UZALEŻNIENIA OD SUBSTANCJI – wywiad z Markiem Matusiewiczem

Podczas wieloletniej pracy terapeutycznej z klientami Marek Matusiewicz, specjalista od ustawień systemowych / hellingerowskich, zauważył, że mężczyźni uzależnieni są przede wszystkim od takich substancji jak alkohol, narkotyki (miękkie i twarde) oraz nikotyna. Główną przyczyną uzależnień od tych substancji u mężczyzn jest brak ojca. Co ma na myśli Marek?

Więź ojca z synem – ustawienia systemowe / hellingerowskie

Chodzi o połączenie ojca i syna na poziomie duchowym. Zażycie wyżej wymienionych substancji przyczynia się między innymi do wejścia w taki stan, w którym nasza dusza łączy się z tą brakująca duszą ojca. Oczywiście jednak dzieje się na na poziomie nieświadomym. Prawdopodobnie mało kto świadomie szuka w uzależnieniu ojca. Moment uświadomienia sobie, co kryje się za uzależnieniem jest niezwykle uwalniający. Posłuchajcie.

marek matusiewiczMarek Matusiewicz – początki zajmowania się metodą ustawień systemowych / hellingerowskich rozpoczęły się u niego w 2003 roku. Ukończył szereg warsztatów i seminariów prowadzonych przez: Berta Hellingera, dr med. Ilse Kutschera, Marka Wilkirskiego, Cecilio Fernández Regojo, a także prof. Joaquim Parra Marujo, Gunter Schricker i innych. Zanim zaczął pracować z ludźmi, spędził łącznie około roku na warsztatach i nadal bierze udział cały czas szkoląc się i doskonaląc swoje umiejętności. Do tej pory brał aktywny udział w około 2100 rolach reprezentując osoby z różnych systemów. Jego specjalizacją jest praca z uzależnieniami oraz ustawienia biznesowe.

Więcej na stronie: systemoweustawienia.com.pl

Chcesz otrzymywać raz miesiącu pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera