MANAWA – 7 ZASAD HUNY

Cokolwiek możesz zrobić, możesz zrobić tylko teraz. Właśnie o tym mówi Manawa – jedna z 7 zasad Huny. Hawajczycy byli mistrzami w byciu w „tu i teraz”. Czy wiesz, że w ich języku istnieje tylko czas teraźniejszy? Nie ma czasu przeszłego i przyszłego.

Zasada Huny – Manawa

To oczywiste, że wspominamy to, co się wydarzyło lub na przykład planujemy swoje cele. Musimy jednak przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego, że nasze efektywne działanie może mieć miejsce tylko tu i teraz.

Olbrzymi wpływ na nasz odbiór tego, co nas otacza w danym momencie, są nasze programy i schematy, w których funkcjonujemy.

Pamiętajmy, że energia podąża za uwagą. Jeśli chcemy przenieść naszą uwagę do teraźniejszości, łączmy się z naszym ciałem i tym, co czujemy. Dzięki temu będzie nam łatwiej skontaktować się ze sobą.

Kup kurs Lomi Lomi Nui Onlie:

https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia/

Marta Gierczyńska – nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją przede wszystkim świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (takich jak masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera