OD CZEGO ZALEŻY NASZE PIĘKNO? – wywiad z dr. Partapem Chauhanem

Wydaje się, że nie ma człowieka, który nie chciałby pięknie wyglądać. Pewnie wiele osób zastanawiało się, od czego tak naprawdę zależy nasze piękno. Czy to dar z niebios? Dr Partap Chauhan, ajurwedyjski lekarz zwraca uwagę, że w medycynie, którą się zajmuje rozróżnia się trzy rodzaje piękna. Pierwszym jest piękno zewnętrzne, o które można zadbać naturalnymi kosmetykami. Drugim rodzajem piękna jest piękno wewnętrzne. Chodzi tu o przede wszystkim o zadowolenie z życia, którym się żyje.

Sekret piękna w ajurwedzie

Najistotniejszym jednak elementem, jest trzeci rodzaj piękna, który bezpośrednio wpływa na blask w oczach i promieniowanie, obok którego trudno przejść obojętnie. Posłuchajcie tajemnicy dotyczącej piękna jaką zdradza dr. Chauhan w poniższym odcinku.

 

dr Partap ChauhanDr Partap Chauhan – jest lekarzem ajurwedyjskim – Ayurvedacharyą, autorem i wykładowcą. Ukończył Ayurvedę na Uniwersytecie w Delhi. Pełni funkcję dyrektora Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad w Indiach, gdzie stoi na czele wszystkich działań medycznych i farmaceutycznych. Jest ekspertem w leczeniu tzw. chorób nieuleczalnych i w farmakologii i Rasashastra, a także pionierem w stosowaniu nowoczesnych technologii do starożytnej nauki Ayurwedy – w 1995 r. stworzył stronę internetową z bazą wiedzy na temat Ajurwedy (www.jiva.com) i założył pierwsze na świecie Ajurwedyjskie Centrum Telemedycyny, gdzie setki lekarzy udzielają bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych.

 

 

 

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje od nas na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.