CZYM JEST CHOROBA? – wywiad z Markiem Matusiewiczem

Czym jest choroba wg ustawień systemowych?

Choroba jest tak częstym zjawiskiem, że przyzwyczailiśmy się traktować ją jako naturalny stan rzeczy. Reklamy oraz apteki stojące na każdym rogu utwierdzają nas w tym podejściu.  W momencie wystąpienia objawów chorobowych idziemy do lekarza, w wyniku czego dostajemy receptę, bierzemy lekarstwa. To standardowa procedura.

Można jednak zmienić paradygmat i wyjść od założenia, że naturalnym stanem dla człowieka jest pełnia zdrowia. Według Marka Matusiewicza, zajmującego się od wielu lat terapią poprzez ustawienia hellingerowskie, za chorobą zawsze stoi jakaś zaburzona relacja. Uwikłania przynależące do tej relacji powodują, że słabniemy i chorujemy. Choroba to taki radar, który wskazuje, że tu jest coś nie tak i woła o uzdrowienie. Zapraszamy do posłuchania całego wywiadu.

Marek Matusiewicz – początki zajmowania się metodą Ustawień Systemowych rozpoczęły się u niego w 2003 roku. Ukończył szereg warsztatów i seminariów prowadzonych przez: Berta Hellingera, dr med. Ilse Kutschera, Marka Wilkirskiego, Cecilio Fernández Regojo, prof. Joaquim Parra Marujo, Gunter Schricker i innych. Zanim zaczął pracować z ludźmi, spędził łącznie około roku na warsztatach i nadal bierze udział cały czas szkoląc się i doskonaląc swoje umiejętności. Do tej pory brał aktywny udział w około 2100 rolach reprezentując osoby z różnych systemów. Jego specjalizacją jest praca z uzależnieniami oraz ustawienia biznesowe. Więcej na stronie: systemoweustawienia.com.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub także stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.