Rozluźnienie pleców, pośladków i mięśni przykręgosłupowych, pomaga w uruchomieniu przepływu energii w głównym kanale energetycznym człowieka jakim jest kręgosłup.  Przekłada się to znacznie na funkcjonowanie całego ciała. Praktykowanie tej podstawowej umiejętności ma ogromny potencjał.

Kurs Lomi Lomi Nui – PAKIET STARTOWY – to mini kurs, dzięki któremu nauczysz się podstawowego elementu masażu Lomi Lomi Nui, czyli ruchu na plecach. Ten ruch, to jeden z ważniejszych elementów tego masażu.

Pakiet zawiera pokaz tej części masażu oraz dokładne instrukcje techniczne, które krok po kroku przybliżą szczegóły tego elementu hawajskiej pracy z ciałem. Do tego otrzymasz pakiet niezbędnych informacji i wskazówek dotyczących Lomi Lomi Nui, poruszania się przy stole oraz ustawienia jego wysokości.

Ruch podstawowy na plecach można wykonywać niezależnie od całego masażu – z pewnością bliskie Ci osoby, będą wdzięczne za to, jeśli w ten sposób zajmiesz się ich plecami. To świetny sposób na wspólne, budujące poczucie bliskości, spędzanie czasu 🙂

Czego dowiesz się z pakietu startowego i co on zawiera?

  • Czym jest masaż Lomi Lomi Nui?
  • Pokaz masażu świątynnego / plecy
  • O czym powiedzieć przed masażem?
  • Jak dobrać wysokość stołu?
  • Fregata
  • Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach

Więcej o pełnym kursie na www.kurslomilomi.pl

Program kursu

Czym jest masaż Lomi Lomi Nui 00:04:25
Pokaz masażu – plecy 00:12:18
O czym powiedzieć przed masażem 00:02:56
Jak dobrać wysokość stołu 00:02:00
Fregata 00:11:10
Masaż Lomi Lomi Nui: Ruch podstawowy na plecach 00:14:38

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl
KUP KURS
  • 99.00 z VAT
  • 730 Dni
11 ZAPISANYCH STUDENTÓW
© Hakuj Zdrowie. All rights reserved.