DLACZEGO USTAWIAM? – wywiad z Mirosławem Czarko-Wasiutycz

Pierwsze spotkanie Mirosława Czarko-Wasiutycza z ustawieniami miało miejsce w 2005 roku. W czasie życiowego kryzysu zaczął się on zastanawiać nad tym, dlaczego przychodząc na świat, nie otrzymujemy żadnej instrukcji do życia. Kilka dni później w jego ręce wpadły płyty DVD z nagraniami z ustawień systemowych Berta Hellingera. Bardzo to z nim zarezonowało.

Ustawienia systemowe, a instrukcja do życia

Wreszcie dotarła do niego instrukcja. Zaczął rozumieć mechanizm budowania relacji. Zrozumiał, że może to być na przykład związane z wpływem poprzednich pokoleń. Ustawienia przekonały go dlatego, że z jednej strony ma się styczność z emocjami a z drugiej – są tam również porządki. Połączenie tych dwóch stref daje jego zdaniem integralną całość.

Chcesz otrzymywać najnowsze odcinki prosto na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

Dowiedz się więcej o ustawieniach systemowych
Jeśli temat Cię zainteresował to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziesz już produkty dotyczące Ustawień systemowych – to trzy pakiety webinarów, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje życie zawodowe i relacje. Znajdziesz je tutaj: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/ustawienia-systemowe/

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera