DR N.MED. MARZANNA RADZISZEWSKA

Lekarka medycyny akademickiej (lekarz laryngolog i audiolog) z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym. Od wielu lat w swej praktyce zawodowej z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z naturalnymi metodami uzdrawiania. Spośród licznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej, wybrała te, które mają swoje silne podstawy w biologii – tak jak Recall Healing dr. Gilberta Renaud z Kanady, nad którego publikacjami w języku polskim sprawuje pieczę jako konsultant medyczny. Twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

 

prof. Franz Ruppert

PROF. FRANZ RUPPERT

Dyplomowany psycholog, psychoterapeuta, jest profesorem na Katholische Stiftungsfachhochschule w Monachium oraz prowadzi własną praktykę. Autor licznych publikacji dotyczących tematu traumy i pracy ustawieniowej, będących centralnym punktem jego zawodowych zainteresowań. Prowadzi w Niemczech i na całym świecie regularne grupowe seminaria grupowe dotyczące rozwiniętej przez niego metody terapii traumy.

dr Partap Chauhan

DR PARTAP CHAUHAN

Jest lekarzem ajurwedyjskim – Ayurvedacharyą, autorem i wykładowcą. Ukończył Ayurvedę na Uniwersytecie w Delhi. Pełni funkcję dyrektora Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad w Indiach, gdzie stoi na czele wszystkich działań medycznych i farmaceutycznych. Jest ekspertem w leczeniu tzw. chorób nieuleczalnych i w farmakologii i Rasashastra, pionierem w stosowaniu nowoczesnych technologii do starożytnej nauki Ayurwedy – w 1995 r. stworzył stronę internetową z bazą wiedzy na temat Ajurwedy (www.jiva.com) i założył pierwsze na świecie Ajurwedyjskie Centrum Telemedycyny, gdzie setki lekarzy udzielają bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych.

 

dr Barbara Tyboń

DR BARBARA TYBOŃ

Jest psychoterapeutką z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych, społecznych i prywatnych placówkach związanych ze zdrowiem, rozwojem i edukacją. Jest również wykładowczynią – prowadzi autorskie zajęcia na kilku warszawskich uczelniach. W swojej pracy łączy akademicką wiedzę psychologii zachodniej z tradycyjną mądrością Wschodu (psychologia kontemplatywna). Pracuje holistycznie. Specjalistka od psychogenealogii.
Więcej na 
www.creatifs.pl

 

Szef Irek - Irek Ciara

SZEF IREK – IREK CIARA

Kucharz terapeuta, fizjolog przewodu pokarmowego. Każdy przepis to dla niego prozdrowotna receptura. Wiedzę zdobywał u szamanów, zielarzy, bioterapeutów, lekarzy i profesorów na całym świecie. W poszukiwaniu leczniczych ziół i bezpiecznych metod terapii odwiedził zakątki Południowej Ameryki, Nowej Zelandii, Australii i Europy. Przez wiele lat pracował jako kucharz terapeuta w słynnej Restauracji „Jubb’s Longevity” w Nowym Jorku u boku Davida Jubb’ . Od wielu lat prowadzi konsultacje zdrowotno-dietetyczne, rozpisuje indywidualne diety i kontrolowane głodówki. Specjalizuje się w bezpiecznych procesach detoksyfikacji organów wewnętrznych.

Davina Reeves Ciara

DAVINA REEVES CIARA

Modelka, aktorka, Miss Nowego Jorku 2010. Zatrudnienie Irka Ciary jako kucharza, zmieniło całkowicie jej podejście do odżywiania i życia. Dziś mieszka pod Wałbrzychem i wspólnie z mężem pokazuje, w jaki sposób można inaczej popatrzeć na siebie, swoje zdrowie i na życie organizując warsztaty rozwojowe i kulinarne. Prowadzi swój autorski vlog Therapeutic Mama, w którym przybliża zdrowe i naturalne podejście do macierzyństwa, rekomenduje ekologiczne produkty i marki, dzieli się sprawdzonymi sposobami na zachowanie zdrowia i witalności. Mama 4 dzieci, które urodziła w domu naturalnymi metodami. W kurcie Żywienie terapeutyczne on-line wciela się w rolę widza, moderując strukturę instruktaży i wykładów Irka. Razem tworzą zgrany zespół, którego słuchanie i oglądanie jest czystą przyjemnością.

MARCIN PETRUS

Jest certyfikowanym instruktorem metody Wima Hof’a. Mieszka i pracuje w Londynie. Uczył się od Wima Hof’a oraz najbardziej zaawansowanych instruktorów metody – Kasper’a Van Der Meulen oraz Jerome’a Verthens. Jest również certyfikowanym instruktorem Oxygen Advantage. Pracuje ze sportowcami nad poprawą osiągów poprzez ćwiczenia oddechowe.

 

BARBARA RAVENSDALE

Terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, mistyk i coach energii, która specjalizuje się w pracy z Duszą. Skupia się głównie nad transformacjami blokad w przestrzeni kosmicznej, energetycznej, mentalnej, emocjonalnej i w ciele. Pracuje autorską metodą Technologia Wielowymiarowa, którą rozwinęła na bazie wszystkich doświadczeń życia pełną piersią. Właścicielka ośrodka rozwojowego Siódmy Las. Autorka książek: Terapia Wielowymiarowa i Szkoła Obfitości wydane przez wydawnictwo Biały Wiatr oraz najnowszej wydanej we własnym wydawnictwie Zakochaj się w sobie.

MARTA GIERCZYŃSKA

Nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.kinomana.pl

 

KARO TASHI

Psycholog i akredytowany nauczyciel MBLC – Mindfulness Based Living Course, który jest oficjalnym programem edukacyjnym powstałym z prac badawczo naukowych Brytyjskiego Stowarzyszenia Mindfulness. Ukończyła intensywne 3-letnie studia empiryczne nad badaniem terapeutycznych aspektów medytacji opartej o Tybetańską metodę pracy z umysłem ”The Three Doors Academy’. Regularnie uczęszcza na medytacyjne odosobnienia. ​Od 2013 roku bierze udział w treningach dla nauczycieli Mindfulness prowadzonych przez Brytyjskie Mindfulness Association. Zgłębia studia i prace nad prewencją traum i efektów chronicznego stresu (TRE). Od ponad ośmiu lat prowadzi zajęcia grupowe oraz kursy on-line, w tym autorskie zajęcia DANCE & meditate™.

MIROSŁAW CZARKO-WASIUTYCZ

Przez 12 lat pełnił funkcje kierownicze i dyrektorskie; obecnie występuje najczęściej w roli trenera, coacha i mentora. Pracuje z biznesem oraz klientami indywidualnymi. Ustawieniami systemowymizajmuje się od 2005 roku. Po 10 latach pracy z sobą samym, pomaga m.in. mężczyznom dotrzeć do ich wewnętrznej męskiej siły, którą mogą znaleźć przy swoim ojcu, a kobietom pomaga dotrzeć do ich ojca, by potem mogły powrócić w ramiona matki i do tego co żeńskie. Prowadzi poczytnego bloga www.czarko.pl oraz grupę na facebook’u Kobieta i Mężczyzna.

 

Hanna Gryzińska-Onifade

HANNA GRYZIŃSKA-ONIFADE

Fizjoterapeuta medyczny, instruktor jogi, terapeuta oddechowy. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samo-świadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji (ochrona i samo-leczenie chorób cywilizacyjnych). Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, z oddechem, z przekonaniami i codziennymi zwyczajami. Jest autorką książek m. in. Kompleksowe Odkwaszanie OrganizmuNakarm Swojego Mikrobioma, Męsko-żeńska harmonia energetyczna.

 

ANIJA MIŁUŃSKA

Z wykształcenia filozofka, przez wiele lat praktykowała buddyzm zen a także inne formy medytacji, zgłębiała rdzenne duchowe tradycje, aby wreszcie odnaleźć korzenie europejskiej duchowości w kulturze Starej Europy. Przywraca światu współczesną wersję mitu Bogini oraz sposób celebrowania życia w zgodzie z rytmem: życie – śmierć – odrodzenie. Stworzyła autorską metodę głębokiej transformacji poprzez pracę z baśniami i mitami, z energiami żywiołów, totemami i uzdrawiającą mocą kręgu. Od 1998 roku prowadzi kręgi, warsztaty, ceremonie oraz inicjacje dla kobiet i dziewczynek, od 2009 – również dla mężczyzn.Poprzez taniec i medytacje uczy wchodzenia w kontakt z energią i rytmem ziemi. Kocha drzewa, kwiaty i wszystkie istoty roślinne, od których uczy się, w założonym przez siebie ogrodzie – sztuki życia w zgodzie z życiem.

 

Richard C. Overly

RICHARD C. OVERLY

Założyciel Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gnetle Bio-Energetics Institute) oraz dyrekor ds. Szkoleń. Praktykuje i uczy terapii Polarity od 1989 r. Praktyk, Trener i Superwizor Łagodnej Bio-Energetyki. Autor materiałów szkoleniowych do terapii Polarity i Łagodnej Bio-Energetyki. Autor książki i materiału DVD “Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich”, która została wydana w Polsce: Wyd. VIRGO 2014 oraz  książki “Gentle Bio-Energetics – Theory and Tools for Everyone”.

Justyna Sadowska

JUSTYNA SADOWSKA

Mgr rehabilitacji ruchowej, specjalista rehabilitacji I0, członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Certyfikowany Instruktor Terapeuta Terapii Czaszkowo-krzyżowej wg podejścia biodynamicznego. Od kilkunastu lat wraz ze wspólniczkami prowadzi Niepubliczny Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii „KINEZIS” w Dębnie. Ostatnie 5 lat jej pracy zawodowej – to praca z najmłodszymi pacjentami – od wcześniaków, po dzieci w wieku szkolnym, zarówno zdrowymi jak i z różnymi schorzeniami: MPDz, ADHD, autyzm, asymetrie, wady wymowy, brak zintegrowanych odruchów, wady wrodzone.

Natalia Miłuńska

NATALIA MIŁUŃSKA

Edukatorka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami.  Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Właśnie ukazała się jej nowa książka „7 skutecznych sposobów na ból miesiączkowy„, o której więcej można przeczytać tu.

Tomek Zaremba

TOMASZ ZAREMBA

Spędził kilka lat podróżując po Ameryce Południowej. Jako specjalista od Kambo szkolił się pod okiem doświadczonej nauczycielki Karen Darke – ekspertki w wykorzystaniu Kambo na świecie. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Kambo. Obecnie mieszka na La Palmie, z terapią Kambo przyjeżdża do Polski kilka razy w roku.

marek matusiewicz

MAREK MATUSIEWICZ

Początki zajmowania się metodą Ustawień Systemowych rozpoczęły się u niego w 2003 roku. Ukończył szereg warsztatów i seminariów prowadzonych przez: Berta Hellingera, dr med. Ilse Kutschera, Marka Wilkirskiego, Cecilio Fernández Regojo, prof. Joaquim Parra Marujo, Gunter Schricker i innych. Zanim zaczął pracować z ludźmi, spędził łącznie około roku na warsztatach i nadal bierze udział cały czas szkoląc się i doskonaląc swoje umiejętności. Do tej pory brał aktywny udział w około 2100 rolach reprezentując osoby z różnych systemów. Jego specjalizacją jest praca z uzależnieniami oraz ustawienia biznesowe. Więcej na stronie: systemoweustawienia.com.pl