Pakiet: Kurs Lomi Lomi Nui + Kurs Świadomego Ruchu. Idealne połączenie, aby nauczyć się wyjątkowego masażu oraz równolegle zadbać o swoje własne ciało i przepuścić nagromadzone emocje. Aby lomi było w przepływie ważna jest postawa masującego, w tym jego relaks i wolność od napięć. Twoi klienci na pewno docenią tę jakość.

KURS LOMI LOMI NUI I HAWAJSKIEJ FILOZOFII

Masaż lomi lomi nui to tradycyjna i głęboko uzdrawiająca metoda pracy z ciałem, która wywodzi się z Hawajów. Ten kurs to holistyczny pakiet hawajskiej wiedzy, w którym poruszamy tematy ciała, umysłu i ducha. Krok po kroku poprowadzi Cię on przez podstawy techniki tego masażu i hawajskiej filozofii huny. Dowiesz się jak przygotować się do roli masażysty poprzez praktykę tańca fregaty i automasażu. To kilka godzin nauki nowej, niezwykłej umiejętności, ale też moc inspiracji jak odnaleźć szczęście i harmonię w życiu.

JAK WYGLĄDA KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI ONLINE?

Kurs masażu lomi lomi nui online składa się z trzech części tematycznych (nauka masażu lomi lomi nui, automasaż, wykłady z hawajskiej filozofii wraz z ćwiczeniami coachingowymi przy niektórych zasadach Huny). Każda część składa się z kilka odcinków filmowych. Po wykupieniu kursu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat. Aby korzystać z kursu wystarczy komputer i dostęp do internetu.

1. Nauka techniki masażu lomi lomi nui

Lomi lomi nui oparty jest na tańcu, dlatego naukę tego masażu rozpoczniemy od poznania kroków Fregaty, która jest podstawą przy poruszaniu się wokół stołu podczas masażu.

Masażu uczymy się w takiej kolejności, w jakiej wykonujemy go docelowo. Nauka podzielona jest na odcinki tematyczne: Plecy; Nogi (tył ciała); Szyja, Brzuch, Klatka Piersiowa, Ramiona Barki (przód ciała); Nogi (przód ciała). Każda lekcja zaczyna się od pokazu, który jest inspiracją, jak wygląda masowanie danej części ciała w praktyce. Następnie każda część omówiona jest dokładnie pod kątem technicznym i pokazana jest w taki sposób, abyście mogli zobaczyć jak najwięcej szczegółów. Możecie też obejrzeć całościowy pokaz, który jest okazją do poczucia, czym jest ta sztuka pracy z ciałem i zaznania świątynnej atmosfery.

2. Wykłady o masażu lomi lomi nui i hawajskiej filozofii huny

To podstawy hawajskiego podejścia i wiedzy w pigułce. W wykładach zawarte są informacje, jak w holistyczny sposób pracować z klientem, na co zwrócić uwagę podczas masażu, tak aby wspierać osoby na stole w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. To też moc inspiracji do tego, jak zmieniać swoją postawę, by móc cieszyć się życiem. Odcinki ilustrowane są przykładami z praktycznego zastosowania tej wiedzy oraz krótkimi ćwiczeniami.

3. Inspiracje do samodzielnej praktyki automasażu

To 4 lekcje, które pokazują jak przy użyciu ciężaru swojego ciała, podłogi, ściany i piłeczek tenisowych poznawać swoje ciało i uczyć się go słuchać. Kiedy w praktyczny sposób dowiadujemy się  jak uwalniać napięcia swojego ciała, wtedy łatwiej jest nam zrozumieć, jak możemy pomóc w tym innym ludziom.

Wymiana masażowa i zniżka na indywidualne lekcje

Kupując kurs otrzymujesz zaproszenie do tajnej grupy na facebooku uczniów Marty. Jest to bezpieczna przestrzeń do spotkania innych miłośników masażu Lomi Lomi Nui oraz możliwość umówienia się na praktyki i wymienne masaże. Równocześnie otrzymujesz 20% zniżkę na indywidualne  lekcje/konsultacje z Martą.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

 • poznasz technikę wykonania masażu świątynnego lomi lomi nui
 • dowiesz się na co zwrócić uwagę, żeby pracować z ludźmi z poziomu serca i dążyć do zdrowia i harmonii
 • uczysz się wtedy, kiedy masz czas i ochotę
 • kurs nakręcony jest tak, aby móc zobaczyć jak najwięcej szczegółów, jak i doświadczyć świątynnej atmosfery
 • poznasz mądrość płynącą z Hawajów i jej praktyczne zastosowanie w masażu i życiu
 • poznasz podstawy filozofii hawajskiej huny, która inspiruje do zmiany swoich przekonań i nawyków na bardziej korzystne
 • poznasz techniki uwalniania napięć własnego ciała poprzez automasaż
 • to kopalnia inspiracji i wskazówek, jak czerpać radość i mądrość z życia 🙂

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ MASAŻU LOMI LOMI NUI?

 • to sztuka pracy z ciałem, która ma moc uzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i ducha
 • poprawia przepływ energii przez całe ciało, dając naturalny impuls do samouzdrawiania
 • to głęboko relaksujący masaż, który zmniejsza poziom stresu, pomaga oczyszczać ciało z toksyn, poprawia zakres ruchu w stawach
 • to droga do poznania siebie na głębszym poziomie
 • to świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną, bliskimi, znajomymi
 • to odpowiedź na najgłębsze potrzeby każdego człowieka tj. miłość, szacunek, dotyk, bliskość
 • to nie tylko technika, ale i inspiracja jak uczyć się żyć twórczo, szczęśliwie, w harmonii ze sobą i światem.

KURS ŚWIADOMEGO RUCHU

Potrzebujesz skutecznego sposobu na radzenie sobie z emocjami? Chcesz wprowadzić pozytywne nawyki? Chcesz mieć lepszy kontakt ze sobą? Potrzebujesz więcej wewnętrznego spokoju, pomimo okoliczności zewnętrznych? Chcesz mieć sprawniejszy umysł, więcej dystansu do natrętnych myśli? Chcesz podnieść poziom energii życiowej? Chcesz działać bardziej kreatywnie, chcesz lepiej słyszeć swoją intuicję? Chcesz mieć bardziej wyraziste odczuwanie, pogłębione doświadczanie? Chcesz rozwinąć świadomość, zmienić perspektywę?

Ruch jest przyczyną wszelkiego życia. – Leonardo da Vinci

Dlaczego świadomy ruch, może być pomocny?

 • Skierowanie uwagi do ruchu, oddechu i ciała to skierowanie uwagi do tego, co w nas jest żywe. Ruch jest życiem, życie jest ruchem. A. Senger (ortopeda)
 • Przywykliśmy do tego, żeby rozwiązywać problemy myśląc, analizując i oceniając. Nie bierzemy pod uwagę tego, co czujemy. Przykładowo podejmujemy pracę dla pieniędzy lub prestiżu, ale nie jest to zajęcie, które daje nam poczucie spełnienia. Efekt będzie taki, że będziemy się męczyć, stresować i spalać, zamiast czerpać radość i przyjemność. Jeśli chcemy doświadczać więcej poczucia sensu, trzeba wrócić do czucia, nauczyć się czerpać z niego informacje i wziąć pod uwagę, kiedy podejmujemy decyzje.
 • Ciało zawsze mówi prawdę o nas, dlatego jest naszym bezcennym informatorem. To dzięki niemu możemy się dowiedzieć, co nam służy, jakie są nasze potrzeby, pragnienia, możliwości, gdzie są nasze granice, co podpowiada intuicja.
 • Poprzez ruch możemy wyrazić znacznie więcej niż słowa. Dużo trzymamy w sobie, bo nie wypada powiedzieć, bo nie chcemy kogoś urazić, bo obawiamy się oceny czy odrzucenia. To wszystko, co zatrzymujemy w sobie (niewyrażony gniew, frustracja, zawód, smutek) szkodzi przede wszystkim nam. Jeśli świadomie zaczniesz tym poruszać, zrobisz w sobie miejsce na więcej spontaniczności, radości i przyjemności

AKCJA TRANSFORMACJA

Zapraszamy Cię, aby podjąć akcję i rozpocząć życiową transformację 🙂

Co transformujemy?

 • zmieniając swoją relację z ciałem, zmienia się Twoja relacja ze światem i świata z Tobą. Uczysz się nowych wzorców zachowań np. w stosunku do swoich emocji (zamiast kierować je przeciwko sobie lub innych, pozwalasz im się bezpiecznie poruszyć i przepłynąć. Jak nie obwiniasz innych, ludzie zaczynają Cię inaczej traktować
 • Niekorzystne nawyki myślowe. Medytacje prowadzone zawarte w tym kursie, są inspiracją do tego, by zamiast bazować na rozkminianiu, zamienić to w ruch, mieć z tego przyjemność, i nie grzęznąć w błędnym kole. Poruszona energia sprawi, że sytuacja też się zmieni 🙂
 • Zamiast skupiać się na tym, na co nie masz wpływu (np. sytuacja na świecie, to jak zachowują się inni ludzie), uczyć się dawać uwagę temu, na co masz wpływ – Twoje ciało, stan emocjonalny, sposób myślenia. Dzięki temu zamiast niemocy, możesz odzyskać swoją moc!
 • Zmieniając sposób w jaki się poruszamy, zmieniamy połączenia neuronalne w mózgu, a to klucz do nieznanego potencjału możliwości, tak w ruchu jak i sposobie działania

Co możesz zyskać dzięki regularnej praktyce?

 • Kontakt ze sobą
 • Wprowadzenie pozytywnych nawyków (np. dbanie o siebie, wsłuchiwanie się w siebie)
 • Więcej wewnętrznego spokoju, pomimo okoliczności zewnętrznych
 • Sprawniejszy umysł, więcej dystansu do natrętnych myśli
 • Podniesienie poziomu energii życiowej
 • Poczucie swojej kreatywności, swobody, intuicji
 • Bardziej wyraziste odczuwanie, pogłębione doświadczanie
 • Sposób na radzenie sobie z emocjami, dzięki któremu nie ranisz siebie i innych
 • Rozwój świadomości, zmiana perspektywy

Jak korzystać z kursu?

Kupując kurs, otrzymujesz dostęp do prowadzonych medytacji w formie video oraz mp3. Możesz zacząć od tego, aby obejrzeć film, który wydaje Ci się najbardziej odpowiedni na dany moment. To jest inspiracja dla Ciebie – z całego serca zachęcamy, aby za każdym razem szukać swojego sposobu wyrazu. Możesz oglądać lub jednocześnie poruszać się razem z Martą. Potem włącz nagranie mp3, żeby niczym się nie sugerować i podążać za tym, jak chce się poruszyć Twoje ciało. Ważne, żeby korzystać z tych filmów regularnie, aby zmiany i efekty mogły być odczuwalne i długotrwałe. To budowanie nowego rodzaju komunikacji ze sobą i wymaga ono zaangażowania, cierpliwości, otwartości i czasu.

Więcej na: www.akcjatransformacja.pl

 

Jeśli w czasie praktyki będziesz mieć wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z Martą osobiście poprzez email: marta@kinomana.pl

 

Ważne: Korzystasz z kursu na własną odpowiedzialność. Kurs ten nie jest terapią, chociaż może mieć efekt terapeutyczny. Jeśli medytacje poruszą w Tobie coś, z czym trudno Ci będzie sobie poradzić – zgłoś się do terapeuty, którego kompetencje obejmują pracę z ciałem.

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

KURS LOMI LOMI NUI I HAWAJSKIEJ FILOZOFII
Instrukcje do kursu 00:00:00
Automasaż
Automasaż: plecy, kark, głowa 00:09:40
Automasaż: ramiona, barki 00:05:45
Automasaż: biodra, nogi 00:06:56
Automasaż z piłeczkami 00:05:47
Masaż Lomi Lomi Nui
Czym jest masaż Lomi Lomi Nui 00:04:25
Pokaz masażu świątynnego 01:05:11
O czym powiedzieć przed masażem 00:02:56
Jak dobrać wysokość stołu 00:02:00
Fregata 00:11:10
Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach 00:14:38
Masaż Lomi Lomi Nui: Nogi z tyłu 00:18:07
Masaż Lomi Lomi Nui: Szyja, klatka piersiowa, brzuch, barki, ramiona 00:40:13
Masaż Lomi Lomi Nui: Nogi z przodu 00:23:14
Filozofia hawajska Huna
Wstęp do filozofii hawajskiej 00:06:26
7 zasad Huny: Ike 00:05:42
7 zasad Huny: Kala 00:07:29
7 zasad Huny: Makia 00:04:54
7 zasad Huny: Manawa 00:10:14
7 zasad Huny: Aloha 00:07:50
7 zasad Huny: Mana 00:08:16
7 zasad Huny: Pono 00:07:07
Podziękowania 00:02:54
KURS ŚWIADOMEGO RUCHU
Wprowadzenie do praktyki 00:00:00
Medytacja na dobry dzień 00:06:17
Zacznij dzień od budowania kontaktu ze swoim ciałem i oddechem i poczuj, jak może to wpłynąć na Twój poziom energii, witalność i jasność umysłu.
Dodaj sobie energii 00:07:35
Czekają Cię dziś wyzwania i czujesz, że aby im podołać potrzebujesz więcej energii? Zamiast pić kolejną kawę, porusz ciałem i odnajdź w nim zasoby i potencjał do działania!
Rozbudź kreatywność 00:07:07
Gdy brakuje weny, z pomocą może przyjść ruch spontaniczny i dobra zabawa. Kiedy Twoje ciało przełamuje schematy ruchowe, Twój mózg tworzy nowe połączenia neuronalne. To jest jak otwarcie kanału do źródła inspiracji 🙂
Uwolnij przepływ 00:04:00
Jeśli zwykle rozwiązujesz swoje problemy myśląc i analizując, sprawdź co może przynieść powrót do ruchu wzorowanego na naturze. To świetny sposób na zainicjowanie zmiany.
Uwolnienie stresu 00:04:47
Nikt nie lubi się stresować. Często chcemy pozbyć się stresu poprzez odcięcie się od czucia. Niestety wtedy odcinamy się od siebie. Jak więc oswoić stres przez ruch?
Uwolnienie napięcia 00:06:08
To ludzkie, żeby się wkurzać, czuć frustrację. Grunt, żeby nauczyć się jak bezpiecznie regulować wewnętrzny poziom napięcia, aby nie szkodzić sobie i innym. To jest nasz sposób:)
Regeneracja 00:07:30
Wracasz do domu, praca wyssała z Ciebie sporo energii, a przed Tobą jeszcze pół dnia. Zamiast rozsiadać się na kanapie przed telewizorem, daj sobie kilka minut na ruch i wykorzystaj popołudnie na 100%.
Wirtualny masaż 00:13:25
Nasza wyobraźnia nie zna granic! Możesz skorzystać z masażu tu i teraz bez wychodzenia z domu i doświadczyć, jak działa miłość na Twoje ciało, umysł i emocje.
Medytacja na dobry sen 00:10:53
Jak poprawić jakość swojego snu? Przede wszystkim warto budować nowe nawyki, które pozwalają odprężyć się, wyciszyć umysł i dać uwagę temu, co nas buduje od środka. Zacznij już dziś wieczorem!
Pobierz materiały mp3 00:00:00

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl
 • 850.00 z VAT per 728 dni
 • 730 Dni

Instruktorzy

3 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED