Wyjątkowy kurs dr n.med. Marzanny Radziszewskiej – prekursorki łączącej wiedzę z zakresu medycyny akademickiej z duchowością i koncepcją Mapy Poziomów Świadomości wg Davida R. Hawkinsa oraz Mapą Poziomów Świadomości Ego wg Jolanty Toporowicz. Jedyny taki kurs na polskim rynku. 

Czym jest Poziom Świadomości?

Poziom świadomości to rama opisująca możliwości naszego postrzegania i doświadczania rzeczywistości, w obrębie której funkcjonujemy. To przestrzeń dostępna naszemu doświadczeniu. W jej granicach określamy siebie, innych, Boga (lub jego brak), budujemy relacje, oceniamy to, co wokół nas się dzieje.

Ewolucja świadomości toczy się w życiu. Wszechświat nieustannie do nas przemawia. Każde doświadczenie, jakie dotyka nas na poziomie fizycznym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym jest zaplanowane jako przedmiot nauczania, stworzony do opanowania i przyswojenia naszych określonych z góry lekcji. To dary, które otrzymujemy od procesu swojej duchowej ewolucji.

Podczas kursu:

👉 Poznasz koncepcję Mapy Poziomów Świadomości Davida R. Hawkinsa.

👉 Poznasz koncepcję Mapy Poziomów Świadomości Ego Jolanty Toporowicz 

👉 Poznasz zależności pomiędzy inteligencją racjonalną, emocjonalną i duchową.

👉 Dowiesz się, jak poziom naszej świadomości wpływa na jakość naszego życia.

👉 Zrozumiesz, że różnice w poziomach świadomości decydują o tym, że każdy postrzega

rzeczywistość w swój unikalny sposób.

👉 Rozumiejąc istotę różnic pomiędzy ludźmi, będziesz miał możliwość uszanowania. ograniczeń własnych i innych osób i stworzenia realnych oczekiwań w relacjach z innymi.

👉 Zrozumiesz na czym polega praca służąca poszerzaniu świadomości i dlaczego ważne jest

uszanowanie w niej potencjału wynikającego z własnego poziomu świadomości.

👉 Dowiesz się o związkach Mapy Świadomości z pojęciami takimi, jak: wibracja, wymiar 3D, 4D, 5D.

Dla kogo?

👉 Dla lekarzy głównego nurtu, terapeutów, psychologów, konsultantów psychobiologii/ totalnej biologii/recall healing/biologiki, fizjoterapeutów, psychoterapeutów, terapeutów ustawień systemowych. Dla specjalistów różnych dziedzin zajmujących się zdrowiem i rozwojem osobistym.

👉 Dla osób, które poszukują skutecznego rozwiązania swojego problemu zdrowotnego poprzez odnalezienie przyczyny choroby. Wg psychobiologii każda choroba ma swoje konkretne źródło.

👉Dla siebie, rodziny i przyjaciół. Ta wiedza przyda się każdemu, kto chce się rozwijać.

 

Informacje techniczne:

Kurs z Mapy Poziomów Świadomości składa si z 4 części. Łączny czas trwania to prawie 7 godzin wiedzy. Po wykupieniu kursu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat oraz materiały w formie PDF, które można pobrać na swój komputer.

 

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Mapa poziomów świadomości cz.1 01:08:02
Mapa poziomów świadomości cz.2 01:34:29
Mapa poziomów świadomości cz.3 01:48:01
Mapa poziomów świadomości cz.4 02:12:27
Mapa poziomów świadomości materiały do pobrania PDF 00:00:00

Specjalista

dr n. med. Marzanna Radziszewska

Lekarka medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

Ukończyła Instytut Recall Healing Gilberta Renaud, uzyskując certyfikat terapeuty Recall Healing. Tłumaczyła materiały szkoleniowe do Recall Healing i redagowała merytorycznie książki: „Recall Healing. Uzdrawianie przez świadomość” Gilberta Renaud, trzy tomy publikacji „Programy rodzinne twoich chorób” Gerarda Athiasa oraz „Zrozum swoje choroby. Dekodowanie biologiczne” Patricka Obessiera.

Jest dyplomowanym i doświadczonym konsultantem nurtu, jakim jest Totalna Biologia. Zrealizowała pełny cykl szkoleń z Biologiki u Roberto Barnai i większość szkoleń u Gerarda Athiasa. Od 2014 roku jest także certyfikowanym coachem ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 800.00 z VAT
  • 730 Dni
376 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED