Jarka nie da się ustawić. O ustawieniach systemowych

Idziemy dalej i szukamy kolejnych perspektyw. Ustawienia systemowe z powodzeniem można stosować w wielu wymiarach ludzkiego życia. Tym razem odpowiemy sobie na pytanie z czym faktycznie mamy kontakt w ustawieniach? Jak szerokie jest to pole? I jak nauczyć się czerpać z niego informacje? Porozmawiamy o zdrowej męskości i jak ona się przejawia. W jakim miejscu jesteśmy jako społeczność w drodze do zdrowej męskości i zdrowej kobiecości. Dobrze ustawieni – to maksyma dzisiejszego gościa. 

Rozmowa z Mirkiem Czarko-Wasiutycz – Terapeutą Ustawień Systemowych, uczestnikiem Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coachem, uczestnikiem szkoleń i warsztatów u takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych; autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

Zobacz co u Ciebie może wymagać ustawienia. Zapraszamy!
Rozmawiała Karolina Wilk

Dowiedz się więcej o ustawieniach systemowych

Jeśli temat Cię zainteresował to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziesz już produkty dotyczące Ustawień systemowych – to trzy pakiety webinarów, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje życie zawodowe i relacje. Znajdziesz je tutaj: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/ustawienia-systemowe/

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.