JAK SIĘ POWSTRZYMUJEMY? – wywiad z Richardem C. Overly

“Czy jesteś świadomy w jaki sposób się powstrzymujesz?” – to niezwykle ważne pytanie w Łagodnej Bio-Energetyce dr Evy Reich. Ważne, aby ludzie sami przyjrzeli się sobie i dostrzegli odpowiedzi na to pytanie. Kiedy zaczynają się sobie przyglądać, stają się swoimi własnymi terapeutami. To bardzo ważny element procesu.

Łagodna Bio-Energetyka i energia życiowa

Celem terapii jest przede wszystkim przywrócenie naturalnego przepływu energii życiowej i nauczenie ludzi, że robienie rzeczy inaczej niż do tej pory, może przynieść im uzdrowienie.
Pierwszym krokiem jest jednak dostrzeżenie blokad w przepływie energii. Jak je rozpoznać? Na przykład kiedy chcesz się wycofać, nieruchomiejesz, napinasz mięśnie czy próbujesz kontrolować oddech. Według Łagodnej Bio-Energetyki, gdy przywróci się przepływ energii, cała reszta ułoży się sama.

 

Richard C. Overly – założyciel Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gnetle Bio-Energetics Institute) oraz dyrekor ds. Szkoleń. Praktykuje i uczy terapii Polarity od 1989 r. Praktyk, Trener i Superwizor Łagodnej Bio-Energetyki. Autor materiałów szkoleniowych do terapii Polarity i Łagodnej Bio-Energetyki. Autor książki i materiału DVD “Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich”, która została wydana w Polsce: Wyd. VIRGO 2014 oraz  książki “Gentle Bio-Energetics – Theory and Tools for Everyone”.

Chcesz otrzymywać raz miesiącu pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.