ALTERNATYWNE SPOJRZENIE NA ZDROWIE I CHOROBĘ

Czym jest choroba? Dlaczego się pojawia? Jakie niesie informacje? Czy z choroby cielesnej można się wyleczyć na poziomie psychiki oraz czy pracując z ciałem można wyleczyć się z choroby psychicznej?

Poza klasycznymi formami leczenia, na rynku można znaleźć wiele ofert obiecujących poprawę zdrowia, ale czy one są dla każdego i czy mają remedium na każdą dolegliwość? Czy trzeba zawierzyć się jednej metodzie, czy można eksperymentować i łączyć terapie? Czy jest możliwy tandem między klasycznym podejściem i alternatywnymi metodami?

PERSPEKTYWA TERAPEUTY TOTALNEJ BIOLOGII, AJURWEDY, USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH, PRACY Z CIAŁEM, TERAPII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ, MEDYCYNY AMAZOŃSKIEJ ORAZ PSYCHOTERAPEUTY  W FILMIE DOKUMENTALNYM

DARMOWA WIEDZA O ALTERNATYWNYCH TERAPIACH LECZENIA, KURSY VIDEO O ZDROWIU ORAZ FILM DOKUMENTALNY

Zapraszamy do projektu Hakuj Zdrowie, w którym szukamy odpowiedzi na powyższe pytania. Jak to robimy? Zadajemy je ekspertom reprezentującym różne podejścia do leczenia – lekarzom, terapeutom, uzdrowicielom i szamanom, a wywiady z nimi udostępniamy cyklicznie w formie odcinków na naszej platformie internetowej oraz fanpage'u.

Skupiamy się na niekonwencjonalnych metodach leczenia mających swoje źródła w różnych kulturach, ale które są stosowane w świecie zachodnim. Interesują nas ustawienia systemowe, totalna biologia, psychologia zorientowana na proces, mindfulness, psychobiologia, praca z ciałem, medycyna amazońska, homeopatia, leczenie jedzeniem, egzorcyzmy i wiele innych.

Jeśli chodzi o schorzenia i związane z nimi ludzkie historie, chcemy dotrzeć do osób w trakcie lub po procesie leczenia. Chcemy przedstawić autentycznych bohaterów, którzy doświadczyli uzdrowienia lub podążają w tym kierunku i chcieliby, aby ich historia zainspirowała innych do działania. Ciekawią nas przypadki, które medycyna konwencjonalna zdefiniowała jako śmiertelne, nieuleczalne lub takie, których nie potrafi wytłumaczyć, np. rak złośliwy, bezpłodność, borelioza, schizofrenia, autyzm, depresja, nerwice, osoby w śpiączce oraz uzależnienia.

Naszym celem jest poszukanie odpowiedzi i zobaczenie jak proces leczenia wygląda w praktyce. Pokazać jak wygląda ścieżka chorego, który słyszy, że nic więcej nie da się zrobić. Chcemy dowiedzieć się do jakich wniosków dochodzą osoby, które podjęły temat zdrowienia na własną rękę i jakie są tego owoce.

TWÓRCY

Nieustannie obserwujemy lub słyszymy historie, które zmieniają bieg ludzkiego życia, w tym nasze własne. Często punktem zwrotnym okazuje się choroba. Zaskakujące jest w tym to, że finałem nie musi być tragedia a powrót do harmonii, na którą wcześniej nie było przestrzeni. Przez ostatnich kilka lat nazbieraliśmy tyle historii, doświadczenia i wniosków w tej materii, że nie możemy tego już więcej trzymać dla siebie. Mamy ogromną potrzebę podzielić się tym z Wami tą wiedzą, a że jesteśmy ekipą filmowców, opowiemy Wam o chorobie językiem filmu.

jacek-na-hzJacek Burban – reżyser, operator
Twórca sztuk wszelakich. Głównie reżyser. Specjalizuje się w wyłapywaniu i rozwijaniu potencjałów. Lubi przepływ, kreację oraz komunikację. Nieustannie w procesie twórczym. Od czasów wczesnego dzieciństwa czerpie inspirację ze snów. Więcej informacji na stronie www.burbanfilm.pl

 

 

 

.

wera-na-hz

Weronika Burban – pedagog, pisarka a teraz głównie mama
Fascynuje się mitami i archetypami. Bacznie obserwuje i wyszukuje prawidłowości w funkcjonowaniu otaczającej rzeczywistości. Gdy lewa półkula się wykaże, prawa pływa. Wtenczas pisze bajki i plecie Łapacze Snów. Więcej informacji na stronie www.lapaczesnow.pl

 

 

.

WSPÓŁPRACA
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie, dołączyć do zespołu, podzielić się historią, polecić eksperta albo wesprzeć w inny sposób, skontaktuj się z nami:

e: kontakt@hakujzdrowie.pl

m: +48 796 388 208