KURS DO PRACY OSOBISTEJ, KTÓRA PRZYNOSI ODCZUWALNE EFEKTY

MAPA POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI
POŁĄCZENIE WIEDZY AKADEMICKIEJ Z DUCHOWOŚCIĄ I KONCEPCJĄ DAVIDA R. HAWKINSA

Poziom świadomości to rama opisująca możliwości naszego postrzegania i doświadczania rzeczywistości, w obrębie której funkcjonujemy. To przestrzeń dostępna naszemu doświadczeniu. W jej granicach określamy siebie, innych, Boga (lub jego brak), budujemy relacje, oceniamy to, co wokół nas się dzieje.


Czego dowiesz się uczestnicząc w tym kursie?

Poznasz koncepcję Mapy Poziomów Świadomości Davida R. Hawkinsa.

Poznasz zależności pomiędzy inteligencją racjonalną, emocjonalną i duchową.

Dowiesz się, jak poziom naszej świadomości wpływa na jakość naszego życia.

Zrozumiesz, że różnice w poziomach świadomości decydują o tym, że każdy postrzega rzeczywistość w swój unikalny sposób.

Rozumiejąc istotę różnic pomiędzy ludźmi, będziesz miał możliwość uszanowania. ograniczeń własnych i innych osób i stworzenia realnych oczekiwań w relacjach z innymi.

Zrozumiesz na czym polega praca służąca poszerzaniu świadomości i dlaczego ważne jest uszanowanie w niej potencjału wynikającego z własnego poziomu świadomości.

Dowiesz się o związkach Mapy Świadomości z pojęciami takimi, jak: wibracja, wymiar 3D, 4D, 5D.Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na swoje życie, ale też pomogło im to w pracy ze swoimi klientami. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Konkretna, uporządkowana i skondensowana wiedza o mapie poziomów świadomości dr Hawkinsa. Przedstawiona w bardzo przejrzysty sposób. Bardzo polecam – Lucyna Winkiel

Czytałam wszystkie książki Davida Hawkinsa, ale to co zrobiła z tą wiedzą pani Marzanna w kursie Mapy Poziomów Świadomości i jak połączyła to z ego jest niesamowite. Zupełnie nowa perspektywa. Pozdrawiam serdecznie – Agata Nowak


Referencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 8 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii OnlineŻelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Informacje techniczne

Kurs Mapa Poziomów Świadomości to 4-częściowy kurs online. Prawie 7 godziny  merytorycznej wiedzy.

2 lata dostępu. Przejrzysta i dopracowana metodologia. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Prezentacja PDF do ściągnięcia na dysk na zawszeDla kogo?

👉 Dla lekarzy głównego nurtu, terapeutów, psychologów, konsultantów psychobiologii/ totalnej biologii/recall healing/biologiki, fizjoterapeutów, psychoterapeutów, terapeutów ustawień systemowych. Dla specjalistów różnych dziedzin zajmujących się zdrowiem i rozwojem osobistym.

👉 Dla osób, które poszukują skutecznego rozwiązania swojego problemu zdrowotnego poprzez odnalezienie przyczyny choroby. Wg psychobiologii każda choroba ma swoje konkretne źródło.

👉Dla siebie, rodziny i przyjaciół. Ta wiedza przyda się każdemu, kto chce się rozwijać.Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę e-mejlową.

Czy po dwóch latach, kiedy moja subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel.  Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Mapa poziomów świadomości cz.1 01:08:02
Mapa poziomów świadomości cz.2 01:34:29
Mapa poziomów świadomości cz.3 01:48:01
Mapa poziomów świadomości cz.4 02:12:27
Mapa poziomów świadomości materiały do pobrania PDF 00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 800.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
526 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED