DLA KOGO USTAWIENIA SYSTEMOWE / HELLINGEROWSKIE – wywiad z Mirosławem Czarko-Wasiutycz

Niektóre osoby szukają problemów w swoim życiu na siłę. Często zdarza się także, że korzystanie z różnego rodzaju rozwojowych warsztatów stanowi substytut ich codziennego życia, ich „tu i teraz”. Nie potrafią oni dostrzec, że najlepszym warsztatem rozwojowym jest bycie obecnym w danym momencie – podczas zabawy z dzieckiem, prania, gotowania, zarabiania pieniędzy.

Ustawienia systemowe / hellingerowskie – dla kogo?

Mirek Czarko-Wasiutycz opowiada, że na ustawienia systemowe / ustawienia hellingerowskie nie powinno się przychodzić z ciekawości. Powinno się z nich korzystać gdy targają nami silne emocje uniemożliwiające codzienne funkcjonowanie. Są przydatne także wtedy, kiedy nie potrafimy sobie poradzić z codziennymi problemami lub chorobami.

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

Dowiedz się więcej o ustawieniach systemowych
Jeśli temat Cię zainteresował to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziesz już produkty dotyczące Ustawień systemowych – to trzy pakiety webinarów, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje życie zawodowe i relacje. Znajdziesz je tutaj: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/ustawienia-systemowe/

Realizacja filmowa: http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.