ZAOPIEKUJ SIĘ SOBĄ
KURS AUTOMASAŻU

*Cały dochód ze sprzedaży tego kursu przeznaczony jest na rehabilitację Kuby – podopiecznego Justyny Sadowskiej.
Wszystkie informacje o Kubie znajdziesz tu.

Automasaż jest to doskonały sposób na złagodzenie napięcia mięśni, redukcję stresu i poprawę krążenia krwi. Regularne stosowanie automasażu może przynieść ulgę w przypadku bólów mięśniowych, zapobiegać kontuzjom sportowym, a także poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Jak zrobić automasaż?

To proste. Potrzebujesz jedynie kilku elementów, by uczynić swoje życie bardziej komfortowym. Wygodne ubranie, podłoga, ściana. Trochę czasu i chęci to wszystko, aby zostać swoim własnym masażystą.


Dla kogo jest ten kurs?

Dla początkujących i zaawansowanych – kurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które mają już jakieś doświadczeniem z automasażem, jak i dla osób początkujących.

Dla zapracowanych – kurs możesz wykonać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Dla zestresowanych – kurs automasażu nauczy Cię rozluźniać napięcia w ciele.

Dla pracujących przed komputerem – w trakcie nauki poznasz sposoby na rozluźnianie napięć, które powstają w ciele w wyniku pracy przed komputerem.

Dla całej rodziny – automasaż można wykonywać bez względu na wiek. To świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ważne jest to, aby słuchać swojego ciała i nie walczyć z nim – nie przekraczać granicy bólu.Jak wygląda kurs?

W kursie znajdują się 2 serie ćwiczeń, łącznie 9 filmów. Po zakupie otrzymujesz dostęp do nagrań na okres dwóch lat. Możesz w tym czasie oglądać je dowolną ilość razy na dowolnym urządzeniu dostępem do Internetu.

I seria:

👉Głowa, szyja, barki i plecy

👉Barki, dłonie i nadgarstki

👉Biodra i nogi

👉Ramiona, łopatki, nogi, stopy

II seria:

👉Rozciąganie na leżąco przy ścianie

👉Rozciąganie ciała w pozycjach stojących

👉Łagodne budzenie ciała i rozluźnianie stawów (pozycje stojące)

👉Uwolnienie napięć odcinka lędźwiowego

👉Uwolnienie napięć obręczy barkowej


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.Ważne: Kurs jest narzędziem do pracy ciałem, ale nie jest terapią ani rehabilitacją. Nigdy nie przekraczaj granicy bólu. Jeśli ćwiczenia wywołają w Tobie ból, skonsultuj się ze swoim fizjoterapeutą lub terapeutą specjalizującym się w pracy z ciałem. Twoje bezpieczeństwo i dobro są dla nas najważniejsze.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Zanim zaczniesz
Na co zwrócić uwagę podczas automasażu? 00:04:50
I seria
Automasaż: plecy, kark, głowa 00:09:40
Automasaż: ramiona, barki 00:05:45
Automasaż: biodra, nogi 00:06:56
Automasaż z piłeczkami 00:05:47
II seria
Rozciąganie na leżąco przy ścianie 00:02:45
Rozciąganie ciała w pozycjach stojących 00:08:55
Łagodne budzenie ciała i rozluźnianie stawów (pozycje stojące) 00:07:15
Uwolnienie napięć odcinka lędźwiowego 00:14:42
Uwolnienie napięć obręczy barkowej 00:15:29

Specjalista

Marta Gierczyńska  

Z zamiłowania jest masażystką i nauczycielką. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z "życiowym" zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Posiada certyfikat nauczycielski Aloha International. Zajęcia grupowe prowadzi od prawie 20 lat. Swoją przygodę z pracą z ludźmi zaczęła od aerobiku, teatru ruchu i zajęć fitness, a obecnie tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja.

Jej nauczycielami masażu i życia są są Danusia i Jurek Adamczykowie, Susan Pa’iniu Floyd, Alan Earle oraz Maka'ala Yates. Ukończyła również kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy u Zofii i Karstena Schacht-Petersen. Była uczestniczką wielu warsztatów, a te które najbardziej wpłynęły na jej sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe u Ewy Renaty Cyzman-Bany, 5 Rytmów u Adama Barley'a, Movement Medicine u Ya'acova i Susannah Darling Khan, Proces Tworzenia u Ani Brandysiewicz oraz Vipassana.

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby klient odczuł atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.” - Marta Gierczyńska

Więcej: www.kinomana.pl

Opinie o kursie

N.A

oceny
  • 5 gwiazdki0
  • 4 gwiazdki0
  • 3 gwiazdki0
  • 2 gwiazdki0
  • 1 gwiazdki0

Nie ma jeszcze opinii dla tego kursu.

  • 50.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni

Instruktorzy

519 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED