CO MOŻEMY NIEŚWIADOMIE ODZIEDZICZYĆ? – wywiad z dr Barbarą Tyboń

Tajemny spadek rodzinny, czyli o tym, co możemy nieświadomie odziedziczyć

Jest coś fascynującego w spadkach rodzinnych. Znacie te historie o nieoczekiwanej fortunie po wujku z Ameryki, skarbie wykopanym spod zawalonej stodoły, czy tajemnicy, która ujawnia na łożu śmierci babcia, albo też takiej którą wyczytaliśmy z pamiętnika pradziadka? O tych historiach czytamy zazwyczaj w książkach albo krążą jako legendy z ust do ust.

Jak się jednak okazuje spadki rodzinne otrzymujemy wszyscy. I nie mówimy tu tylko o materialnych rzeczach, czy też nawet genach, które niosą się przez kolejne życia. Mowa o historiach zapisanych w emocjach, które przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Pięknie można się o tym przekonać pracując z ustawieniami hellingerowskimi albo z totalną biologią, która używa na to określenia imprinting genomu (nauka oficjalna również o tym mówi).

I tak potrafimy otrzymać w spadku na przykład talenty, pasje, przekonania, ale też zdarzenia, które nieświadomie odtwarzamy. Np ciągle się przeprowadzamy, tracimy pieniądze, mamy nieślubne dzieci itp. Historie te będą tak długo powracać, aż uwikłanie zostanie ujawnione i przeżyte do końca. Posłuchajcie.

Dr Barbara Tyboń – jest psychoterapeutką z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych, społecznych i prywatnych placówkach związanych ze zdrowiem, rozwojem i edukacją. Jest również wykładowczynią – prowadzi autorskie zajęcia na kilku warszawskich uczelniach. W swojej pracy łączy akademicką wiedzę psychologii zachodniej z tradycyjną mądrością Wschodu (psychologia kontemplatywna). Pracuje holistycznie. Specjalistka od psychogenealogii.
Więcej na www.creatifs.pl

Chcesz otrzymywać pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: http://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *