ALOHA – 7 ZASAD HUNY – Marta Gierczyńska

Aloha – czy na pewno wiesz co oznacza to słowo? To nie tylko hawajskie “dzień dobry” i “do widzenia”. Aloha to coś więcej. Oznacza także miłość i szczęście. Według Huny wszystko co jest dla nas w życiu dobre pochodzi z bezwarunkowej miłości. Z kolei to, co powoduje w naszym życiu nieszczęście czy cierpienie – pochodzi ze strachu.

W dzisiejszym odcinku Marta Gierczyńska, nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui mówi o tym, że aby doświadczać miłości trzeba nauczyć się przede wszystkim dawać ją samemu sobie. Mówi także o tym, dlaczego ocenianie siebie i innych nie wychodzi nam na dobre.

Posłuchajcie sami i zróbcie z Martą krótkie ćwiczenie.

 Marta Gierczyńska – nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

 

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: http://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *