• 0( 0 REVIEWS )
  935 STUDENTS

  Fizyczne ciało podporządkowane jest prawom biologii, a ta ma tylko jeden cel: za wszelką cenę utrzymać organizm przy życiu na potrzeby przetrwania gatunku. Logika biologii nie ma nic wspólnego z logiką racjonalnego umysłu – nie kieruje się indywidualnymi potrzebami jednostki, moralnością czy estetyką. Jeśli z bio-logicznego punktu widzenia organizm przeżywa traumę i jego życie jest zagrożone, to uruchomione zostają mechanizmy, które w świecie ludzkim nazywane są chorobami. Odkryj tajemnice biologicznej mądrości ciała! Poznaj jej tajemnice i wpłyń na swoje zdrowie.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  519 STUDENTS

  Wszyscy lubimy to wspaniałe uczucie odprężenia po masażu, ale często nie mamy czasu ani środków na regularne wizyty u masażysty. Jednak nie musisz polegać na innych, aby cieszyć się ulgą i odprężeniem. Ten kurs nauczy Cię prostych i efektywnych technik, które możesz stosować w wygodnym otoczeniu własnego domu. Automasaż to nie tylko sposób na rozluźnienie spiętych mięśni, ale także doskonały sposób na dbanie o swoje zdrowie i samopoczucie. To wspaniała umiejętność, która pozwoli Ci dbać o siebie w codziennym życiu.

  50.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  666 STUDENTS

  Masaż lomi lomi nui to tradycyjna i głęboko uzdrawiająca metoda pracy z ciałem, która wywodzi się z Hawajów. Ten kurs to holistyczny pakiet hawajskiej wiedzy, w którym poruszamy tematy ciała, umysłu i ducha. Krok po kroku poprowadzi Cię on przez podstawy techniki tego masażu i hawajskiej filozofii huny. Dowiesz się jak przygotować się do roli masażysty poprzez praktykę tańca fregaty i automasażu. To kilka godzin nauki nowej, niezwykłej umiejętności, ale też moc inspiracji jak odnaleźć szczęście i harmonię w życiu.

  800.00 z VAT
 • 0( 0 REVIEWS )
  142 STUDENTS

  Kompleksowy pakiet 5 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje zawodowe powodzenie lub nie. Nauczysz się rozwijać swoją świadomość w pracy z polem i systemem wpływającym na Twój biznes.To potężna dawka wiedzy i energii przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób. To cykl 5 spotkań, prawie 13 godzin wiedzy. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową.

  600.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  586 STUDENTS

  Żywienie Terapeutyczne to niezwykłe połączenie interdyscyplinarnej wiedzy o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu i praktycznych wskazówek, które zmienią Twoje podejście do odżywiania. To teoria i praktyka, która przekształci Twój sposób odżywiania. To też autorskie receptury inspirowane takimi nurtami jak weganizm, raw food, mindfulness i ziołolecznictwo, stworzone specjalnie po to, by Twoje ciało i umysł doznały regeneracji i wzmocnienia. Zacznij troszczyć się o ciało i umysł w sposób, który działa. To nie tylko kurs, to podróż do pełnego zdrowia i energii życia!

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  526 STUDENTS

  Wyjątkowy i jedyny kurs na polskim rynku, w którym dr n.med. Marzanna Radziszewska łączy akademicką wiedzę z duchowością i koncepcją Mapy Poziomów Świadomości wg Davida R. Hawkinsa. Odkryj fascynujący świat poziomów świadomości. Poznaj narzędzie, dzięki któremu zrozumiesz jak kształtuje się i od czego zależy nasze postrzeganie rzeczywistości, nasze relacje i nasze życie.

  800.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  183 STUDENTS

  Przyjrzyj się wzorcom, które mają wpływ to w jakie relacje wchodzisz. Zacznij je świadomie tworzyć na ścieżce partnerstwa. Kompleksowy pakiet 3 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć schematy przejawiające się w Twoim życiu osobistym. Cykl 3 spotkań, ponad 10 godzin nagrań. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową oraz dodatkowo medytacje. 

  600.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  99 STUDENTS

  Czy znasz to uczucie, gdy całe ciało jest spięte, a umysł nieustannie pracuje na pełnych obrotach? Współczesna cywilizacja, z jej ciągłym napięciem i dążeniem do rozwoju, sprawia, że zapominamy o relaksie i odpuszczaniu. Kurs „Sztuka odpoczynku” to 9 sesji ze specjalnie przygotowanymi ćwiczeniami, które rozwiązują kluczowe problemy utrudniające odpoczynek. Dzięki prostym ćwiczeniom fizycznym i teorii, zrozumiesz sens pracy nad sobą, odzyskasz energię i wyciszysz umysł.

  499.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  599 STUDENTS

  Twoje ciało jest niesamowitym źródłem informacji o Tobie samym. Poprzez ruch możemy wyrazić więcej niż słowami, wyzwolić niewyrażone emocje i otworzyć się na spontaniczność, radość i przyjemność. Nasz kurs pomoże Ci odkryć lepszy kontakt ze sobą, wprowadzić pozytywne nawyki dbania o siebie, osiągnąć wewnętrzny spokój i zwiększyć energię życiową. Dzięki regularnej praktyce poprawisz zdolność do zarządzania myślami, rozwijając kreatywność i intuicję. Będziesz skuteczniej radzić sobie z emocjami, a także rozwiniesz swoją świadomość. Gotowa na transformację?

  99.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  502 STUDENTS

  Odkryj swoją wewnętrzną kobiecość z kursem „Zwrot Q Kobiecości”. Kurs ten pomaga osiągnąć pewność siebie i harmonię życiową poprzez odkrycie kluczowych aspektów kobiecości. Ćwiczenia pomagają w łagodzeniu napięć, stabilizacji układu neurologicznego, hormonalnego oraz oddechowego, a także wspierają ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne. Przywróć równowagę i zdrowie dzięki temu kursowi, który otworzy przed Tobą drzwi do własnego rozwoju.

  300.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  518 STUDENTS

  W świetle nowoczesnej nauki język, w którym przemawiają choroby, został już bardzo dobrze poznany. Za każdą chorobą kryje się konkretny konflikt emocjonalny. W tym module odkryjesz tajniki chorób układu pokarmowego, wzroku i słuchu. Czego ty nie możesz strawić? Czego nie słyszysz, a bardzo byś chciała? Albo na co patrzysz, a na co już nie możesz? Zrozum swoje ciało i dowiedz się, jak wpływać na swoje zdrowie jeszcze lepiej.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  452 STUDENTS

  Poczucie wartości, samoocena czy umiejętność stawiania oporu – to główne tematy kryjące się za problemami z układem ruchu. Nawet jeśli upadłeś i złamałeś rękę, potknąłeś się i skręciłeś kostkę, albo dźwignąłeś coś i już nie mogłeś się wyprostować – wiedz, że to nie przypadek. Twoje ciało unaoczniło ci biologiczny konflikt, z którym na poziomie podświadomości twój mózg już sobie nie radzi. Dolegliwości układu ruchu mają swoje głębsze źródło – poznaj je i naucz się radzić sobie z nimi.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  391 STUDENTS

  Badania naukowe dowiodły, że serce stanowi główny element systemu emocjonalnego. Wysyłając sygnały zmienia fale mózgowe, wpływa na nasze postrzeganie, zdolności poznawcze i uczucia. Dowiedziono m.in., że chaotyczny rytm serca, spadek energii i wydajności organizmu powodują negatywne emocje jak strach, złość czy frustracja. Psychobiologia pomaga zidentyfikować i uwolnić te emocje niezależnie od tego, czy przeżywamy je obecnie czy od dziesięcioleci funkcjonują one w naszej podświadomości. Odkrycie tej wiedzy może pomóc ci w osiągnięciu większej harmonii, poprawie zdolności poznawczych i wydajności organizmu.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  357 STUDENTS

  Z perspektywy psychobiologii za wszystkimi problemami związanymi z gruczołami piersiowymi i układem układem rozrodczym stoją emocje. W tym fascynującym module zajmiemy się m.in. rakiem piersi, torbielami, chorobą jajników, jąder i prostaty. Dowiesz się, że emocje odgrywają istotną rolę w kształtowaniu zdrowia tych ważnych części ciała. Przeanalizujemy również, co może być przyczyną problemów z erekcją, impotencją oraz trudnościami z osiągnięciem orgazmu i współżyciem. Dodatkowo, przyjrzymy się kwestiom związanym z chorobami przenoszonymi drogą płciową, aby lepiej zrozumieć, jak emocje wpływają na zdrowie seksualne.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  418 STUDENTS

  Psychobiologia to zupełnie nowe i fascynujące podejście do zrozumienia źródeł dolegliwości zdrowotnych. Ta niesamowita dziedzina nauki rzuca światło na to, jak funkcjonuje organizm i jak potężne mechanizmy kontrolują zdrowie. W ramach tego modułu przekonasz się, jak układ moczowy, układ oddechowy, skóra i reakcje alergiczne są ściśle związane z emocjami. Ten kurs dostarczy Ci obszerny materiał dydaktyczny, który pomoże Ci odkryć i zrozumieć emocjonalne przyczyny wielu powszechnych chorób. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie lepiej zrozumieć, co wpływa na Twoje zdrowie…

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  432 STUDENTS

  Życie każdego człowieka to efekt nieświadomego projektu tworzonego przez jego rodziców. Wg psychobiologii już przed planowaniem potomstwa zaczynamy kształtować życie przyszłego dziecka. Okres Projektu/Celu (od 9 miesięcy przed poczęciem do pierwszego roku życia dziecka) ma ogromne znaczenie, ponieważ rodzicielskie emocje i doświadczenia zapisują się w pamięci komórkowej dziecka jako warunki przetrwania. Ten kurs odkryje, jak te emocje wpływają na zdrowie dzieci i jak pomagać im uwolnić się od negatywnych wpływów, wspierając ich rozwój i świadomość.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  318 STUDENTS

  W centrum ciała znajduje się absolutny dowódca – mózg, którego głównym celem jest zachowanie życia. To prawdziwa machina precyzji. Często słyszymy, że wykorzystujemy tylko niewielką część mózgu, ale to dotyczy jedynie obszaru kontrolowanego przez świadomość. W rzeczywistości większość mózgu pracuje jak zaawansowana maszyna, zarządzając m.in. krążeniem krwi czy oddychaniem. To obszar nazywany mózgiem autonomicznym. Reaguje on na emocje w sposób zaprogramowany w podświadomości. Dowiedz się, jak emocje wpływają na działanie mózgu i twoje samopoczucie. To fascynująca podróż w głąb siebie.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  325 STUDENTS

  Depresja i uzależnienia są częstymi wyzwaniami psychicznymi, które mogą zakłócać nasze codzienne funkcjonowanie i życie. To tematy, które dotyczą wielu z nas. Jednak z perspektywy psychobiologii wiemy, że podstawą tych zaburzeń są emocje i przekonania, które ukrywają się w naszej podświadomości. Teraz możesz poznać psycho-biologiczny sens tych problemów i przerwać negatywne wzorce, które mogą Cię ograniczać. Nasz kurs pomoże Ci zrozumieć, jak te emocje wpływają na Twoje życie i jak możesz odzyskać swój pełen potencjał.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  455 STUDENTS

  Dlaczego niektórzy jedzą niezdrowo, spożywają dużo kalorii i pozostają szczupli, podczas gdy inni przybierają na wadze po nawet niewielkiej porcji jedzenia? Skąd pochodzi potrzeba kompulsywnego objadania się, rygorystycznego ograniczania jedzenia lub obsesyjnego przestrzegania zasad zdrowego odżywiania? Tajemnica leży w emocjonalnych wzorcach, które kształtują nasze nawyki żywieniowe i wagę. Nasz kurs pomoże Ci zrozumieć te wzorce i odkryć, jak wpływają one na Twoje zdrowie. Odkryj, jak psychobiologia może pomóc Ci osiągnąć zdrową równowagę i uwolnić się od problemów związanych z jedzeniem!

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  431 STUDENTS

  Wzorce naszych relacji są kształtowane na długo przed ich powstaniem, podczas tzw. przekazu transgeneracyjnego i okresu Projektu/Celu. Wydarzenia z tamtego okresu, wraz z emocjonalnym tłem, zostawiają swoje ślady zarówno w naszym zdrowiu emocjonalnym, jak i fizycznym, a także wpływają na nasze przyszłe związki. Teraz masz okazję poznać psychobiologiczne podstawy tych wzorców i uwolnić się od podświadomych programów, które kształtują Twoje życie osobiste. Odkryj, jak psychobiologia może pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoimi związkami i osiągnąć pełnię życia osobistego!

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  123 STUDENTS

  Zamkniesz przeszłość, zbudujesz siebie w teraźniejszości i otworzysz się na przyszłość. Kompleksowy pakiet 3 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów wpływających na Twoje życie osobiste i relacje, w które wchodzisz. Rozszerzysz swoje postrzeganie w tym aspekcie i nauczysz się pracy z polem informacji. To potężna dawka wiedzy i energii przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób. To cykl 3 spotkań, 12 godzin nagrań, 6 medytacji. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową.

  600.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  333 STUDENTS

  Akademia Psychobiologii Online to niezrównane źródło kompleksowej wiedzy na temat zdrowia i choroby. Nasz kurs łączy tradycyjne podejście medycyny akademickiej z psychosomatycznymi spojrzeniami Recall Healing, Totalnej Biologii, Biologiki oraz Nowej Germańskiej Medycyny. Kurs oferuje aż jedenaście modułów tematycznych, każdy trwający kilka godzin, co łącznie daje około 80 godzin wartościowej nauki. To unikalna okazja, by zrozumieć emocjonalne źródła chorób i zdobyć narzędzia do poprawy zdrowia i jakości życia.

  4,690.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  65 STUDENTS

  Rozluźnienie pleców, pośladków i mięśni przykręgosłupowych to kluczowa umiejętność, która pomaga w uruchomieniu przepływu energii w głównym kanale energetycznym człowieka, jakim jest kręgosłup. Ten subtelny, ale istotny proces ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie całego ciała, od ogólnego samopoczucia po zdolność radzenia sobie z stresem. Naucz się podstawowego ruchu z masażu lomi lomi nui i ukoi dotykiem swoich bliskich.

  99.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  45 STUDENTS

  Wyjątkowy pakiet trzech kursów stworzonych przez renomowaną lekarkę, dr n. med. Marzannę Radziszewską. To doskonała okazja, by zrozumieć, jak emocje wpływają na zdrowie i chorobę. W ramach tych 3 kursów odkryjesz tajniki konfliktów biologicznych związanych z każdym układem i narządem w naszym ciele. Dowiesz się, jak doświadczenia z dzieciństwa wpływają na nasze obecne relacje i zachowania. A także poznasz zależności między poziomem rozwoju świadomości a sposobem, w jaki postrzegamy rzeczywistość. To niepowtarzalna szansa, by zdobyć wiedzę, która odmieni Twoje życie.

  5,290.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  658 STUDENTS

  Jakość naszych relacji decyduje o jakości życia. Chcemy być wysłuchani i zaakceptowani. Czasem jednak wpadamy w toksyczną grę emocji, gdzie cierpienie wychodzi na powierzchnię. Zrozumienie uwikłania jest kluczem do tworzenia satysfakcjonujących zmian i budowania udanych relacji. Nie musi to oznaczać końca związku, ale szansę na przemianę i budowanie prawdziwej miłości. Zrozumienie to klucz do tworzenia lepszych relacji i życia. Nie czekaj – rozpocznij przemianę już teraz i buduj prawdziwą miłość.

  150.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  10 STUDENTS

  Pakiet: Kurs Lomi Lomi Nui + Kurs Świadomego Ruchu. Idealne połączenie, aby nauczyć się wyjątkowego masażu oraz równolegle zadbać o swoje własne ciało i przepuścić nagromadzone emocje. Aby lomi było w przepływie ważna jest postawa masującego, w tym jego relaks i wolność od napięć. Twoi klienci na pewno docenią tę jakość.

  850.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  77 STUDENTS

  Doskonały pakiet dwóch kursów online, które pomogą złapać Ci naprawdę głęboki kontakt ze swoim ciałem, czyli KURS ŚWIADOMEGO RUCHU I KURS AUTOMASAŻU.

  125.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  17 STUDENTS

  Moduł 1 Żywienia Terapeutycznego – Wprowadzenie, to kompleksowe wprowadzenie do tematyki terapeutycznego odżywiania. W ramach tego modułu zapoznasz się z podstawowymi założeniami, na bazie których powstało to podejście do odżywiania. Znajdziesz w nim sporą dawkę wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu, sposobu pracy przewodu pokarmowego, nieco filozofii życia, a także szereg praktycznych wskazówek dotyczący sposobu odżywiania się. Znajdziesz także odpowiedź na pytanie: Jak jeść? Jak zwyczaje wprowadzać w codziennym życiu, aby wspomagać prawidłowe funkcjonowanie swojego ciała? Dowiesz się również które…

  120.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  3 STUDENTS

  Moduł 2 Żywienia Terapeutycznego – Półprodukty Terapeutyczne, to kurs dla tych, którzy chcą nauczyć się przyrządzać prozdrowotne półprodukty w domu i mieć możliwość sprawnego przyrządzania dań wg własnych receptur, bez korzystania z produktów dostępnych w sklepach. To także pakiet dla osób, które chciałyby zdobyć podstawową, stricte praktyczną wiedzę dotyczącą przyrządzania prozdrowotnych receptur.

  150.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 REVIEWS )
  7 STUDENTS

  Moduł 3 Żywienia Terapeutycznego – Prozdrowotne receptury na każdy dzień, zawiera 11 receptur autorstwa Szefa Irka. Pomysły na śniadania, obiady, kolacje oraz desery – każdy przepis wykonany od początku do końca okraszony szeregiem ciekawostek dotyczących użytych składników. Każda receptura omówiona zostaje pod kątem jej wpływu na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. 

  220.00 z VAT per 730 dni