ALOHA – 7 ZASAD HUNY

Czy wiesz, że aby zacząć doświadczać miłości od innych, należy nauczyć się ją dawać samemu sobie?

Aloha – Huna

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Marta Gierczyńska opowiada o jednej z 7 zasad Huny – Aloha. Słowo to oznacza po hawajsku „dzień dobry” i „do widzenia”, ale nie tylko. Oznacza także szczęście i miłość. Piękne połączenie, prawda?

Zgodnie z naukami Huny wszystko w naszym życiu co jest dla nas dobre pochodzi z bezwarunkowej miłości. Z kolei to, co powoduje cierpienie lub nieszczęście, ma swoje korzenie w strachu.

Posłuchajcie sami i zróbcie z Martą krótkie ćwiczenie.

 Marta Gierczyńska – nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (takich jak masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera