PRACA Z DZIEĆMI – wywiad z Richardem C. Overly

Łagodna Bio-Energetyka łączy terapię werbalną i pracę z ciałem. Metoda ta bardzo dobrze sprawdza się w pracy z dziećmi. Jednym z elementów terapii traumy pierwotnej jest opowiadanie dzieciom historii ich narodzin. Opowieść o narodzinach może stać się np. częścią wieczornego rytuału przed zasypianiem. Najważniejszym narzędziem uzdrawiającym pierwotną traumę jest jednak Masaż Dotyk Motyla, który ma nie tylko działanie terapeutyczne, ale także odbudowuje więź z dzieckiem.

Praca z dziećmi i wyrażanie emocji

Richard Overly podkreśla przede wszystkim jak ważne jest, aby od najmłodszych lat uczyć dzieci jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Najlepiej, jeśli i jeden i drugi rodzic są w to zaangażowani. Podsumowując – powinni oni starać się rozumieć dziecięce emocje i umożliwić ich nieskrępowane okazywanie. To przyniesie dzieciom ogromną ulgę.

 

Richard C. Overly – założyciel Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gnetle Bio-Energetics Institute) oraz dyrekor ds. Szkoleń. Praktykuje i uczy terapii Polarity od 1989 r. Praktyk, Trener i Superwizor Łagodnej Bio-Energetyki. Autor materiałów szkoleniowych do terapii Polarity i Łagodnej Bio-Energetyki. Autor książki i materiału DVD “Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich”, która została wydana w Polsce: Wyd. VIRGO 2014 oraz książki “Gentle Bio-Energetics – Theory and Tools for Everyone”.

 

Chcesz otrzymywać raz miesiącu pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.