CZY MOŻNA PRACOWAĆ Z DZIEĆMI? – wywiad z Mirosławem Czarko-Wasiutycz

Według podejścia ustawień systemowych Berta Hellingera, dzieci zawsze są niewinne. Co więcej – jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim dziecku to nie pracuje się z dzieckiem, ale z jego rodzicami. Czasami zdarza się na przykład, że rodzice swoich dorosłych dzieci chcą pracować z nimi metodą ustawień. W takiej sytuacji matka czy ojciec powinni przede wszystkim pozwolić im żyć swoim własnym życiem, puścić je wolno.

Ustawienia systemowe, a obecność dzieci

Czy można przychodzić z dziećmi na ustawienia? Jak najbardziej, dzieci są zawsze mile widziane. Nigdy nie przeszkadzają, za to zawsze pokazują co było w systemie. Dzieci nie mają barier, jakie często mają osoby dorosłe. Pięknie pracują w polu – są świetnymi asystentami osoby, która prowadzi ustawienia.

Chcesz otrzymywać najnowsze odcinki na swoją skrzynkę mejlową?
Zapisz się na newsletter: https://hakujzdrowie.pl/newsletter

Polub stronę na facebooku: https://www.facebook.com/hakujzdrowie

Dowiedz się więcej o ustawieniach systemowych
Jeśli temat Cię zainteresował to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziesz już produkty dotyczące Ustawień systemowych – to trzy pakiety webinarów, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje życie zawodowe i relacje. Znajdziesz je tutaj: https://hakujzdrowie.pl/kursy/course-cat/ustawienia-systemowe/

REALIZACJA FILMOWA:
http://www.burbanfilm.pl
https://www.facebook.com/burbanfilm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera