Ustawienia Systemowe – Świadomość Jedności

Ustawienia Systemowe to kolejny nurt pozwalający poszerzyć naszą świadomość w drodze do dobrostanu, do świadomego życia. Na czym one polegają? Co jest szczególnie ważne? Jaki powinien być terapeuta ustawień systemowych? Na co należy uważać? W tym podcaście przyjrzymy się tym zagadnieniom z bliska. Ponieważ ustawienia systemowe dają możliwość wglądu w niewidzialne dynamiki rodowe i systemowe zobaczymy też jakie kolektywne tematy na ten moment są najbardziej aktualne.

Ze mną Dorota Puzio – autorka metody terapeutyczno-coachingowej Integracja Świadomości®, autorka ponad 20 kursów o tematyce rozwoju emocjonalnego, duchowego oraz biznesowego. Terapeutka i nauczycielka ustawień systemowych i coach transformatywny.

Zobacz jakie tematy otworzą się u Ciebie. Zapraszamy!
Rozmawiała Karolina Wilk

7 Comments

  1. Dziękuję bardzo bardzo interesujący materiał od jakiegoś czasu już o tym myślę i czuję potrzebę i bardzo bym chciała nawiązać kontakt z Panią Dorotą czy mogę poprosić o kontakt.Pozdrawiam Anna Siemaszko

  2. Polecam karty Doroty Puzio.Bardzo skuteczna możliwość pracy ze sobą i partnerem.Naprawdę czasami jestem zszokowana jak idealnie wpasowują sie w daną sytuacje.Świetne narzędzie do pracy ze sobą .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera