Doskonały pakiet dwóch kursów online, które pomogą złapać Ci naprawdę głęboki kontakt ze swoim ciałem, czyli KURS ŚWIADOMEGO RUCHU I KURS AUTOMASAŻU.

KURS ŚWIADOMEGO RUCHU

Chcesz podnieść poziom energii życiowej? Chcesz działać bardziej kreatywnie, chcesz lepiej słyszeć swoją intuicję? Potrzebujesz skutecznego sposobu na radzenie sobie z emocjami?  Potrzebujesz więcej wewnętrznego spokoju, pomimo okoliczności zewnętrznych?

Dlaczego świadomy ruch, może być pomocny?

 • Skierowanie uwagi do ruchu, oddechu i ciała to skierowanie uwagi do tego, co w nas jest żywe. Ruch jest życiem, życie jest ruchem. A. Senger (ortopeda)
 • Przywykliśmy do tego, żeby rozwiązywać problemy myśląc, analizując i oceniając. Nie bierzemy pod uwagę tego, co czujemy. Przykładowo podejmujemy pracę dla pieniędzy lub prestiżu, ale nie jest to zajęcie, które daje nam poczucie spełnienia. Efekt będzie taki, że będziemy się męczyć, stresować i spalać, zamiast czerpać radość i przyjemność. Jeśli chcemy doświadczać więcej poczucia sensu, trzeba wrócić do czucia, nauczyć się czerpać z niego informacje i wziąć pod uwagę, kiedy podejmujemy decyzje.
 • Ciało zawsze mówi prawdę o nas, dlatego jest naszym bezcennym informatorem. To dzięki niemu możemy się dowiedzieć, co nam służy, jakie są nasze potrzeby, pragnienia, możliwości, gdzie są nasze granice, co podpowiada intuicja.
 • Poprzez ruch możemy wyrazić znacznie więcej niż słowa. Dużo trzymamy w sobie, bo nie wypada powiedzieć, bo nie chcemy kogoś urazić, bo obawiamy się oceny czy odrzucenia. To wszystko, co zatrzymujemy w sobie (niewyrażony gniew, frustracja, zawód, smutek) szkodzi przede wszystkim nam. Jeśli świadomie zaczniesz tym poruszać, zrobisz w sobie miejsce na więcej spontaniczności, radości i przyjemności

Co możesz zyskać dzięki regularnej praktyce?

 • Kontakt ze sobą
 • Wprowadzenie pozytywnych nawyków (np. dbanie o siebie, wsłuchiwanie się w siebie)
 • Więcej wewnętrznego spokoju, pomimo okoliczności zewnętrznych
 • Sprawniejszy umysł, więcej dystansu do natrętnych myśli
 • Podniesienie poziomu energii życiowej
 • Poczucie swojej kreatywności, swobody, intuicji
 • Bardziej wyraziste odczuwanie, pogłębione doświadczanie
 • Sposób na radzenie sobie z emocjami, dzięki któremu nie ranisz siebie i innych
 • Rozwój świadomości, zmiana perspektywy

 

+ KURS AUTOMASAŻU GRATIS

Wszyscy lubimy wspaniałe uczucie odprężenia po masażu. Czy wiesz, że wcale nie potrzebujesz masażysty, by móc we własnym domu samodzielnie odtworzyć ten stan? Zapraszamy Cię na kurs automasażu. Jest to wspaniała metoda, która pozwoli rozluźnić spięte mięśnie ciała.

W kursie znajdują się 2 serie ćwiczeń, łącznie 9 filmów. 

I seria:

Głowa, szyja, barki i plecy
Barki, dłonie i nadgarstki
Biodra i nogi
Ramiona, łopatki, nogi, stopy

II seria:

Rozciąganie na leżąco przy ścianie
Rozciąganie ciała w pozycjach stojących
Łagodne budzenie ciała i rozluźnianie stawów (pozycje stojące)
Uwolnienie napięć odcinka lędźwiowego
Uwolnienie napięć obręczy barkowej

Jak zrobić automasaż?

To proste. Potrzebujesz wygodnego ubrania, podłogi i ściany, trochę czasu i chęci. W całym masażu ważnym terapeutą będzie grawitacja. Podczas jednej z lekcji przyda się także skarpeciak (do jego wykonania potrzebujesz dwóch piłek tenisowych i skarpety).

Dla kogo jest ten kurs?

Dla początkujących i zaawansowanych
Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które mają już jakieś doświadczeniem z automasażem, jak i dla osób początkujących.

Dla zapracowanych
Kurs możesz wykonać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Dla zestresowanych
Kurs automasażu nauczy Cię rozluźniać napięcia w ciele..

Dla pracujących przed komputerem
W trakcie nauki poznasz sposoby na rozluźnianie napięć, które powstają w ciele w wyniku pracy przed komputerem.

Dla całej rodziny
Automasaż można wykonywać bez względu na wiek. To świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ważne jest to, aby słuchać swojego ciała i nie walczyć z nim – nie przekraczać granicy bólu.

 

JAK KORZYSTAĆ Z KURSÓW?

Kupując kurs, otrzymujesz dostęp do prowadzonych medytacji  i ćwiczeń w formie video na okres dwóch lat od momentu zakupu oraz mp3, które możesz pobrać na swój dysk na zawsze.

Możesz zacząć od tego, aby obejrzeć film, który wydaje Ci się najbardziej odpowiedni na dany moment. To jest inspiracja dla Ciebie – z całego serca zachęcamy, aby za każdym razem szukać swojego sposobu wyrazu. Możesz oglądać lub jednocześnie poruszać się razem z Martą. Potem włącz nagranie mp3, żeby niczym się nie sugerować i podążać za tym, jak chce się poruszyć Twoje ciało. Ważne, żeby korzystać z tych filmów regularnie, aby zmiany i efekty mogły być odczuwalne i długotrwałe. To budowanie nowego rodzaju komunikacji ze sobą i wymaga ono zaangażowania, cierpliwości, otwartości i czasu.

 

UWAGA

Jeśli w czasie praktyki będziesz mieć wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z Martą osobiście poprzez email: marta@kinomana.pl

Ważne: Korzystasz z kursu na własną odpowiedzialność. Kurs ten nie jest terapią, chociaż może mieć efekt terapeutyczny. Jeśli medytacje poruszą w Tobie coś, z czym trudno Ci będzie sobie poradzić – zgłoś się do terapeuty, którego kompetencje obejmują pracę z ciałem.

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

KURS ŚWIADOMEGO RUCHU
Wprowadzenie do praktyki 00:00:00
Medytacja na dobry dzień 00:06:17
Zacznij dzień od budowania kontaktu ze swoim ciałem i oddechem i poczuj, jak może to wpłynąć na Twój poziom energii, witalność i jasność umysłu.
Dodaj sobie energii 00:07:35
Czekają Cię dziś wyzwania i czujesz, że aby im podołać potrzebujesz więcej energii? Zamiast pić kolejną kawę, porusz ciałem i odnajdź w nim zasoby i potencjał do działania!
Rozbudź kreatywność 00:07:07
Gdy brakuje weny, z pomocą może przyjść ruch spontaniczny i dobra zabawa. Kiedy Twoje ciało przełamuje schematy ruchowe, Twój mózg tworzy nowe połączenia neuronalne. To jest jak otwarcie kanału do źródła inspiracji 🙂
Uwolnij przepływ 00:04:00
Jeśli zwykle rozwiązujesz swoje problemy myśląc i analizując, sprawdź co może przynieść powrót do ruchu wzorowanego na naturze. To świetny sposób na zainicjowanie zmiany.
Uwolnienie stresu 00:04:47
Nikt nie lubi się stresować. Często chcemy pozbyć się stresu poprzez odcięcie się od czucia. Niestety wtedy odcinamy się od siebie. Jak więc oswoić stres przez ruch?
Uwolnienie napięcia 00:06:08
To ludzkie, żeby się wkurzać, czuć frustrację. Grunt, żeby nauczyć się jak bezpiecznie regulować wewnętrzny poziom napięcia, aby nie szkodzić sobie i innym. To jest nasz sposób:)
Regeneracja 00:07:30
Wracasz do domu, praca wyssała z Ciebie sporo energii, a przed Tobą jeszcze pół dnia. Zamiast rozsiadać się na kanapie przed telewizorem, daj sobie kilka minut na ruch i wykorzystaj popołudnie na 100%.
Wirtualny masaż 00:13:25
Nasza wyobraźnia nie zna granic! Możesz skorzystać z masażu tu i teraz bez wychodzenia z domu i doświadczyć, jak działa miłość na Twoje ciało, umysł i emocje.
Medytacja na dobry sen 00:10:53
Jak poprawić jakość swojego snu? Przede wszystkim warto budować nowe nawyki, które pozwalają odprężyć się, wyciszyć umysł i dać uwagę temu, co nas buduje od środka. Zacznij już dziś wieczorem!
Materiały do pobrania w formie mp3
Medytacje prowadzone w formie mp3 00:00:00
KURS AUTOMASAŻU GRATIS
Zanim zaczniesz
Na co zwrócić uwagę podczas automasażu? 00:04:50
I seria
Automasaż: plecy, kark, głowa 00:09:40
Automasaż: ramiona, barki 00:05:45
Automasaż: biodra, nogi 00:06:56
Automasaż z piłeczkami 00:05:47
II seria
Rozciąganie na leżąco przy ścianie 00:02:45
Rozciąganie ciała w pozycjach stojących 00:08:55
Łagodne budzenie ciała i rozluźnianie stawów (pozycje stojące) 00:07:15
Uwolnienie napięć odcinka lędźwiowego 00:14:42
Uwolnienie napięć obręczy barkowej 00:15:29

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl
 • 125.00 z VAT
 • 730 Dni

Instruktorzy

58 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED