PRACA Z DZIEĆMI – wywiad z dr n.med. Marzanną Radziszewską-Konopką

Wg Totalnej Biologii większość chorób dzieci do 10 roku życia wynika z problemów emocjonalnych rodziców. Rodzice, którzy są zestresowani i zajęci swoimi problemami, nie są w stanie – z punktu widzenia biologii – zagwarantować dziecku przeżycia. Dziecko odczuwa to jako zagrożenie życia i nieświadomie przyjmuje emocjonalne problemy rodziców do swego ciała.

Choroby dzieci, a Totalna Biologia

Praca z dziećmi metodą Totalnej Biologii jest bardzo wdzięczna, ponieważ polega na opowiadaniu dzieciom historii przez sen. Opowiada się je w odpowiedni sposób – wprost do podświadomości, automatycznego mózgu dziecka, który czuwa 24 godziny na dobę. Automatyczny mózg przyjmuje opowieść jako wiarygodne wyjaśnienie i zarządza rozwiązanie, czyli koniec choroby. Dr Marzanna Radziszewska-Konopka tłumaczy także czym jest projekt-cel (okres, który obejmuje 9 miesięcy przed poczęciem, ciążę i pierwszy rok życia dziecka) i dlaczego jest on tak ważny z punktu widzenia Totalnej Biologii.

Studiuj psychobiologię Online!

Kurs Akademii Psychobiologii Online to kompleksowa wiedza dotycząca zdrowia i choroby, która łączy podejście klasycznej medycyny akademickiej z psychosomatycznym spojrzeniem Recall Healing, Totalnej Biologii, Biologiki, Nowej Germańskiej Medycyny. Kurs składa się z jedenastu kilkugodzinnych modułów tematycznych, o łącznym okresie trwania ok 80 godzin.
Moduły możesz kupować pojedynczo lub od razu cały pakiet. Każdy uczestnik który przesłucha wszystkie 11 modułów otrzymuje imienny certyfikat uczestnictwa w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej, poświadczony podpisem dr Radziszewskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszego newslettera