Rozluźnienie pleców, pośladków i mięśni przykręgosłupowych, pomaga w uruchomieniu przepływu energii w głównym kanale energetycznym człowieka jakim jest kręgosłup.  Przekłada się to znacznie na funkcjonowanie całego ciała. Praktykowanie tej podstawowej umiejętności ma ogromny potencjał.

Kurs Lomi Lomi Nui – PAKIET STARTOWY – to mini kurs, dzięki któremu nauczysz się podstawowego elementu masażu Lomi Lomi Nui, czyli ruchu na plecach. Ten ruch, to jeden z ważniejszych elementów tego masażu.

Pakiet zawiera pokaz tej części masażu oraz dokładne instrukcje techniczne, które krok po kroku przybliżą szczegóły tego elementu hawajskiej pracy z ciałem. Do tego otrzymasz pakiet niezbędnych informacji i wskazówek dotyczących Lomi Lomi Nui, poruszania się przy stole oraz ustawienia jego wysokości.

Ruch podstawowy na plecach można wykonywać niezależnie od całego masażu – z pewnością bliskie Ci osoby, będą wdzięczne za to, jeśli w ten sposób zajmiesz się ich plecami. To świetny sposób na wspólne, budujące poczucie bliskości, spędzanie czasu 🙂

Czego dowiesz się z pakietu startowego i co on zawiera?

  • Czym jest masaż Lomi Lomi Nui?
  • Pokaz masażu świątynnego / plecy
  • O czym powiedzieć przed masażem?
  • Jak dobrać wysokość stołu?
  • Fregata
  • Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach

Więcej o pełnym kursie na www.kurslomilomi.pl

 

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Instrukcje – przeczytaj nim zaczniesz 00:00:00
Czym jest masaż Lomi Lomi Nui 00:04:25
Pokaz masażu – plecy 00:12:18
O czym powiedzieć przed masażem 00:02:56
Jak dobrać wysokość stołu 00:02:00
Fregata 00:11:10
Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach 00:14:38

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl
  • 99.00 z VAT
  • 730 Dni

Instruktorzy

59 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED