KOBIETA I MĘŻCZYZNA – wywiad z Markiem Matusiewiczem

Kobieta i mężczyzna w kontekście ustawień systemowych

Z naszych obserwancji najgorętsza kwestia, wywołująca najwięcej zainteresowania. Kobieta i mężczyzna. Co zrobić aby mężczyzna był mężczyzną a kobiet kobietą? Co zrobić aby związek się udał?

Po pierwsze za synem musi stanąć ojciec, a za córką matka, tak aby dziecko w obrębie swojej płci odnalazło tożsamość. Popularne u nas w społeczeństwie określenie i postawa „syneczek mamusi” czy „córeczka tatusia” często prowadzi to dysfunkcji i trudności w późniejszym wejściu w zdrową relację.

Po drugie to dziecko, nawet jeśli już jest dorosłym, powinno z pełną akceptacją przyjąć do serca wszystkich  przodków z linii męskiej i żeńskiej oraz korzystać z tej energii, która płynie z konkretnego źródła. Co to oznacza w praktyce? Posłuchajcie.

Marek Matusiewicz – początki zajmowania się metodą Ustawień Systemowych rozpoczęły się u niego w 2003 roku. Ukończył szereg warsztatów i seminariów prowadzonych przez: Berta Hellingera, dr med. Ilse Kutschera, Marka Wilkirskiego, Cecilio Fernández Regojo, prof. Joaquim Parra Marujo, Gunter Schricker i innych. Zanim zaczął pracować z ludźmi, spędził łącznie około roku na warsztatach i nadal bierze udział cały czas szkoląc się i doskonaląc swoje umiejętności. Do tej pory brał aktywny udział w około 2100 rolach reprezentując osoby z różnych systemów. Jego specjalizacją jest praca z uzależnieniami oraz ustawienia biznesowe. Więcej na stronie: systemoweustawienia.com.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.