DR N.MED. MARZANNA RADZISZEWSKA

Lekarka medycyny akademickiej (lekarz laryngolog i audiolog) z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym. Od wielu lat w swej praktyce zawodowej z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z naturalnymi metodami uzdrawiania. Spośród licznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej, wybrała te, które mają swoje silne podstawy w biologii – tak jak Recall Healing dr. Gilberta Renaud z Kanady, nad którego publikacjami w języku polskim sprawuje pieczę jako konsultant medyczny. Twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

 

prof. Franz Ruppert

PROF. FRANZ RUPPERT

Dyplomowany psycholog, psychoterapeuta, jest profesorem na Katholische Stiftungsfachhochschule w Monachium oraz prowadzi własną praktykę. Autor licznych publikacji dotyczących tematu traumy i pracy ustawieniowej, będących centralnym punktem jego zawodowych zainteresowań. Prowadzi w Niemczech i na całym świecie regularne grupowe seminaria grupowe dotyczące rozwiniętej przez niego metody terapii traumy.

dr Partap Chauhan

DR PARTAP CHAUHAN

Jest lekarzem ajurwedyjskim – Ayurvedacharyą, autorem i wykładowcą. Ukończył Ayurvedę na Uniwersytecie w Delhi. Pełni funkcję dyrektora Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad w Indiach, gdzie stoi na czele wszystkich działań medycznych i farmaceutycznych. Jest ekspertem w leczeniu tzw. chorób nieuleczalnych i w farmakologii i Rasashastra, pionierem w stosowaniu nowoczesnych technologii do starożytnej nauki Ayurwedy – w 1995 r. stworzył stronę internetową z bazą wiedzy na temat Ajurwedy (www.jiva.com) i założył pierwsze na świecie Ajurwedyjskie Centrum Telemedycyny, gdzie setki lekarzy udzielają bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych.

 

dr Barbara Tyboń

DR BARBARA TYBOŃ

Jest psychoterapeutką z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych, społecznych i prywatnych placówkach związanych ze zdrowiem, rozwojem i edukacją. Jest również wykładowczynią – prowadzi autorskie zajęcia na kilku warszawskich uczelniach. W swojej pracy łączy akademicką wiedzę psychologii zachodniej z tradycyjną mądrością Wschodu (psychologia kontemplatywna). Pracuje holistycznie. Specjalistka od psychogenealogii.
Więcej na 
www.creatifs.pl

 

MIROSŁAW CZARKO-WASIUTYCZ

Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych; autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

 

Szef Irek - Irek Ciara

SZEF IREK – IREK CIARA

Kucharz terapeuta, fizjolog przewodu pokarmowego. Każdy przepis to dla niego prozdrowotna receptura. Wiedzę zdobywał u szamanów, zielarzy, bioterapeutów, lekarzy i profesorów na całym świecie. W poszukiwaniu leczniczych ziół i bezpiecznych metod terapii odwiedził zakątki Południowej Ameryki, Nowej Zelandii, Australii i Europy. Przez wiele lat pracował jako kucharz terapeuta w słynnej Restauracji „Jubb’s Longevity” w Nowym Jorku u boku Davida Jubb’ . Od wielu lat prowadzi konsultacje zdrowotno-dietetyczne, rozpisuje indywidualne diety i kontrolowane głodówki. Specjalizuje się w bezpiecznych procesach detoksyfikacji organów wewnętrznych.

MARTA GIERCZYŃSKA

Nauczycielka masażu Lomi Lomi Nui (certyfikat Aloha International). Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez taniec intuicyjny i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. W swojej pracy łączy wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania własnej prawdy i eksplorowania swojego potencjału. Więcej na: www.martagierczynska.pl

Hanna Gryzińska-Onifade

HANNA GRYZIŃSKA-ONIFADE

Fizjoterapeuta medyczny, instruktor jogi, terapeuta oddechowy. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samo-świadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji (ochrona i samo-leczenie chorób cywilizacyjnych). Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, z oddechem, z przekonaniami i codziennymi zwyczajami. Jest autorką książek m. in. Kompleksowe Odkwaszanie OrganizmuNakarm Swojego Mikrobioma, Męsko-żeńska harmonia energetyczna.

 

SABINA SADECKA

Sabina Sadecka – uczy terapii traumy, stacjonarnie i w przestrzeni internetowej. Opowiada o niej w swoim podkaście „Ładnie o traumie”, prowadzi webinary na bloomin.tv, pisze o niej na sabinasadecka.pl. Uczy studentów poznańskiego SWPS. Ma swój mały gabinecik psychoterapii na poznańskim Sołaczu.

Davina Reeves Ciara

DAVINA REEVES CIARA

Modelka, aktorka, Miss Nowego Jorku 2010. Zatrudnienie Irka Ciary jako kucharza, zmieniło całkowicie jej podejście do odżywiania i życia. Dziś mieszka pod Wałbrzychem i wspólnie z mężem pokazuje, w jaki sposób można inaczej popatrzeć na siebie, swoje zdrowie i na życie organizując warsztaty rozwojowe i kulinarne. Prowadzi swój autorski vlog Therapeutic Mama, w którym przybliża zdrowe i naturalne podejście do macierzyństwa, rekomenduje ekologiczne produkty i marki, dzieli się sprawdzonymi sposobami na zachowanie zdrowia i witalności. Mama 4 dzieci, które urodziła w domu naturalnymi metodami. W kurcie Żywienie terapeutyczne on-line wciela się w rolę widza, moderując strukturę instruktaży i wykładów Irka. Razem tworzą zgrany zespół, którego słuchanie i oglądanie jest czystą przyjemnością.

MARCIN PETRUS

Jest certyfikowanym instruktorem metody Wima Hof’a. Mieszka i pracuje w Londynie. Uczył się od Wima Hof’a oraz najbardziej zaawansowanych instruktorów metody – Kasper’a Van Der Meulen oraz Jerome’a Verthens. Jest również certyfikowanym instruktorem Oxygen Advantage. Pracuje ze sportowcami nad poprawą osiągów poprzez ćwiczenia oddechowe.

 

ANIJA MIŁUŃSKA

Z wykształcenia filozofka, przez wiele lat praktykowała buddyzm zen a także inne formy medytacji, zgłębiała rdzenne duchowe tradycje, aby wreszcie odnaleźć korzenie europejskiej duchowości w kulturze Starej Europy. Przywraca światu współczesną wersję mitu Bogini oraz sposób celebrowania życia w zgodzie z rytmem: życie – śmierć – odrodzenie. Stworzyła autorską metodę głębokiej transformacji poprzez pracę z baśniami i mitami, z energiami żywiołów, totemami i uzdrawiającą mocą kręgu. Od 1998 roku prowadzi kręgi, warsztaty, ceremonie oraz inicjacje dla kobiet i dziewczynek, od 2009 – również dla mężczyzn.Poprzez taniec i medytacje uczy wchodzenia w kontakt z energią i rytmem ziemi. Kocha drzewa, kwiaty i wszystkie istoty roślinne, od których uczy się, w założonym przez siebie ogrodzie – sztuki życia w zgodzie z życiem.

 

Richard C. Overly

RICHARD C. OVERLY

Założyciel Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gnetle Bio-Energetics Institute) oraz dyrekor ds. Szkoleń. Praktykuje i uczy terapii Polarity od 1989 r. Praktyk, Trener i Superwizor Łagodnej Bio-Energetyki. Autor materiałów szkoleniowych do terapii Polarity i Łagodnej Bio-Energetyki. Autor książki i materiału DVD “Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich”, która została wydana w Polsce: Wyd. VIRGO 2014 oraz  książki “Gentle Bio-Energetics – Theory and Tools for Everyone”.

DOROTA PUZIO

Autorka metody terapeutyczno-coachingowej Integracja Świadomości®, autorka ponad 20 kursów o tematyce rozwoju emocjonalnego, duchowego oraz biznesowego. Terapeutka i nauczycielka ustawień systemowych i coach transformatywny. Więcej na: https://dorotapuzio.pl

Justyna Sadowska

JUSTYNA SADOWSKA

Mgr rehabilitacji ruchowej, specjalista rehabilitacji I0, członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Certyfikowany Instruktor Terapeuta Terapii Czaszkowo-krzyżowej wg podejścia biodynamicznego. Od kilkunastu lat wraz ze wspólniczkami prowadzi Niepubliczny Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii „KINEZIS” w Dębnie. Ostatnie 5 lat jej pracy zawodowej – to praca z najmłodszymi pacjentami – od wcześniaków, po dzieci w wieku szkolnym, zarówno zdrowymi jak i z różnymi schorzeniami: MPDz, ADHD, autyzm, asymetrie, wady wymowy, brak zintegrowanych odruchów, wady wrodzone.

BARBARA RAVENSDALE

Terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, mistyk i coach energii, która specjalizuje się w pracy z Duszą. Skupia się głównie nad transformacjami blokad w przestrzeni kosmicznej, energetycznej, mentalnej, emocjonalnej i w ciele. Pracuje autorską metodą Technologia Wielowymiarowa, którą rozwinęła na bazie wszystkich doświadczeń życia pełną piersią. Właścicielka ośrodka rozwojowego Siódmy Las. Autorka książek: Terapia Wielowymiarowa i Szkoła Obfitości wydane przez wydawnictwo Biały Wiatr oraz najnowszej wydanej we własnym wydawnictwie Zakochaj się w sobie.

Natalia Miłuńska

NATALIA MIŁUŃSKA

Edukatorka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami.  Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Właśnie ukazała się jej nowa książka „7 skutecznych sposobów na ból miesiączkowy„, o której więcej można przeczytać tu.

Tomek Zaremba

TOMASZ ZAREMBA

Spędził kilka lat podróżując po Ameryce Południowej. Jako specjalista od Kambo szkolił się pod okiem doświadczonej nauczycielki Karen Darke – ekspertki w wykorzystaniu Kambo na świecie. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Kambo. Obecnie mieszka na La Palmie, z terapią Kambo przyjeżdża do Polski kilka razy w roku.

KARO TASHI

Psycholog i akredytowany nauczyciel MBLC – Mindfulness Based Living Course, który jest oficjalnym programem edukacyjnym powstałym z prac badawczo naukowych Brytyjskiego Stowarzyszenia Mindfulness. Ukończyła intensywne 3-letnie studia empiryczne nad badaniem terapeutycznych aspektów medytacji opartej o Tybetańską metodę pracy z umysłem ”The Three Doors Academy’. Regularnie uczęszcza na medytacyjne odosobnienia. ​Od 2013 roku bierze udział w treningach dla nauczycieli Mindfulness prowadzonych przez Brytyjskie Mindfulness Association. Zgłębia studia i prace nad prewencją traum i efektów chronicznego stresu (TRE). Od ponad ośmiu lat prowadzi zajęcia grupowe oraz kursy on-line, w tym autorskie zajęcia DANCE & meditate™.