Potrzebujesz skutecznego sposobu na radzenie sobie z emocjami? Chcesz wprowadzić pozytywne nawyki? Chcesz mieć lepszy kontakt ze sobą? Potrzebujesz więcej wewnętrznego spokoju, pomimo okoliczności zewnętrznych?
Chcesz mieć sprawniejszy umysł, więcej dystansu do natrętnych myśli? Chcesz podnieść poziom energii życiowej? Chcesz działać bardziej kreatywnie, chcesz lepiej słyszeć swoją intuicję? Chcesz mieć bardziej wyraziste odczuwanie, pogłębione doświadczanie? Chcesz rozwinąć świadomość, zmienić perspektywę?

Ruch jest przyczyną wszelkiego życia. – Leonardo da Vinci

Dlaczego świadomy ruch, może być pomocny?

 • Skierowanie uwagi do ruchu, oddechu i ciała to skierowanie uwagi do tego, co w nas jest żywe. Ruch jest życiem, życie jest ruchem. A. Senger (ortopeda)
 • Przywykliśmy do tego, żeby rozwiązywać problemy myśląc, analizując i oceniając. Nie bierzemy pod uwagę tego, co czujemy. Przykładowo podejmujemy pracę dla pieniędzy lub prestiżu, ale nie jest to zajęcie, które daje nam poczucie spełnienia. Efekt będzie taki, że będziemy się męczyć, stresować i spalać, zamiast czerpać radość i przyjemność. Jeśli chcemy doświadczać więcej poczucia sensu, trzeba wrócić do czucia, nauczyć się czerpać z niego informacje i wziąć pod uwagę, kiedy podejmujemy decyzje.
 • Ciało zawsze mówi prawdę o nas, dlatego jest naszym bezcennym informatorem. To dzięki niemu możemy się dowiedzieć, co nam służy, jakie są nasze potrzeby, pragnienia, możliwości, gdzie są nasze granice, co podpowiada intuicja.
 • Poprzez ruch możemy wyrazić znacznie więcej niż słowa. Dużo trzymamy w sobie, bo nie wypada powiedzieć, bo nie chcemy kogoś urazić, bo obawiamy się oceny czy odrzucenia. To wszystko, co zatrzymujemy w sobie (niewyrażony gniew, frustracja, zawód, smutek) szkodzi przede wszystkim nam. Jeśli świadomie zaczniesz tym poruszać, zrobisz w sobie miejsce na więcej spontaniczności, radości i przyjemności

AKCJA TRANSFORMACJA

Zapraszamy Cię, aby podjąć akcję i rozpocząć życiową transformację 🙂

Co transformujemy?

 • zmieniając swoją relację z ciałem, zmienia się Twoja relacja ze światem i świata z Tobą. Uczysz się nowych wzorców zachowań np. w stosunku do swoich emocji (zamiast kierować je przeciwko sobie lub innych, pozwalasz im się bezpiecznie poruszyć i przepłynąć. Jak nie obwiniasz innych, ludzie zaczynają Cię inaczej traktować
 • Niekorzystne nawyki myślowe. Medytacje prowadzone zawarte w tym kursie, są inspiracją do tego, by zamiast bazować na rozkminianiu, zamienić to w ruch, mieć z tego przyjemność, i nie grzęznąć w błędnym kole. Poruszona energia sprawi, że sytuacja też się zmieni 🙂
 • Zamiast skupiać się na tym, na co nie masz wpływu (np. sytuacja na świecie, to jak zachowują się inni ludzie), uczyć się dawać uwagę temu, na co masz wpływ – Twoje ciało, stan emocjonalny, sposób myślenia. Dzięki temu zamiast niemocy, możesz odzyskać swoją moc! 
 • Zmieniając sposób w jaki się poruszamy, zmieniamy połączenia neuronalne w mózgu, a to klucz do nieznanego potencjału możliwości, tak w ruchu jak i sposobie działania

Co możesz zyskać dzięki regularnej praktyce?

 • Kontakt ze sobą
 • Wprowadzenie pozytywnych nawyków (np. dbanie o siebie, wsłuchiwanie się w siebie)
 • Więcej wewnętrznego spokoju, pomimo okoliczności zewnętrznych
 • Sprawniejszy umysł, więcej dystansu do natrętnych myśli
 • Podniesienie poziomu energii życiowej
 • Poczucie swojej kreatywności, swobody, intuicji
 • Bardziej wyraziste odczuwanie, pogłębione doświadczanie
 • Sposób na radzenie sobie z emocjami, dzięki któremu nie ranisz siebie i innych
 • Rozwój świadomości, zmiana perspektywy

Jak korzystać z kursu?

Kupując kurs, otrzymujesz dostęp do prowadzonych medytacji w formie video oraz mp3. Możesz zacząć od tego, aby obejrzeć film, który wydaje Ci się najbardziej odpowiedni na dany moment. To jest inspiracja dla Ciebie – z całego serca zachęcamy, aby za każdym razem szukać swojego sposobu wyrazu. Możesz oglądać lub jednocześnie poruszać się razem z Martą. Potem włącz nagranie mp3, żeby niczym się nie sugerować i podążać za tym, jak chce się poruszyć Twoje ciało. Ważne, żeby korzystać z tych filmów regularnie, aby zmiany i efekty mogły być odczuwalne i długotrwałe. To budowanie nowego rodzaju komunikacji ze sobą i wymaga ono zaangażowania, cierpliwości, otwartości i czasu.

 

Jeśli w czasie praktyki będziesz mieć wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z Martą osobiście poprzez email: marta@kinomana.pl

 

Ważne: Korzystasz z kursu na własną odpowiedzialność. Kurs ten nie jest terapią, chociaż może mieć efekt terapeutyczny. Jeśli medytacje poruszą w Tobie coś, z czym trudno Ci będzie sobie poradzić – zgłoś się do terapeuty, którego kompetencje obejmują pracę z ciałem.

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Wprowadzenie do praktyki 00:00:00
Medytacja na dobry dzień 00:06:17
Zacznij dzień od budowania kontaktu ze swoim ciałem i oddechem i poczuj, jak może to wpłynąć na Twój poziom energii, witalność i jasność umysłu.
Dodaj sobie energii 00:07:35
Czekają Cię dziś wyzwania i czujesz, że aby im podołać potrzebujesz więcej energii? Zamiast pić kolejną kawę, porusz ciałem i odnajdź w nim zasoby i potencjał do działania!
Rozbudź kreatywność 00:07:07
Gdy brakuje weny, z pomocą może przyjść ruch spontaniczny i dobra zabawa. Kiedy Twoje ciało przełamuje schematy ruchowe, Twój mózg tworzy nowe połączenia neuronalne. To jest jak otwarcie kanału do źródła inspiracji 🙂
Uwolnij przepływ 00:04:00
Jeśli zwykle rozwiązujesz swoje problemy myśląc i analizując, sprawdź co może przynieść powrót do ruchu wzorowanego na naturze. To świetny sposób na zainicjowanie zmiany.
Uwolnienie stresu 00:04:47
Nikt nie lubi się stresować. Często chcemy pozbyć się stresu poprzez odcięcie się od czucia. Niestety wtedy odcinamy się od siebie. Jak więc oswoić stres przez ruch?
Uwolnienie napięcia 00:06:08
To ludzkie, żeby się wkurzać, czuć frustrację. Grunt, żeby nauczyć się jak bezpiecznie regulować wewnętrzny poziom napięcia, aby nie szkodzić sobie i innym. To jest nasz sposób:)
Regeneracja 00:07:30
Wracasz do domu, praca wyssała z Ciebie sporo energii, a przed Tobą jeszcze pół dnia. Zamiast rozsiadać się na kanapie przed telewizorem, daj sobie kilka minut na ruch i wykorzystaj popołudnie na 100%.
Wirtualny masaż 00:13:25
Nasza wyobraźnia nie zna granic! Możesz skorzystać z masażu tu i teraz bez wychodzenia z domu i doświadczyć, jak działa miłość na Twoje ciało, umysł i emocje.
Medytacja na dobry sen 00:10:53
Jak poprawić jakość swojego snu? Przede wszystkim warto budować nowe nawyki, które pozwalają odprężyć się, wyciszyć umysł i dać uwagę temu, co nas buduje od środka. Zacznij już dziś wieczorem!
Medytacje prowadzone w formie mp3
Pobierz materiały mp3 00:00:00

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl

Opinie o kursie

N.A

oceny
 • 5 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0

Nie ma jeszcze opinii dla tego kursu.

 • 99.00 z VAT per 730 dni
 • 730 Dni

Instruktorzy

436 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED