RAK MACICY – MOJA HISTORIA – Anija Miłuńska

U Aniji Miłuńskiej 5 lat temu zdiagnozowano raka endometrium. Zachęcamy do posłuchania jej osobistej i pełnej refleksji opowieści o podróży w nieznane – w głąb siebie. Jest to także historia o ograniczających przekonaniach oraz roli choroby i raka w dzisiejszym świecie.

Dlaczego boimy się raka?

Rak jako sprzymierzeniec. Każda choroba domaga się wprowadzenia zmian w naszym życiu, w przypadku raka są to zmiany radykalne. Anija potraktowała go jako swojego sojusznika, który wyprowadził ją z sytuacji, z którą nie potrafiła sobie poradzić. Twierdzi, że rak konfrontuje nas ze śmiercią – kiedy przychodzi, coś musi umrzeć – albo ciało fizyczne albo pewne wyobrażenia i postawy życiowe, które mają nad nami władzę.

 

Anija Miłuńska  z wykształcenia filozofka, przez wiele lat praktykowała buddyzm zen a także inne formy medytacji, zgłębiała rdzenne duchowe tradycje, aby wreszcie odnaleźć korzenie europejskiej duchowości w kulturze Starej Europy. Przywraca światu współczesną wersję mitu Bogini oraz sposób celebrowania życia w zgodzie z rytmem: życie – śmierć – odrodzenie. Stworzyła autorską metodę głębokiej transformacji poprzez pracę z baśniami i mitami, z energiami żywiołów, totemami i uzdrawiającą mocą kręgu. Od 1998 roku prowadzi kręgi, warsztaty, ceremonie oraz inicjacje dla kobiet i dziewczynek, od 2009 – również dla mężczyzn. Poprzez taniec i medytacje uczy wchodzenia w kontakt z energią i rytmem ziemi. Kocha drzewa, kwiaty i wszystkie istoty roślinne, od których uczy się, w założonym przez siebie ogrodzie – sztuki życia w zgodzie z życiem.

 

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera