• 0( 0 OPINIE )
  4 STUDENTS

  Kompleksowy pakiet 3 kursów, które pomogą Ci w sposób usystematyzowany rozwijać swoją świadomość w nurcie psychobiologii i budować nawyk bio-logicznego myślenia. To solidna dawka wiedzy, przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób.

  4,990.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  451 STUDENTS

  Kurs Żywienie Terapeutyczne to interdyscyplinarna wiedza na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania odżywiających produktów i posiłków. To także szereg autorskich receptur czerpiących z takich nurtów jak weganizm, raw food, mindfulness, ziołolecznictwo, które opracowane zostały tak, aby regenerować i wzmacniać kondycję naszego ciała i umysłu.

  450.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  359 STUDENTS

  Wyjątkowy kurs dr n.med. Marzanny Radziszewskiej – prekursorki łączącej wiedzę z zakresu medycyny akademickiej z duchowością i koncepcją Mapy Poziomów Świadomości wg Davida R. Hawkinsa oraz Mapą Poziomów Świadomości Ego wg Jolanty Toporowicz. Jedyny taki kurs na polskim rynku. 

  800.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  58 STUDENTS

  Doskonały pakiet dwóch kursów online, które pomogą złapać Ci naprawdę głęboki kontakt ze swoim ciałem, czyli KURS ŚWIADOMEGO RUCHU I KURS AUTOMASAŻU.

  125.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  703 STUDENTS

  Być może myślisz, że choroba, jak wiele rzeczy w twoim życiu, po prostu się przydarza i wszystko, co możesz zrobić to walka z jej objawami. Nauczono cię, że wirusy i bakterie to wrogowie, którzy wykorzystują każdy moment twojej gorszej formy, by cię zaatakować. Jeśli ktoś z twojej rodziny zmarł z powodu raka, boisz się, że ciebie też może to spotkać…

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  270 STUDENTS

  Kurs online Zwrot Q Kobiecości skierowany jest do kobiet pragnących odbudować swoje zdrowie i wewnętrzną moc. Podczas kursu zostaniesz wprowadzona w tematykę najważniejszych aspektów kobiecych poprzez krótki wykład i wyselekcjonowane ćwiczenia fizyczne. Kurs jest przewodnikiem i wspaniałą bazą do własnych poszukiwań i eksploracji w tym zakresie. Ćwiczenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet najbardziej zabiegane osoby mogły skorzystać z ich korzystnego wpływu.

  300.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  426 STUDENTS

  Masaż lomi lomi nui to tradycyjna i głęboko uzdrawiająca metoda pracy z ciałem, która wywodzi się z Hawajów. Ten kurs to holistyczny pakiet hawajskiej wiedzy, w którym poruszamy tematy ciała, umysłu i ducha. Krok po kroku poprowadzi Cię on przez podstawy techniki tego masażu i hawajskiej filozofii huny. Dowiesz się jak przygotować się do roli masażysty poprzez praktykę tańca fregaty i automasażu. To kilka godzin nauki nowej, niezwykłej umiejętności, ale też moc inspiracji jak odnaleźć szczęście i harmonię w życiu.

  800.00 z VAT
 • 0( 0 OPINIE )
  348 STUDENTS

  Zadaniem układu pokarmowego jest przyjmowanie, rozgryzanie i trawienie pokarmu, czyli proces rozkładu złożonych substancji chemicznych zawartych w pożywieniu na prostsze związki, które mogą być wchłonięte przez organizm. Trawienie rozpoczyna się w jamie ustnej i żołądku, jednak większość procesów trawiennych zachodzi w jelicie cienkim. Wydalenie niepotrzebnych organizmowi resztek jest zadaniem jelita grubego.

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  293 STUDENTS

  Na układ ruchu składają się kości, stawy, ścięgna, więzadła i mięśnie. Każdy z elementów tego układu pełni inną funkcję biologiczną. Kości to nasza struktura, oparcie i ochrona. Są tym, co pozostaje po nas po śmierci, są więc podstawą naszej wartości nawet wtedy, gdy upłynie życie. Stawy łączą kości, zmniejszają tarcie między nimi, umożliwiają ich swobodne przemieszczanie się względem siebie. Więzadła, podobnie jak stawy, łączą kości, ale też sprawiają, że ruch jest stabilny. Mięśnie wprawiają szkielet w ruch, łącząc się z…

  450.00 z VAT per 730 dni
 • 0( 0 OPINIE )
  326 STUDENTS

  Słowo koluzja oznacza uwikłanie. U podstaw uwikłania leżą ukrywane, tłumione rany emocjonalne i nadzieja, że w tym układzie, w tej relacji, te rany przestaną jątrzyć. Ten kurs w bardzo przejrzysty sposób pokaże Ci jak nasze doświadczenia z okresu dzieciństwa wpływają na nasze świadome i nieświadome oczekiwania wobec partnerów, których wybieramy sobie w życiu.

  150.00 z VAT