchy w automasażu nie polegają na jakimś szczególnym ułożeniu ciała. Chodzi o to, aby znaleźć płynność i pozycje, w których czujesz, że puszczają napięcia. W tym odcinku będziemy rozluźniać ramiona i barki. Naszą przewodniczką po tej formie pracy z ciałem będzie Marta Gierczyńska, nauczycielka hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.

Jak rozpoznać czy dobrze robię automasaż?

Jeśli czujesz, że Twoje ciało się rozluźnia, na pewno wszystko robisz jak trzeba. Pamiętaj, aby wykonywane ruchy nie sprawiały Ci bólu.

Kup kurs lomi lomi: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia/

Marta Gierczyńska – nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.