POZNAJ OBSZERNĄ WIEDZĘ O EMOCJONALNYCH PRZYCZYNACH CHORÓB, ROZWIŃ ŚWIADOMOŚĆ I ŻYJ W ZDROWYCH RELACJACH

3 KURSY DR N.MED. MARZANNY RADZISZEWSKIEJ
PSYCHOSOMATYKA / ŚWIADOMOŚĆ / KLUCZ DO RELACJI


Dr. n.med. Marzanna Radziszewska, lekarka z bogatym doświadczeniem zawodowym, po wielu latach praktyki medycyny konwencjonalnej i w poczuciu, że nie znajduje w niej wystarczających odpowiedzi, zaczęła zgłębiać wiedzę u czołowych nauczycieli psychosomatyki. Wykonała tysiące prywatnych konsultacji z pacjentami, a widząc spektakularne efekty, powołała do życia Akademię Psychobiologii, by przekazywać swą wiedzę dalej.

W swoim przekazie często powołuje się koncepcję Mapy Poziomów Świadomości swojego mentora Dawida R. Hawkinsa, którego odkrycie szczegółowo przedstawia w kursie o tym samym tytule.

Praca z emocjami i świadomością nierozerwalnie połączona jest z tematem relacji. Szczególne miejsce zajmują w naszym życiu relacje romantyczne, które niestety, obarczone są uwikłaniem. Dr Radziszewska w kursie Koluzje – tajemnice bliskich relacji wg psychobiologii wskazuje jak doświadczenia z okresu dzieciństwa wpływają na nasze świadome i nieświadome oczekiwania wobec partnerów, których wybieramy sobie w życiu. Zrozumienie istoty uwikłania, na którym oparta jest relacja, jest wstępem do podjęcia pracy nad wyjściem z koluzji.


Pakiet Premium to komplet 3 kursów:

Akademia Psychobiologii Online / Pakiet All-in-One – kompleksowa wiedza dotycząca zdrowia i choroby, która łączy podejście klasycznej medycyny akademickiej z Recall Healing, Totalną Biologią, Biologiką, Nową Germańską Medycyną. Kurs składa się z jedenastu kilkugodzinnych modułów tematycznych. Łącznie ok 80 godzin merytorycznej, usystematyzowanej wiedzy.

Mapa Poziomów Świadomości – łączy wiedzę z zakresu medycyny akademickiej z duchowością i koncepcją Mapy Poziomów Świadomości wg Davida R. Hawkinsa. Obnaża mity o możliwości bezbolesnego przeskoczenia na “wysokie wibracje”. Składa się z 4 części. Łączny czas trwania to prawie 7 godzin wiedzy.

Koluzje – zagadki bliskich związków – wskazuje jak doświadczenia z okresu dzieciństwa wpływają na nasze świadome i nieświadome oczekiwania wobec partnerów, których wybieramy sobie w życiu. Zrozumienie istoty uwikłania, na którym oparta jest relacja, jest wstępem do podjęcia pracy nad wyjściem z koluzji. To ok 2 godzinne szkolenie video. Czego dowiesz się uczestnicząc w kursie Akademia Psychobiologii Pakiet All-in-One?

✅ Dowiesz się w jaki sposób biologia za pomocą chorób, utrzymuje nas przy życiu.

✅Poznasz koncepcję pięciu praw natury i koncepcją konfliktów biologicznych związanych z każdym układem i narządem ciała człowieka (Psychobiologia / Totalna Biologia/ Recall Healing /Biologika).

✅Przedstawione zostaną badania naukowe obrazujące wpływ emocji na stan aktywności genów oraz mechanizmy dziedziczenia traum.

✅Poznasz najnowsze koncepcje dotyczące świadomości, które wykraczają poza tradycyjny paradygmat materialistyczny.

✅Poznasz podstawy anatomii i fizjologii ludzkiego organizmu.

✅Ta wiedza pozwoli Ci zrozumieć jak działa Twój organizm, jak możesz radzić sobie z symptomami oraz jak zapobiegać nawrotom chorób.

✅Jeśli jesteś specjalistą pracującym z ludźmi – opanujesz wysoce merytoryczne narzędzie do pracy ze swoimi klientami. 

✅Dzięki tej wiedzy skutecznie wesprzesz siebie / swoich bliskich / swoich klientów w procesie zdrowienia.

✅Krok po kroku zostaniesz wprowadzony w świat psychobiologicznego myślenia  podczas 11 kolejnych modułów tematycznych dotyczących wszystkich naszych układów i narządów ciała, poruszone zostaną także problemy społeczne i temat związków partnerskich. 

✅Przyjrzysz się wzorcom emocjonalnym powstawania chorób na przykładzie autentycznych historii z praktyki dr n. med. Marzanny Radziszewskiej.

✅Akademia Psychobiologii skłania do refleksji nad sobą i nad tym jak postrzegamy to, co dzieje się wokół nas. Dzięki tej wiedzy poszerzysz perspektywę rozumienia rzeczywistości i na zawsze zmienisz swoje podejście do zdrowia i choroby.

✅Dzięki temu kursowi zmotywujesz się do do wzięcia odpowiedzialności za swój los i przywrócisz swoją sprawczość. Odzyskasz wpływ na swoje życie.

✅Każdy uczestnik, który zakupi i przesłucha wszystkie moduły (pakiet all-in-one lub osobno) otrzyma imienny certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej*, poświadczony podpisem dr n.med. Marzanny Radziszewskiej. 


Czego dowiesz się uczestnicząc w kursie Mapa Poziomów Świadomości?

✅Poznasz koncepcję Mapy Poziomów Świadomości Davida R. Hawkinsa.

✅Poznasz zależności pomiędzy inteligencją racjonalną, emocjonalną i duchową.

✅Dowiesz się, jak poziom naszej świadomości wpływa na jakość naszego życia.

✅Zrozumiesz, że różnice w poziomach świadomości decydują o tym, że każdy postrzega rzeczywistość w swój unikalny sposób.

✅Rozumiejąc istotę różnic pomiędzy ludźmi, będziesz miał możliwość uszanowania. ograniczeń własnych i innych osób i stworzenia realnych oczekiwań w relacjach z innymi.

✅Zrozumiesz na czym polega praca służąca poszerzaniu świadomości i dlaczego ważne jest uszanowanie w niej potencjału wynikającego z własnego poziomu świadomości.

✅Dowiesz się o związkach Mapy Świadomości z pojęciami takimi, jak: wibracja, wymiar 3D, 4D, 5D.


Czego dowiesz się uczestnicząc w kursie Koluzje – zagadki bliskich związków wg psychobiologii?

✅Dowiesz się jak wchodzimy w związki intymne.

✅Dowiesz się na czym polega stan zakochania oraz mit miłości romantycznej.

✅Dowiesz się jak poziom świadomości determinuje postrzeganie problemów w związku.

✅Dowiesz się czym jest koluzja i na jakim mechanizmie jest oparta.

✅Poznasz 4 podstawowe rodzaje koluzji:

– koluzję narcystyczną,

– koluzję oralną,

– koluzję analną,

– koluzję falliczną (edypalną)

✅Poznasz typowe problemy dotyczące danego uwikłania.Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na swoje zdrowie i życie. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Jestem bardzo zadowolona z kursu, jak na początek ogromna ilość wiedzy, zamierzam przejść wszystkie moduły z psychobiologii. Bardzo polecam wszystkim o otwartych umysłach. Zrobiłam 4-y kursy z medycyny germańskiej jednak ten kurs już na samym początku świetnie poukładał mi wiedzę. Bardzo cieszę się, że mogę skorzystać z akademii psychobiologii online, gdyż czasowo nie byłoby mnie stać na studiowanie jej stacjonarnie – Dorota Frączek

Kurs daje ogromną wiedzę na temat przyczyn problemów dzieci. Jestem terapeutą Cellular EFT, pracuję z rodzicami i dziećmi i po przejściu tego kursu jestem w stanie szybko znaleźć źródło problemu, a za pomocą metod terapeutycznych pomóc w ich rozwiązaniu. To podstawa mojej pracy terapeutycznej. Zdobytą wiedzę stosuję od kilku lat i regularnie kupuję kurs, aby mieć zawsze do niego dostęp – Edyta Zajbert

Ja do kursu wracam kilka razy w tygodniu odkąd go mam pomimo przesłuchania wszystkiego już jednokrotnie. Wiedza wcale mi się tak 'sama nie układa’ i za każdym nowym odsłuchaniem odkrywają się nowe horyzonty. Jestem naukowcem nauk biologicznych i lubię odkrywać ta logikę w ciele – Dorota FennessyJedyny taki pakiet kursów online na rynku!

👉Autorką kursów jest dr n. med. Marzanna Radziszewska, lekarka z ponad z 30 letnią praktyką zawodową

👉Doskonała metodologia, setki przykładów prawdziwych historii z praktyki autorki 


Referencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 10 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii OnlineŻelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Nasza historia, czyli jak to się wszystko zaczęło i dlaczego sprzedajemy ten kurs…

Na co dzień, wspólnie jako małżeństwo prowadzimy portal Hakuj Zdrowie. Wiele lat temu problemy ze zdrowiem oraz brak rozwiązania w medycynie konwencjonalnej skierowały nas do szukania metod i ludzi, którzy nam pomogą. 

W czasie naszych poszukiwań trafiliśmy na dr n. med. Marzannę Radziszewską, która okazała wspaniałą nauczycielką, która potrafi dzielić się swoją ogromną wiedzą w sposób merytoryczny i niezwykle wciągający

Ta wiedza zmieniła nasze postrzeganie rzeczywistości. Mamy wiele spektakularnych efektów stosowania tej perspektywy, po których objawy choroby szybko ustępowały. Gdy coś zaczyna nam, albo naszej córce dolegać, pierwszym odruchem nie jest sięganie po tabletkę, ale zastanowienie się co działo się w ostatnim czasie. Choroba zawsze ma swój punkt zapalny. 

Odkrycie dr Radziszewskiej wniosło niesamowitą jakość w naszym życiu i stało się inspiracją do dzielenia się zdobytą wiedzą szerzej, w sposób ustrukturowany – w ten sposób powstał wspólnie z naszą mentorką, kurs Akademia Psychobiologii Online.  


Informacje techniczne

Pakiet Premium to pełen kurs Akademii Psychobiologii składający się z 11 modułów tematycznych, prawie 80 godzin merytorycznej wiedzy. Kurs Mapa Poziomów Świadomości – 7 godzin wiedzy. Kurs Koluzje – tajemnice bliskich związków wg psychobiologii – 2 godzin wiedzy.

2 lata dostępu. Przejrzysta i dopracowana metodologia. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Setki slajdów w prezentacjach PDF i ćwiczenia z materiałami MP3 do ściągnięcia na dysk na zawsze

Imienny certyfikat.  Imienny, papierowy certyfikat uczestnictwa w kursie Akademii Psychobiologii Online.


Jak najlepiej korzystać z kursu Akademia Psychobiologii?


Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę e-mejlową.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam certyfikat uczestnictwa w Akademii Psychobiologii?

Każdy uczestnik, który zakupi i przesłucha wszystkie moduły Akademii Psychobiologii otrzyma imienny certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej*, poświadczony podpisem pani dr n.med. Marzanny Radziszewskiej. Certyfikaty będą wysyłane do czterech miesięcy od momentu zakupu.

Jakie uprawnienia daje certyfikat po ukończeniu Akademii Psychobiologii Online?

Certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Czy kupując kurs mogę zadawać pytania merytoryczne dr Radziszewskiej?

W Akademii Psychobiologii Online nie ma możliwości zadawania pytań dr Radziszewskiej. Jednakże kurs jest 1:1 nagraniem drugiej edycji akademii stacjonarnej. Podczas nagrania pada wiele pytań od uczestników, które w dużym stopniu wyczerpują potrzebne odpowiedzi.

Czy po dwóch latach, kiedy moja subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel. Jacek: +48 796 388 208 Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

AKADEMIA PSYCHOBIOLOGII
Wprowadzenie do budowy kursu Akademii Psychobiologii Online
Jak najlepiej korzystać z kursu Akademii Psychobiologii? 00:07:03
Wprowadzenie do modułów 00:05:54
Moduł 1: Wprowadzenie do Psychobiologii
Odc. 1. Wprowadzenie moduł 1 00:40:44
Definicja choroby wg głównego nurtu medycyny zachodniej (paradygmat materialistyczny). Definicja choroby wg psychobiologii. Świadomość jako zjawisko nielokalne (paradygmat niematerialistyczny). Powiązanie świadomości z ciałem fizycznym. Biologiczne i filozoficzne podstawy psychobiologii - Germańska Nowa Medycyna, Biologika, Totalna Biologia, Recall Healing, Mapa świadomości Davida Hawkinsa, Spektrum Świadomości Kena Wilbera (więcej szczegółów o poziomach świadomości w ostatnim odcinku wykładu).
Odc. 2. Biologia przekonań 02:57:00
Przekonania (programy przetrwania) jako lista nawigacji dla automatycznego, podświadomego mózgu. Źródła programów przetrwania: przekaz transgeneracyjny, projekt/cel, własne doświadczenia. Mechanizmy tworzenia programów przetrwania: jak emocje zmieniają ekspresję genów, mechanizmy selekcjonowania informacji przez automatyczny mózg (fizjologiczne podłoże „prawa przyciągania”), rola autonomicznego układu nerwowego, fizjologiczne zabezpieczenia przed „kasowaniem” programów przetrwania (zmianą przekonań, nawyków).
Odc. 3. Pięć praw natury 01:45:57
Choroba jako specjalny biologiczny sensowny program natury (SBSPN) uruchamiany wskutek przeżycia wstrząsu emocjonalnego. Konflikt biologiczny. Dwufazowy przebieg SBSPN. Zmiany na poziomie psychiki, przekaźników w mózgu i tkanek w przebiegu SBSPN. Rola mikroorganizmów. Biologiczny niezmiennik – sens specjalnych biologicznych specjalnych programów natury.
Odc. 4. Jak zapadamy na choroby 01:08:45
Rodzaje konfliktów biologicznych, nietypowe przebiegi specjalnych biologicznych sensownych programów natury. Skondensowane doświadczenia.  Biologiczne komórkowe cykle pamięciowe. Jak dzieci zapadają na choroby?
Odc. 5. Konflikty biologiczne związane z listkami zarodkowymi 01:02:51
Konflikty biologiczne powiązane z listkami zarodkowymi. Lateralizacja i jej rola w dekodowaniu treści biologicznego konfliktu. Konstelacje biologicznych konfliktów.
Odc. 6. Warunki zdrowienia 00:44:34
Co utrudnia lub uniemożliwia wyzdrowienie? Piramida Maslowa a biologiczne konflikty. Spektrum Świadomości wg Kena Wilbera. Mapa Świadomości Davida Hawkinsa.
Materiały do pobrania moduł 1 00:00:00
Moduł 2: Układ pokarmowy, narząd wzroku i słuchu
Odc. 1 Układ pokarmowy cz. 1 01:00:54
Rola układu pokarmowego. Koncepcja kęsa. Koncepcja czasu w układzie pokarmowym. Usta. Popękane wargi. Opryszczka wargowa. Rozszczep/rak wargi. Policzek – gryzienie. Zęby. Duży odstęp między zębami. Zęby wysunięte do przodu. Konflikty w poszczególnych zębach. Bruksizm. Choroby przyzębia. Podniebienie - rak, rozszczep.
Odc. 2 Układ pokarmowy cz.2 01:00:30
Ślinianki – przyuszna, podżuchwowa, podjęzykowa. Zespół Sjogrena. Świnka. Kamica ślinianek. Język – przerost, zapalenie, rak. Ageusja. Grzybica. Grzybica jam ustnej. Pleśniawki. Gardło. Migdałki podniebienne. Mononukleoza zakaźna. Migdałek gardłowy, trzeci migdał. Przerost migdałka gardłowego. Przełyk – skurcze, zwężenie, żylaki, uchyłek Zenkera. Przepuklina rozworu przełykowego.
Odc. 3 Układ pokarmowy cz.3 00:51:58
Żołądek. Funkcje żołądka. Gruczolakorak żołądka. Choroba wrzodowa żołądka. Owrzodzenie żołądka. Zwężenie odźwiernika. Jelita. Dwunastnica. Zwieracz Oddiego. Choroby XII-cy. Patologie zwieracza Oddiego. Jelito cienkie. Choroba Crohna. Wgłobienie jelita. Mięsakomięśniak jelita. Celiakia.
Odc. 4 Układ pokarmowy cz. 4 01:01:33
Jelito grube. Wyrostek robaczkowy. Zapalenie wyrostka robaczkowego. Uchyłki jelita grubego – zapalenie. Polip okrężnicy. Wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Zespól jelita drażliwego. Rak jelita grubego. Choroba Hirschprunga. Nabłonek płaski odbytu (świąd, hemoroidy, rak). Odbyt.
Odc. 5 Układ pokarmowy cz.5 00:32:22
Wątroba. Zapalenie pęcherzyka żółciowego i przewodów żółciowych. Zapalenie wątroby typu A, B, C. Kamica żółciowa. Transaminazy. Trzustka. Odbijanie. Wymioty. Biegunka. Nietrzymanie stolca. Wzdęcia. Zaburzona perystaltyka jelit. Zaparcia. Otrzewna. Przepuklina brzuszna. Przepuklina pachwinowa. Pępek. Zrosty.
Odc. 6 Narząd wzroku 02:39:35
Gałka oczna. Dno oka. Mięśnie oka. Patologie narządu wzroku. Koncepcja czasu w narządzie wzroku. Powieki, spojówki. Jęczmyk. Gradówka. Zapalenie spojówek. Skrzydlik. Gruczoły łzowe. Łzawienie. Suche oczy. Rogówka – zapalenie, owrzodzenie. Stożek rogówki. Astygmatyzm. Tęczówka – światłowstręt. Krótkowzroczność. Nadwzroczność. Nadwzroczność starcza. Soczewki dwuogniskowe. Zaćma. Jaskra. Męty. Odklejanie siatkówki. Retinopatia. Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki. Daltonizm. Zwyrodnienie plamki żółtej. Oczopląs. Zez zbieżny i rozbieżny. Niedowiedzenie połowiczne. Amblyopia. Wytrzeszcz. Zanik nerwu wzrokowego.
Odc. 7 Narząd słuchu 01:28:45
Jak słyszymy? Budowa narządu słuchu. Zapalenie ucha zewnętrznego. Ostre zapalenie ucha środkowego. Trąbka słuchowa. Przewlekłe wysiękowe zapalenie ucha środkowego. Kosteczki słuchowe. Otoskleroza. Perlak. Zapalenie wyrostka sutkowatego. Niedosłuch odbiorczy. Głuchota. Nietolerancja hałasu. Szumy uszne. Zawroty głowy. Choroba Meniere'a. Choroba lokomocyjna.
Materiały do pobrania moduł 2 00:00:00
Moduł 3: Układ ruchu
Odc. 1 Układ ruchu cz.1 01:16:35
Kości. Okostna. Niskie poczucie wartości. Porównywanie. Złamanie kości. Algodystrofia. Osteoporoza. Kostniak. Kostniakomięsak. Zapalenie okostnej. Stawy. Chrząstki stawowe. Łąkotka. Więzadła. Zapalenie stawu. Choroba zwyrodnieniowa stawów.Ostra gorączka reumatyczna. Reumoidalne zapalenie stawów. Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Artropatia łuszczycowa. Zwichnięcie. Trzeszczące stawy. Symbolika poszczególnych elementów układu ruchu: Kość sitowa. Kość jarzmowa. Szczęka i żuchwa. Staw skroniowo-żuchwowy. Szczękościsk. Kości nosowe. Kość podniebienna. Lemiesz.Kosteczki słuchowe. Otoskleroza. Klatka piersiowa. Żebra. Mostek.
Odc. 2 Układ ruchu cz.2 01:33:53
Kończyna górna. Obojczyk. Łopatka: grzebień, wyrostek kruczy, wydrążenie panewkowe. Kość ramienna. Bark.
Odc. 3 Układ ruchu cz.3 01:19:39
Staw mostkowo-obojczykowy. Staw barkowo-obojczykowy. Staw ramienny. "Staw łopatkowo-obojczykowy". Kość ramienna. Koniec dalszy kości ramiennej. Nadkłykieć przyśrodkowy. Nadkłykieć boczny. Staw łokciowy. Łokieć. Kość przedramienna. Kość łokciowa. Wyrostek rylcowaty. Kość łokciowa. Kości dłoni i nadgarstka. Kość promieniowa. Głowa kości promieniowej. Kość łódeczkowata. Kość księżycowata. Kość trójgraniasta. Kość haczykowata. kość główkowata. Kość czworoboczna większa i mniejsza. Nadgarstek. Ganglion. Dłonie. Kości śródręcza. Palce dłoni: kciuk, wskazujący, środkowy, serdeczny, mały.
Odc. 4 Układ ruchu cz.4 02:16:32
Symbolika poszczególnych elementów ruchu: Miednica. Kość krzyżowa. Kość ogonowa. Staw krzyżowo-guziczny. Kość biodrowa. Spojenie łonowe. Staw biodrowy. Kość kulszowa. Staw krzyżowo-biodrowy. Nogi. Kość udowa. Staw kolanowy. Kolano. Rzepka. Staw udowo-rzepkowy. Staw udowo-piszczelowy. Łąkotki. Podudzie. Kość piszczelowa. Kość strzałkowa. Kość skokowa. Staw skokowy. Kostka przyśrodkowa i boczna. Stopy. Stopy nadmiernie wysklepione. Płaskostopie. Kości stopy. Kość piętowa. Ostrogi piętowe. Staw skokowo-piętowy. Kość łódkowata. Staw skokowo-łódkowy. Kość sześcienna. Kości klinowate. Palce stóp. Hallux.
Odc. 5 Układ ruchu cz.5 01:10:05
Kręgosłup. Naturalne krzywizny kręgosłupa. Krążek międzykręgowy. Dyskopatia. Kifoza, lordoza, skolioza. Kręgosłup szyjny - 7 kręgów. Kręgosłup piersiowy - 12 kręgów. Kręgosłup lędźwiowy - 5 kręgów. Rwa kulszowa.
Odc. 6 układ ruchu cz.6 00:27:43
Mięśnie prążkowane. Sympatykotomia. Wagotonia. Ból mięśni. Mięsień biodrowo-lędźwiowy. Miopatia. Fibromaligia. Kręcz szyi, sztywność karku. Kurcz łydki. Ścięgna. Ścięgno Achillesa. Zespół cieśni nadgarstka. Przykurcz Dupuytrena.
Materiały do pobrania moduł 3 00:00:00
Moduł 4: Układ krwionośny, krwiotwórczy i limfatyczny, układ hormonalny
Odc. 1 Wprowadzenie. Choroby serca. 01:40:23
Układ krążenia. Pochodzenie embrionalne tkanek serca i wielkich naczyń. Symbolika przedsionków i komór serca. Zastawki serca i wielkich naczyń. Choroby serca. Zawał mięśnia sercowego prawdziwy. Rzekomy zawał mięśnia sercowego. Przerost mięśnia sercowego. Choroba wieńcowa. Cholesterol, trójglicerydy. Przekaźniki stref płci/posiadania. Konstelacje stref własności płciowej - konflikt pierwotny i wtórny. Konflikt utraty terytorium. Wyściółka tętnic wieńcowych. Przekaźniki rytmu serca. Biologiczny limit czasu. Objawy dusznicy bolesnej. Konflikt frustracji związanej z bezsilnością. Wyściółka żył wieńcowych. Przekaźniki rytmu serca. Nabłonek płaski szyjki macicy. Zaburzenia rytmu serca. Tachykardia. Bradykardia. Arytmia/palpitacje. Osierdzie - zapalenie, międzybłoniak.
Odc. 2 Wrodzone i nabyte wady serca i wielkich naczyń 00:30:05
Symbolika przedsionków i komór serca. Przeciek międzyprzedsionkowy. Przeciek międzykomorowy. Przełożenie (odwrócenie) wielkich naczyń. Szmery nad sercem. Zespół WPW. Niedorozwój prawego przedsionka. Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej. Niedomykalność zastawki dwudzielnej. Zwężenie zastawki dwudzielnej. Niedomykalność zastawki trójdzielnej. Zwężenie zastawki trójdzielnej. Zwężenie podaortalne. Zwężenie zastawki aorty. Niedomykalność zastawki aorty. Zwężenie zastawki tętnicy płucnej. Niedomykalność zastawki płucnej. Przewód Botalla. Terytoria w TMC.
Odc. 3 Tętnice i żyły 01:24:37
Symbolika naczyń krwionośnych. Tętnice- znaczenie ogólne. Arterioskleroza - stwardnienie tętnic. Tętnica szyjna. Tętnica tarczowa. Aorta. Naczynia mózgu. Tętniak mózgu. Udar mózgu/wylew krwi do mózgu. Naczyniak. Nadciśnienie tętnicze.Wysokie ciśnienie skurczowe. Wysokie ciśnienie rozkurczowe. Nadciśnienie pochodzenia nerkowego. Niskie ciśnienie tętnicze. Choroba Raynauda. Uderzenia gorąca. Żyły obwodowe. Żylaki. Krwawienie z nosa. Choroba Schoenleina-Henocha. Pajączki naczyniowe.
Odc. 4 Układ limfatyczny 00:38:20
Naczynia limfatyczne, węzły chłonne. Chłoniak. Chłoniak nieziarniczy Lymphoma non-Hodgkin. Ziarnica złośliwa Lymphoma Hodgkin. Grasica. Śledziona.
Odc. 5 Krew i układ krwiotwórczy 00:39:33
Krew symbolika. Białaczka. Białaczka szpikowa. Białaczka monocytowa. Białaczka limfoblastyczna. Szpiczak mnogi. Anemia. Anemia złośliwa. Czerwienica prawdziwa. Hemochromatoza. Trombocytoza - zwiększona krzepliwość krwi. Trombocytopenia - zmniejszona krzepliwość krwi. Hemofilia. Siniaki. Konflikt serologiczny. Osłabiona odporność. Choroby autoimmunologiczne.
Odc. 6 Gruczoły dokrewne 02:02:58
Przysadka mózgowa (płat przedni, środkowy i tylni). Hiperprolaktynemia. Niskorosłość. Gigantyzm. Bezsenność. Tarczyca i przytarczyce. Nadczynność tarczycy. Niedoczynność tarczycy. Rak pęcherzykowy. Rak rdzeniasty. Choroba Gravesa-Basedowa. Choroba Hashimoto. Wole. Hiperkalcemia. Tężyczka. Trzustka. Cukrzyca. Insulinoodporność. Hipoglikenia. Hipoglikenia reaktywna. Nadnercza. Pheochromocytoma. Zespół przewlekłego zmęczenia.
Materiały do pobrania moduł 4 00:00:00
Moduł 5: Gruczoły piersiowe i układ rozrodczy
Odc. 1 Gruczoł piersiowy 02:28:15
Gruczoł piersiowy. Węzły chłonne. Pierś. Rak piersi. Rak gruczołowy. Rak wewnątrzprzewodowy. Pierś - aspekt społeczny. Pierś macierzyńska. Pierś niemacierzyńska. Lokalizacja zmian. Zmiany w okolicach węzłów chłonnych. Mastopatia (Zwyrodnienie włóknisto-torbielowe). Czerniak piersi. Choroba Recklinhausena. Zbyt duże/zbyt małe piersi. Brak pokarmu.
Odc. 2 Kobiece narządy rozrodcze Unlimited
(czas trwania odcinka 3:04:54) Jajniki. Rak/torbiel jajnika. Torbielowatość jajników. PCO - zespół policystycznych jajników. Bolesne owulacje. Przetrwały pęcherzyk Graafa. Potworniak. Jajowody. Macica. Tyłozgięcie macicy. Trzon macicy (polipy, rak). Endometrioza. Mięśniaki macicy. Mięsakomięśniak macicy. Zespół napięcia przedmiesiączkowego. Bolesne miesiączki. Obfite krwawienia podczas miesiączki. Bóle głowy podczas miesiączki.Brak miesiączki. Szyjka macicy. Konflikt frustracji związanej z przynależnością. Wyściółka żył wieńcowych. Nabłonek płaski szyjki macicy. Polip szyjki macicy. Poronienie. Perforacja macicy. Przodujące łożysko. Niewydalone łożysko. Cięcie cesarskie. Gruczolak kosmówkowy. Ciąża pozamaciczna. Pochwa. Infekcje pochwy. Suchość pochwy. Gruczoły Bartholina. Atrezja pochwy. Dyspareunia. Wypadanie pochwy. Oziębłość seksualna. Przedwczesna menopauza.
Odc. 3 Męskie narządy rozrodcze 00:43:12
Jądra. Moszna. Prostata. Stulejka.
Odc. 4 Anorgazmia. Zaburzenia erekcji. Bezpłodność. 00:31:55
Anorgazmia u kobiety. Zaburzenia erekcji. Bezpłodność/zaburzenia erekcji. Bezpłodność/bezdzietność.
Odc. 5 Choroby przenoszone drogą płciową. Hormony. Choroby nowotworowe. 00:37:27
Chlamydioza u kobiet. Chlamydioza u mężczyzn. Rzeżączka. Brodawki płciowe. Rzęsistkowica. Opryszczka genitalna. Drożdżyca. Kiła. Hormony. Choroby nowotworowe. Konflikt nawracający/cofający się. Konflikt powracający. Konflikt w zawieszeniu. Konflikt diagnozy-prognozy. Praca z pacjentem chorym na nowotwór.
Materiały do pobrania moduł 5 00:00:00
Moduł 6: Układ oddechowy, układ moczowy, skóra, alergie
Odc. 1 Układ oddechowy cz.1 01:20:35
Układ oddechowy. Nos. Zatoki oboczne nosa. Katar. Zapalenie zatok. Polipy nosa. Zatkany nos. Anosmia - utrata węchu. Kichanie. Krwawienie z nosa. Krwotok z nosa. Przegroda nosa. Skrzywienie przegrody nosa. Kość sitowa. Lemiesz. Złamanie nosa. Zimny nos. Ziewanie. Chrapanie. Sleepapnea - bezdech podczas snu.
Odc. 2 Układ oddechowy cz. 2 01:39:25
Krtań - mięśnie, błona śluzowa. Przekaźnik dla krtani. Porażenie strun głosowych. Koklusz. Duszność krtaniowa. Przekaźnik dla oskrzeli. Oskrzela. Nabłonek płaski błony śluzowej. Suchy kaszel. Rak oskrzeli. Mukowiscydoza - zwłóknienie torbielowate. Astma. Mięśnie oskrzeli. Konstelacja astmatyczna. Stan astmatyczny. Spazmatyczny płacz - skurcz dróg oddechowych podczas płaczu. Rozstrzenie oskrzeli. POChP - przewlekła obturacyjna choroba płuc. Płuca. Gruźlica płuc. Zachłystowe zapalenie płuc. Sarkoidoza - choroba Besniera-Boecka-Schaumanna. Niedotlenienie okołoporodowe. Opłucna - międzybłoniak. Odma opłucnowa.
Odc. 3 Układ moczowy 00:54:17
Układ moczowy. Nerka. Brak jednej nerki. Zespół zbiorczy cewki nerki. Konflikt cewki nerki zbiorczej jako konflikt wtórny. Gruźlica nerek. Białkomocz. Zespól nerczycowy. Nerczyca lipidowa. Nerki - kora. Kłębuszkowe zapalenie nerek. Niewydolność nerek. Układ odprowadzający mocz. Zapalenie dróg moczowych. Escherichia coli. Klebsiella pneumoniae. Zapalenie miedniczek nerkowych. Zapalenie pęcherza moczowego. Moczowody. Kamica dróg nerkowych. Kamienie nerkowe, kolka nerkowa. Trójkąt pęcherza moczowego. Brodawczak/rak pęcherza moczowego. Moczenie nocne u dzieci. Nietrzymanie moczu. Wypadanie pęcherza moczowego. Pieniądze - problemy z płynnością finansową.
Odc. 4 Alergie 01:02:14
Alergia. Obrzęk - integralny składnik alergii. Psychologiczne znaczenie obrzęku. Ścieżki wstrząsu emocjonalnego. Kompleks alergiczny. Alergia - stworzenie dystansu. Alergiczny nieżyt nosa. Alergiczne zapalenie spojówek. Alergiczne reakcje skórne. Obrzęk naczynioruchowy Quinckego. Wstrząs anafilaktyczny. Alergie pokarmowe (także nietolerancje). Alergia wg Kabały. Alergie rodzaje. Alergie Krzyżowe. Praca z alergią.
Odc. 5 Naskórek 00:58:57
Skóra: naskórek. Egzema. Łuszczyca. Rak podstawnokomórkowy skóry. Pokrzywka. Bielactwo. Kurzajki. Opryszczka wargowa. Ospa wietrzna. Odra. Różyczka. Łupież. Łupież różowy. Sucha skóra. Świąd skóry. Rogowacenie białe - leukoplakia.
Odc. 6 Skóra właściwa. Włosy i paznokcie. 00:53:40
Gronkowce. Paciorkowce. Grzybica. Grzybica palucha. Grzybica stóp. Rumieniec, czerwienienie się. Piegi. Znamię. Czerniak. Trądzik. Liszajec zakaźny. Trądzik różowaty. Czyrak. Półpasiec. Narośla łącznotkankowe. Łupież pstry. Twardzina skóry. Zastrzał. Róża. Nadmierna potliwość. Pocenie się - dłonie, stopy, szyja, pachy. Włosy. Łysienie.wypadanie włosów. Łysienie androgenowe. Łysienie plackowate. Nadmierne owłosienie. Cienkie, łamiące się włosy. Siwienie. Bawienie się włosami. Wyrywanie włosów. Paznokcie. Wrastanie paznokci. Obgryzanie paznokci. Stukanie paznokciami, oglądanie paznokci. Słabe paznokcie. Grzybica paznokci. Obgryzanie skórek.
Materiały do pobrania moduł 6 00:00:00
Moduł 7: Dzieci – choroby, problemy wychowawcze, społeczne, szkolne
Odc. 1 Wstęp 00:28:04
Choroby dzieci - własne konflikty, przekaz transgeneracyjny, projekt/cel, problemy emocjonalne rodziców. Projekt cel - bezwiedna projekcja rodziców. Prawo tworzenia. Piętnowanie genomowe. Cykle. Nadrzędny cel biologii: przetrwanie gatunku.
Odc. 2 Poczęcie 00:59:24
Okoliczności. Cel. Reakcja matki/ojca na ciążę. Poczęcie. Poczęcie in vitro. Inseminacja. Dziecko poczęte po śmierci innych dzieci. Dziecko zastępcze. Słynne dzieci zastępcze. Śmierć jednego z bliźniaków.
Odc. 3 Ciąża 00:45:21
Kobieta orientuje się, że jest w ciąży. Jak matka informuje ojca o ciąży? Jak ojciec reaguje na informację o ciąży? Rodzice informują otoczenie o ciąży. I trymestr - embrion. II, III trymestr - płód. Oczekiwanie płci dziecka. Dziewczyna oczekiwana jako chłopiec. Wybrane dolegliwości w ciąży. Wymioty w ciąży. Gestoza - zatrucie ciążowe. Nadciśnienie tętnicze. Obrzęki. Obrzęki limfatyczne. Białkomocz. Rzucawka porodowa. Żylaki. Niedokrwistość. Cukrzyca ciążowa. Drogi moczowe. Zgaga, refluks. Nadmierne przybieranie na wadze. Zaparcia. Hemoroidy. Ostuda. Toksoplazmoza. Cytomegalia.
Odc. 4 Narodziny 00:41:21
Narodziny. Oksytocyna. Poród indukowany. Dolargan przed porodem. Znieczulenie zewnątrzoponowe. Poród pośladkowy. Owinięcie pępowiną. Problemy z łożyskiem. Tuz po narodzinach. Pobyt w inkubatorze. Zachłystowe zapalenie płuc. Niedotlenienie okołoporodowe. Wcześniactwo. Poród po terminie.
Odc. 5 Najczęstsze choroby wieku dziecięcego 00:32:36
Najczęstsze choroby „wieku dziecięcego”; choroby zakaźne i pasożytnicze; inne problemy zdrowotne
Odc. 6 Choroby wrodzone i wybrane przypadki problemów zaprogramowanych w P/C 00:30:10
Staw biodrowy. Zwichniecie stawów biodrowych. Koślawość kolan. Stopy końsko-szpotawe. Małogłowie. Przepuklina pępkowa. Przepuklina pachwinowa. Rozszczep kręgosłupa. Rozszczep podniebienia. Jądro wędrujące/niezstąpione. Zespół Downa. Traiada 2. Mukopolisacharydoza.
Odc. 7 Problemy szkolne i wychowawcze, zaburzenia zachowania cz.1 00:41:34
Tiki. Jąkanie. Dysleksja. Dysgrafia. Dysortografia.
Odc. 8 Problemy szkolne i wychowawcze, zaburzenia zachowania cz.2 01:01:06
Zaburzenia koncentracji. Dziecko, które się wszędzie spóźnia. Ssanie kciuka. Strach przed chodzeniem do szkoły. Złość. ADHD. Autyzm. Zespół Aspergera.
Odc. 9 Znaczenie kolejności w linii rodzeństwa 00:32:00
Dziecko nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Odc. 10 Dzieci adoptowane 00:19:55
Dzieci adoptowane z powodu okoliczności życiowych. Dzieci adoptowane z powodu porzucenia przez matkę. Adopcja. Błędy popełniane przez rodziców adopcyjnych. Praca z dzieckiem adoptowanym. Dziecko adoptowane.
Odc. 11 Praca z dzieckiem 00:19:36
Założenia metody. Rozmowa z dzieckiem. Pomocne metafory. Pokaż dziecku rozwiązanie jego problemu. Praca z dzieckiem.
Materiały do pobrania moduł 7 00:00:00
Moduł 8: Mózg i obwodowy układ nerwowy, zaburzenia nastroju i choroby psychiczne
Odc. 1 Zaburzenia nastroju i choroby psychiczne cz.1 01:26:31
Dwufazowy przebieg programu natury. Zaburzenia umysłowe. Konstelacje konfliktów. Zdrowienie. Sterowniki w pniu mózgu. Konstelacje pnia mózgu. Konstelacje pnia mózgu - zdrowienie. Komplikacje. Choroba Alzheimera. Sterowniki w móżdżku. Konstelacje móżdżku. Konstelacje móżdżku - uzdrowienie. Sterowniki w istocie białej. Konstelacje istoty białej. Konstelacje kory mózgowej. Kora mózgowa. Konstelacje "społeczne".Kora motoryczna. Kora sensoryczna. Kora postsensoryczna. Przekaźniki związane z obawami/strachem. Konstelacje związane z obawami/strachem. Konstelacja dwuczołowa. Konstelacja kory przedmotoryczno-sensorycznej i kory wzrokowej. Konstelacja potyliczno-czołowa. Konstelacja dwupotyliczna. Konstelacje związane ze strachem
Odc. 2 Zaburzenia nastroju i choroby psychiczne cz. 2 01:26:37
Strefy własności płci/posiadania. Konflikty terytorialne stref własności płciowej. Przekaźniki stref własności płciowej. Konstelacje stref własności płciowej. Strefy własności płciowej. Konstelacje stref własności płciowej - konflikt pierwotny i wtórny. Reguły wagi. Infantylizm. Konstelacje stref płci/posiadania: konstelacja dwupowietrzna, konstelacja autystyczna, mitokonstelacja, konstelacja dwusercowa (Casanova, Nimfa - mania i depresja), konstelacja agresywna, konstelacja anorektyczna (anoreksja, bulimia), konstelacja dwupęcherzowa, astmatyczna. Depresja.Bezsenność. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.
Odc. 3 Konsultacja psychobiologii 00:32:24
Struktura konsultacji.
Odc. 4 Inne choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego cz. 1 01:27:23
Epilepsja (konflikt powracający. Napady małe i duże.) Stwardnienie rozsiane SM. Stwardnienie zanikowe boczne SLA.
Odc. 5 Inne choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego cz. 2 00:49:28
Mózgowe porażenie dziecięce. Choroba Heinego-Medina. Zawroty głowy. Choroba Parkinsona. Zespół Tourette'a. Guz mózgu. Oponiak.
Odc. 6 Inne choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego cz. 3 00:48:09
Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Udar mózgu. Omdlenia. Utrata pamięci. Choroba lokomocyjna. Neuralgia. Nerw trójdzielny. Zespół piekącej jamy ustnej. Porażenie nerwu twarzowego Bella. Nerwiakowłókniakowatość. Wzgórze. Ból głowy. Migrena.
Odc. 7 Borelioza 00:30:58
Borelioza. Rumień wędrujący. Neuroborelioza. Zawiłość boreliozy - Thomas M. Gier,
Odc. 8 Bonus: Medytacja z Grażyną Walasek 00:36:10
Materiały do pobrania moduł 8 00:00:00
Moduł 9: Depresja, uzależnienia, zaburzenia kompulsywno-obsesyjne
Odc. 1 Depresja cz. 1 00:52:43
Mapa świadomości Davida Hawkinsa. Depresja wg psychologii. Konstelacje stref płci/posiadania. Regułą balansu - cechy depresyjne i maniakalne, zaburzenia bipolarne. Konflikt wzgórza – konflikt rozpaczy, desperacji, beznadziei. Frustracja. Pragnienia. Par hormonalny.
Odc. 2 Depresja cz. 2 00:33:54
Konflikty terytorialne. Strefy płci/posiadania. Terytoria w Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ogień-radość, Ziemia-obrzydzenie, Metal/Powietrze-smutek. Woda-strach. Drewno-gniew, uraza. Terytoria przed narodzinami. Mechanizm obniżonego poczucia wartości. Perfekcjonizm. Konsekwencje perfekcjonizmu. Profilaktyka depresji.
Odc. 3 Uzależnienia cz. 1 00:32:20
Uzależnienie. Podstawy uzależnień. Alkohol. Wino. Czerwone wino. Piwo. Szampan. Delirium.
Odc. 4 Uzależnienia cz. 2 00:59:43
Tytoń. Nikotyna. Papierosy. Cygaro. Narkotyki. Marihuana. Kokaina. Amfetamina. LSD. Haszysz. Heroina. Opium. Morfina. Ayahuasca. Środki nasenne, uspokajające. Coca-cola. Seks. Pornografia. Stres. Herbata. Kawa. Jedzenie. Słodycze. Czekolada. Sól. Gry. Zakupy. Ludzie.
Odc. 5 Uzależnienia cz. 3 00:54:45
Samookaleczenia. Pircing, tatuaże. Telefon, TV. Internet. Czystość. Operacje plastyczne. Kręcenie włosami. Ukrywanie nałogu. Praca z nałogami. John Flaherty. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Zbieractwo-syllogomania. Myśli samobójcze. Hipochondria.
Materiały do pobrania moduł 9 00:00:00
Moduł 10: Zaburzenia odżywiania
Odc. 1 Zaburzenia odżywiania cz.1 00:38:00
Zaburzenia odżywiania. Nadwaga-niedowaga. Nadwaga, otyłość. Podejście do rozwiązywania problemów z wagą z różnych poziomów świadomości. Utrata wagi vs eliminowanie zbędnych kilogramów. Tłuszcz. Jedzenie. Konflikty związane z wagą.
Odc. 2 Konflikt porzucenia. 00:42:13
Konflikt porzucenia. Logika biologii. Programowanie. Gromadzenie wody w ciele. Kanaliki zbiorcze nerek. Ćwiczenie.
Odc. 3 Brak, którego nie można strawić. 00:37:17
Brak, którego nie można strawić. Logika biologii. Nie mam tego, czego chcę. Mam to, czego nie chcę. Brak. Konflikt braku. Ćwiczenie.
Odc. 4 Konflikt tożsamości. 00:37:46
Konflikt tożsamości. Logika biologii. Terytoria w TMC. Ogień – radość. Ziemia – obrzydzenie. Metal/Powietrze – smutek. Woda -strach. Drewno – gniew, uraza. Terytoria przed narodzinami. P/C przykłady programowania. Ćwiczenie.
Odc. 5 Tłuszcz jako ochrona. 00:15:36
Tłuszcz jako ochrona. Szok związany ze strachem. Poczucie bezpieczeństwa. Ćwiczenie.
Odc. 6 Konflikt sylwetki. 00:26:10
Konflikt sylwetki. Przekonania na temat zbyt krągłej sylwetki. Przekonania na temat problemów z wagą. Mechanizm obniżonego poczucia wartości. Perfekcjonizm. Przekonania związane z wagą. Ćwiczenie.
Odc. 7 Nadwaga, otyłość – inne konflikty. 00:25:01
Nadwaga, otyłość – inne konflikty. Ćwiczenie.
Odc. 8 Nadwaga, otyłość – wybrane lokalizacje. 00:26:02
Nadwaga, otyłość wybrane lokalizacje. Otyłość typu kobiecego i męskiego. Symbolika górnych części ciała. Symbolika dolnych partii ciała. Talia. Nieduży brzuch „brzuszek”. Duży brzuch. Opona wokół brzucha. Bryczesy. Biodra, pośladki. Duża górna część ud - „syrena”. Biodra i uda. Tłuszcz w zgięciu kolan. Łydki. Duże kostki. Podwójny podbródek. Cellulit. Cellulitis. Tłuszczak.
Odc. 9 Zaburzenia odżywiania cz. 2 00:40:01
Praca z problemami z wagą z perspektywy mapy poziomów świadomości. Technika uwalniania głodu/pragnienia jedzenia. „Regulator apetytu”.
Odc. 10 Kilka faktów na temat odżywiania. 00:31:08
Węglowodany proste i złożone. Polisacharydy. Zaburzenia odżywiania związane z konstelacjami konfliktów kory mózgowej. Anoreksja – jadłowstręt psychiczny. Konstelacja anorektyczna. Bulimia – żarłoczność psychiczna. Ortoreksja. Inne problemy: Cholesterol. Trójglicerydy. Acetonemia. Kreatyna. Dna moczanowa.
Materiały do pobrania moduł 10 00:00:00
Moduł 11: Związki partnerskie
Odc. 1 Związki: zakochanie a miłość 00:41:51
Związki intymne: czy to jest miłość? Stany mylnie utożsamiane z miłością. Zakochanie się. Mit miłości romantycznej. Zakochanie a miłosć: Dawid Hawkins. Zależność od drugiej osoby. Kateksja bez miłości. Miłość M. Scott Peck. Jak wchodzimy w związki intymne? Jesteś taki, jak ja. Jesteś moją drugą połówką.
Odc. 2 Koluzja 00:30:57
Koluzja. Mechanizm. Podstawowe rodzaje koluzji. Koluzja narcystyczna. Koluzja oralna. Koluzja analna. Koluzja falliczna. Psychobiologia związków.
Odc. 3 Kompleks Edypa i Elektry 00:35:10
Edyp, Elektra. Kompleks Edypa i Elektry. Chłopiec. Dziewczynka. Dobre relacje miedzy rodzicami. Brak komunikacji z ojcem/matka krytykuje ojca. Brak komunikacji z matką/ojciec krytykuje matkę. Zła komunikacja między rodzicami. Różne przykłady.
Odc. 4 Triady 00:54:13
Triada 1. Triada 2. Triada 3. Triada 4. Triada 5. Triada 6. Triada 7. Triada 8.
Odc. 5 Para w biologii 00:34:55
Samiec alfa. Samica alfa. Para. Uznawanie/docenianie. Ćwiczenie. Komunikaty "ty", "Ja". Słuchaj. Inne sugestie. Seksualność. Klątwy seksu. Idealny układ. Rutyna seksualna. Tożsamość seksualna. Homoseksualizm: Mężczyzna i kobieta - przykładowe programy. Biseksualizm - przykładowe programy. Transwestytyzm - przykładowe programy.
Odc. 6 Dlaczego jestem singlem? 00:28:24
Przykłady.
Materiały do pobrania moduł 11 00:00:00
KOLUZJE - ZAGADKI BLISKICH ZWIĄZKÓW
Koluzje szkolenie video 01:47:38
Koluzje Materiały do pobrania PDF 00:00:00
MAPA POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI
Mapa poziomów świadomości cz.1 01:08:02
Mapa poziomów świadomości cz.2 01:34:29
Mapa poziomów świadomości cz.3 01:48:01
Mapa poziomów świadomości cz.4 02:12:27
Mapa poziomów świadomości materiały do pobrania PDF 00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 5,290.00 z VAT

    Poprzednia najniższa cena: 5,290.00.

    per 730 dni
  • 730 Dni
46 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED