POCZUJ SIEBIE!
10 MIN DZIENNIE NA DOBRY KONTAKT Z EMOCJAMI

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego tak często podążasz za myślami i analizami, a nie za tym, co naprawdę czujesz? Czy kiedy podejmujesz decyzje  oparte na zewnętrznych kryteriach, takich jak pieniądze czy prestiż, doświadczasz satysfakcji, poczucia sukcesu czy choćby spokoju?

Nasza propozycja to powrót do czucia, do uczenie się słuchania siebie i podejmowania decyzji w oparciu o to, co naprawdę czujesz. A to co czujesz jest w ciele. Twoje ciało jest niezastąpionym źródłem informacji o Tobie samej. To ono mówi prawdę o Twoich potrzebach, pragnieniach, granicach i intuicji. Poprzez ruch możesz wyrazić więcej niż słowami.

Często trzymamy w sobie niewyrażone emocje, takie jak gniew czy smutek, co może nam szkodzić. Ten kurs pomoże Ci świadomie pracować nad tymi emocjami i otworzyć się ponownie na spontaniczność, radość i przyjemność.


POCZUJ SIEBIE – KURS ONLINE

W tym kursie poprowadzi Cię Marta Gierczyńska, specjalistka od pracy z ciałem, która zajmuje się tym od ponad 20 lat. Marta dzięki medytacjom prowadzonym obudzi w Tobie Twój własny intuicyjny, świadomy ruch. Z jej wsparciem, dzięki tej praktyce:

Lepszy kontakt ze sobą: Dzięki temu kursowi nauczysz się słuchać swojego ciała i zrozumiesz lepiej swoje potrzeby i pragnienia.

Pozytywne nawyki: Wprowadzisz pozytywne nawyki, takie jak dbanie o siebie i troska o swoje ciało.

Wewnętrzny spokój: Opanujesz techniki radzenia sobie z trudnościami i osiągniesz większy spokój wewnętrzny, nawet w obliczu wyzwań.

Sprawniejszy umysł: Poprawisz swoją zdolność do zarządzania myślami i zdystansowania się od natrętnych myśli.

Wzrost energii życiowej: Ten kurs pomoże Ci zwiększyć poziom energii, co przyczyni się do aktywnego i pełnego życia.

Kreatywność i intuicja: Rozwinięcie swojej kreatywności, poczucia swobody i intuicji, co pozwoli Ci bardziej świadomie podejmować decyzje.

Głębsze doświadczanie życia: Nauczysz się bardziej świadomie doświadczać życia, czerpiąc z niego pełnię.

Skuteczne radzenie sobie z emocjami: Nabędziesz umiejętność efektywnego zarządzania emocjami, bez ranienia siebie ani innych.

Rozwój świadomości: Nasz kurs pomoże Ci rozwijać swoją świadomość i zmieniać perspektywę na życie.Informacje techniczne

Po zakupie kursu otrzymasz dostęp do prowadzonych medytacji w formie filmów i nagrań mp3. Możesz wybrać formę, która najlepiej pasuje do Ciebie w danym momencie.

To Twoja osobista podróż, więc zachęcamy Cię do eksplorowania i znajdowania swojego unikalnego sposobu wyrazu. Regularne korzystanie z materiałów pozwoli Ci poczuć długotrwałe efekty i zbudować nowy rodzaj komunikacji ze sobą.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc na tej transformacyjnej ścieżce. Jeśli pojawią się wątpliwości lub pytania, możesz skontaktować się bezpośrednio z Martą poprzez email: aloha@martagierczynska.pl

6 miesięcy dostępu. Możesz oglądać kurs dowolną ilość razy przez okres 6 miesięcy.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Pobierz medytacje prowadzone w formie MP3 na swój dysk na zawsze.


Ważne: Kurs jest narzędziem do transformacji i rozwoju osobistego, ale nie jest terapią. Jeśli medytacje wywołają w Tobie trudne emocje, zawsze możesz skonsultować się z terapeutą specjalizującym się w pracy z ciałem. Twoje bezpieczeństwo i dobro są dla nas najważniejsze.


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Rozpocznij swoją podróż ku lepszemu życiu już teraz i dołącz do naszego kursu!


Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę e-mejlową.

Czy kupując kurs mogę zadawać pytania merytoryczne Marcie Gierczyńskiej?

Gdybyś potrzebował/potrzebowała coś skonsultować możesz napisać bezpośrednio do Marty na adres e-mail: aloha@martagierczysnka.pl

Czy po 6 miesiącach, kiedy moja subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel.  Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe i PayPal. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Wprowadzenie do praktyki 00:00:00
Medytacja na dobry dzień 00:06:17
Zacznij dzień od budowania kontaktu ze swoim ciałem i oddechem i poczuj, jak może to wpłynąć na Twój poziom energii, witalność i jasność umysłu.
Dodaj sobie energii 00:07:35
Czekają Cię dziś wyzwania i czujesz, że aby im podołać potrzebujesz więcej energii? Zamiast pić kolejną kawę, porusz ciałem i odnajdź w nim zasoby i potencjał do działania!
Rozbudź kreatywność 00:07:07
Gdy brakuje weny, z pomocą może przyjść ruch spontaniczny i dobra zabawa. Kiedy Twoje ciało przełamuje schematy ruchowe, Twój mózg tworzy nowe połączenia neuronalne. To jest jak otwarcie kanału do źródła inspiracji 🙂
Uwolnij przepływ 00:04:00
Jeśli zwykle rozwiązujesz swoje problemy myśląc i analizując, sprawdź co może przynieść powrót do ruchu wzorowanego na naturze. To świetny sposób na zainicjowanie zmiany.
Uwolnienie stresu 00:04:47
Nikt nie lubi się stresować. Często chcemy pozbyć się stresu poprzez odcięcie się od czucia. Niestety wtedy odcinamy się od siebie. Jak więc oswoić stres przez ruch?
Uwolnienie napięcia 00:06:08
To ludzkie, żeby się wkurzać, czuć frustrację. Grunt, żeby nauczyć się jak bezpiecznie regulować wewnętrzny poziom napięcia, aby nie szkodzić sobie i innym. To jest nasz sposób:)
Regeneracja 00:07:30
Wracasz do domu, praca wyssała z Ciebie sporo energii, a przed Tobą jeszcze pół dnia. Zamiast rozsiadać się na kanapie przed telewizorem, daj sobie kilka minut na ruch i wykorzystaj popołudnie na 100%.
Wirtualny masaż 00:13:25
Nasza wyobraźnia nie zna granic! Możesz skorzystać z masażu tu i teraz bez wychodzenia z domu i doświadczyć, jak działa miłość na Twoje ciało, umysł i emocje.
Medytacja na dobry sen 00:10:53
Jak poprawić jakość swojego snu? Przede wszystkim warto budować nowe nawyki, które pozwalają odprężyć się, wyciszyć umysł i dać uwagę temu, co nas buduje od środka. Zacznij już dziś wieczorem!
Medytacje prowadzone w formie mp3
Pobierz materiały mp3 00:00:00

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: https://martagierczynska.pl
  • 149.00 z VAT per 730 dni
  • 190 Dni

Instruktorzy

607 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED