Praca życia – nagranie webinaru

W światku rozwojowym pewnie nieraz słyszałaś hasło mówiące o tym, że praca może być źródłem pasji i absolutnego spełniania. To już oklepany frazes, ale zobacz, że nadal działa. Ilu z nas pracuje tylko po to, by mieć pieniądze, a spełnienie osiągać gdzieś indziej? Ilu z nas pracuje, poza oczywiście zapewnieniem sobie podstawowych potrzeb, by mieć kasę na podróże, na kursy, na koncerty itd. No i fakt jest taki, że wcale nie taki musi być rozkład sił:)

Zapraszamy do posłuchaj Marty Gierczyńskiej, dawniej sfrustrowanej pani architekt, dziś nauczycielki masażu lomi lomi i świadomej pracy z ciałem, jaka jest jej recepta na ruch ku zawodowemu spełnieniu. Zainspiruj się jej doświadczeniem i praktycznymi wnioskami i obal w sobie mit, że praca to jedynie źródło utrzymania.


Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka’ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley’a, Movement Medicine u Ya’acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” – Marta Gierczyńska


KURS MASAŻU LOMI LOMI I HAWAJSKIEJ FILOZOFII HUNY

Poznaj hawajski masaż Lomi Lomi Nui. Naucz się nowego zawodu lub rozszerz swoje kompetencje!

W tym kursie:

✅Poznasz technikę wykonania masażu świątynnego Lomi Lomi Nui.

✅Dowiesz się na co zwrócić uwagę, żeby pracować z ludźmi z poziomu serca i dążyć do zdrowia i harmonii.

✅Uczysz się wtedy, kiedy masz czas i ochotę.

✅Kurs nakręcony jest tak, aby móc zobaczyć jak najwięcej szczegółów, jak i doświadczyć świątynnej atmosfery

✅Poznasz mądrość płynącą z Hawajów i jej praktyczne zastosowanie w masażu i życiu.

✅Poznasz podstawy filozofii hawajskiej Huny, która inspiruje do zmiany swoich przekonań i nawyków na bardziej korzystne.

✅Poznasz techniki uwalniania napięć własnego ciała poprzez automasaż

✅To kopalnia inspiracji i wskazówek, jak czerpać radość i mądrość z życia 🙂

✅Dołączysz do tajnej grupy na Facebooku, gdzie spotkasz innych pasjonatów Masażu Lomi Lomi Nui i będziesz mógł umówić się na praktyki i wymianę masażu.

✅Otrzymasz 20% zniżki na indywidualne lekcje i konsultacje z nauczycielką Martą Gierczyńską.

Dowiedz się więcej: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/masaz-lomi-lomi-hawajska-filozofia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.