Wszyscy lubimy wspaniałe uczucie odprężenia po masażu. Czy wiesz, że wcale nie potrzebujesz masażysty, by móc we własnym domu samodzielnie odtworzyć ten stan? Zapraszamy Cię na darmowy kurs automasażu. Jest to wspaniała metoda, która pozwoli rozluźnić spięte mięśnie ciała.

W kursie znajdują się 4 filmy. Każdy poświęcony jest innym partiom ciała:

Głowa, szyja, barki i plecy.
Barki, dłonie i nadgarstki.
Biodra i nogi.
Ramiona, łopatki, nogi, stopy.

Jak zrobić automasaż?

To proste. Potrzebujesz wygodnego ubrania, podłogi i ściany, trochę czasu i chęci. W całym masażu ważnym terapeutą będzie grawitacja. Podczas jednej z lekcji przyda się także skarpeciak (do jego wykonania potrzebujesz dwóch piłek tenisowych i skarpety).

Dla kogo jest ten kurs?

Dla początkujących i zaawansowanych
Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które mają już jakieś doświadczeniem z automasażem, jak i dla osób początkujących.

Dla zapracowanych
Kurs możesz wykonać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Dla zestresowanych
Kurs automasażu nauczy Cię rozluźniać napięcia w ciele..

Dla pracujących przed komputerem
W trakcie nauki poznasz sposoby na rozluźnianie napięć, które powstają w ciele w wyniku pracy przed komputerem.

Dla całej rodziny
Automasaż można wykonywać bez względu na wiek. To świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ważne jest to, aby słuchać swojego ciała i nie walczyć z nim – nie przekraczać granicy bólu.

Program kursu

Automasaż: plecy, kark, głowa 00:09:40
Automasaż: ramiona, barki 00:05:45
Automasaż: biodra, nogi 00:06:56
Automasaż z piłeczkami 00:05:47

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl
DOSTĘPNY WKRÓTCE
  • DOSTĘPNY WKRÓTCE
  • 365 Dni
1 ZAPISANYCH STUDENTÓW
© Hakuj Zdrowie. All rights reserved.