JAK SIĘ POWSTRZYMUJEMY?- wywiad z Richardem C. Overly

Jak się powstrzymujemy? – To kluczowe pytanie w Łagodnej Bio-Energetyce dr Evy Reich. Jak powstrzymujesz siebie przed tym, czego chcesz? Richard Overly opowiada o tym, że zamiast dawać ludziom gotowe rozwiązania przeprowadza ich przez proces, podczas którego stają się swoimi własnymi terapeutami. Głównym celem terapii, jest nauczenie ludzi, że mogą rzeczy robić w inny sposób niż dotychczas i to przyniesie im uzdrowienie.

Jest wiele sposobów w jaki ludzie się powstrzymują. Jednym z nich jest blokowanie, utrudnianie przepływu energii życiowej. Overly opowiada o tym, że gdy przywróci się ten przepływ, cała reszta ułoży się sama.

Richard C. Overly – założyciel Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gnetle Bio-Energetics Institute) oraz dyrekor ds. Szkoleń. Praktykuje i uczy terapii Polarity od 1989 r. Praktyk, Trener i Superwizor Łagodnej Bio-Energetyki. Autor materiałów szkoleniowych do terapii Polarity i Łagodnej Bio-Energetyki. Autor książki i materiału DVD “Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich”, która została wydana w Polsce: Wyd. VIRGO 2014 oraz  książki “Gentle Bio-Energetics – Theory and Tools for Everyone”.

Chcesz otrzymywać raz miesiącu pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: http://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *