Atak paniki – jak sobie poradzić?

Czy kiedykolwiek miałaś atak paniki i nie wiedziałaś, co zrobić? Nie martw się, nie jesteś sama!

Panika to nic innego jak intensywne odczuwanie lęku, które może całkowicie ogarnąć twoje ciało i umysł. Serce bije jak szalone, ciśnienie wzrasta, pocisz się, a myśli wirują wokół myśli katastroficznych. Atak paniki może być przerażającym doświadczeniem, ale istnieją metody, aby sobie z nim poradzić. To proste sposoby, które możesz zastosować w każdej sytuacji. Pomogą one ci złagodzić objawy i przywrócić spokój.

Nigdy więcej nie czuj się bezradna w obliczu ataku paniki! Zdobądź kontrolę nad swoim życiem i naucz się skutecznych strategii radzenia sobie z lękiem.

Posłuchaj Beaty Pachońskiej – Psychologa i psychoonkologa. Beata od 30 lat pracuje z grupami oraz indywidualnymi osobami. Prowadzi warsztaty, szkolenia, konsultacje i indywidualne sesje psychologiczne. Pyta, konsultuje, inspiruje, prowokuje, pomaga szukać rozwiązań.

Coach po szkole Erickson College International. Praktyk i Master NLP. Trener w biznesie z 18-letnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i z grupami. Współzałożycielka (2002) Grupy Teraz – zespołu konsultantów i trenerów. Czynny psychoonkolog, współpracuje ze Stowarzyszeniem Unicorn od 2011 r.

————————————————————-
 
☎  Telefon: +48 696 256 086

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.