• 0( 0 OPINIE )
  376 STUDENTS

  Wyjątkowy kurs dr n.med. Marzanny Radziszewskiej – prekursorki łączącej wiedzę z zakresu medycyny akademickiej z duchowością i koncepcją Mapy Poziomów Świadomości wg Davida R. Hawkinsa oraz Mapą Poziomów Świadomości Ego wg Jolanty Toporowicz. Jedyny taki kurs na polskim rynku. 

  800.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  14 STUDENTS

  Przyjrzyj się wzorcom, które mają wpływ to w jakie relacje wchodzisz. Zacznij je świadomie tworzyć na ścieżce partnerstwa. Kompleksowy pakiet 3 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć schematy przejawiające się w Twoim życiu osobistym. Cykl 3 spotkań, ponad 10 godzin nagrań. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową oraz dodatkowo medytacje. 

  600.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  304 STUDENTS

  Akademia Psychobiologii jest dla osób, które chcą nauczyć się bio-logicznego myślenia oraz w sposób usystematyzowany rozwijać swoją własną samoświadomość w nurcie psychobiologii. Choć Akademia powstała głównie z myślą o doskonaleniu zawodowym specjalistów różnych dziedzin zajmujących się zdrowiem, to psychobiologii mogą uczyć się wszyscy – dla samych siebie, rodziny i przyjaciół.

  4,690.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  15 STUDENTS

  Zamkniesz przeszłość, zbudujesz siebie w teraźniejszości i otworzysz się na przyszłość. Kompleksowy pakiet 3 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów wpływających na Twoje życie osobiste i relacje, w które wchodzisz. Rozszerzysz swoje postrzeganie w tym aspekcie i nauczysz się pracy z polem informacji. To potężna dawka wiedzy i energii przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób. To cykl 3 spotkań, 12 godzin nagrań, 6 medytacji. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową.

  600.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  477 STUDENTS

  Kurs online Zwrot Q Kobiecości skierowany jest do kobiet pragnących odbudować swoje zdrowie i wewnętrzną moc. Podczas kursu zostaniesz wprowadzona w tematykę najważniejszych aspektów kobiecych poprzez krótki wykład i wyselekcjonowane ćwiczenia fizyczne. Kurs jest przewodnikiem i wspaniałą bazą do własnych poszukiwań i eksploracji w tym zakresie. Ćwiczenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet najbardziej zabiegane osoby mogły skorzystać z ich korzystnego wpływu.

  300.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  452 STUDENTS

  Masaż lomi lomi nui to tradycyjna i głęboko uzdrawiająca metoda pracy z ciałem, która wywodzi się z Hawajów. Ten kurs to holistyczny pakiet hawajskiej wiedzy, w którym poruszamy tematy ciała, umysłu i ducha. Krok po kroku poprowadzi Cię on przez podstawy techniki tego masażu i hawajskiej filozofii huny. Dowiesz się jak przygotować się do roli masażysty poprzez praktykę tańca fregaty i automasażu. To kilka godzin nauki nowej, niezwykłej umiejętności, ale też moc inspiracji jak odnaleźć szczęście i harmonię w życiu.

  800.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  453 STUDENTS

  Kurs Żywienie Terapeutyczne to interdyscyplinarna wiedza na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania odżywiających produktów i posiłków. To także szereg autorskich receptur czerpiących z takich nurtów jak weganizm, raw food, mindfulness, ziołolecznictwo, które opracowane zostały tak, aby regenerować i wzmacniać kondycję naszego ciała i umysłu.

  450.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  13 STUDENTS

  Kompleksowy pakiet 5 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów składających się na Twoje zawodowe powodzenie lub nie. Nauczysz się rozwijać swoją świadomość w pracy z polem i systemem wpływającym na Twój biznes.To potężna dawka wiedzy i energii przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób. To cykl 5 spotkań, prawie 13 godzin wiedzy. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową.

  600.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  29 STUDENTS

  Kompleksowy pakiet 3 kursów, które pomogą Ci w sposób usystematyzowany rozwijać swoją świadomość w nurcie psychobiologii i budować nawyk bio-logicznego myślenia. To solidna dawka wiedzy, przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób.

  5,900.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  63 STUDENTS

  Doskonały pakiet dwóch kursów online, które pomogą złapać Ci naprawdę głęboki kontakt ze swoim ciałem, czyli KURS ŚWIADOMEGO RUCHU I KURS AUTOMASAŻU.

  125.00 z VAT