Słowo koluzja oznacza uwikłanie. U podstaw uwikłania leżą ukrywane, tłumione rany emocjonalne i nadzieja, że w tym układzie, w tej relacji, te rany przestaną jątrzyć. Ten kurs w bardzo przejrzysty sposób pokaże Ci jak nasze doświadczenia z okresu dzieciństwa wpływają na nasze świadome i nieświadome oczekiwania wobec partnerów, których wybieramy sobie w życiu.

Jakość naszych relacji z innymi ludźmi w kluczowy sposób decyduje o jakości naszego życia. Wszyscy mamy jakieś swoje wyobrażenia o tym, jak powinny wyglądać nasze relacje z innymi ludźmi. Pewnie można by je podsumować jednym prostym zdaniem: Wszyscy chcemy czuć się wysłuchani, zrozumiani i zaakceptowani, tacy jacy jesteśmy.

Jak się jednak często okazuje, szukamy takiego partnera, który byłby balsamem na nasze nieuzdrowione rany emocjonalne. Problem w tym, że dobieramy się w taki sposób, że nasze emocjonalne rany i rany emocjonalne naszego partnera współgrają ze sobą. Innymi słowy oboje wnosimy do związku ten sam balast, tylko każdy z nich ma swoją nieco inną narrację, swoją opowieść.

Zaczynamy wspólną grę, wspólny taniec. Początkowo może być nawet bardzo satysfakcjonujący. Z czasem nasze cierpienie emocjonalne zaczyna wydobywać się na powierzchnię, pojawia się dyskomfort, a z czasem ten dyskomfort może przerodzić się w toksyczność w relacji.

Z upływem czasu zaczynamy rozpoznawać nieświadome motywacje partnera, lecz ciągle nie widzimy swoich nieświadomych motywacji.  W związku z tym: albo nie rozumiemy co się dzieje, albo przerzucamy odpowiedzialność na partnera za wszystko to, co sprawia w związku dyskomfort.

Zrozumienie istoty uwikłania, na którym oparta jest relacja, jest wstępem do podjęcia pracy nad wyjściem z koluzji. Wyjście z uwikłania wcale nie musi oznaczać końca związku. Jeśli partnerzy mają potencjał do zmiany, to może być właśnie bardzo dobry moment do rozpoczęcia satysfakcjonującej przemiany, która doprowadzi do tego, że związek zacznie być udany, że zaczniemy budować w tym związku miłość.

Podczas kursu:

👉 dowiesz się jak wchodzimy w związki intymne

👉 dowiesz się na czym polega stan zakochania oraz mit miłości romantycznej

👉 dowiesz się jak poziom świadomości determinuje postrzeganie problemów w związku

👉 dowiesz się czym jest koluzja i na jakim mechanizmie jest oparta

👉 poznasz 4 podstawowe rodzaje koluzji:
– koluzję narcystyczną,
– koluzję oralną,
– koluzję analną,
– koluzję falliczną (edypalną)

👉 poznasz typowe problemy dotyczące danego uwikłania

 

Dla kogo?

👉 Dla osób, które poszukują skutecznych wskazówek do zrozumienia swojej relacji poprzez namierzenie uwikłania, w którym współuczestniczą.

👉 Dla studentów Akademii Psychobiologii Online, szczególnie tych, których interesuje temat związków partnerskich. Szkolenie o koluzjach, jest klamrą, który spina cały materiał zawarty w 11 module Akademii Psychobiologii Online (obecnie jest on integralną częścią akademii stacjonarnej).

👉 Dla specjalistów różnych dziedzin zajmujących się relacjami i rozwojem osobistym: dla lekarzy głównego nurtu, terapeutów, psychologów, konsultantów psychobiologii/ totalnej biologii/recall healing/biologiki, fizjoterapeutów, psychoterapeutów, terapeutów ustawień systemowych.

👉Dla siebie, rodziny i przyjaciół. Ta wiedza przyda się każdemu, kto ceni sobie bliskie relacje i chce się rozwijać.

 

Informacje techniczne:

Kurs Koluzje – zagadki bliskich związków wg psychobiologii jest wykładem video dostępnym online. Czas trwania: prawie dwie godziny. Po wykupieniu kursu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat oraz materiały w formie PDF, które można pobrać na swój komputer.

 

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga wyraźnej zgody Wykonawcy.

 

Program kursu

Koluzje szkolenie video 01:47:38
Koluzje Materiały do pobrania PDF 00:00:00

Specjalista

dr n. med. Marzanna Radziszewska

Lekarka medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

Ukończyła Instytut Recall Healing Gilberta Renaud, uzyskując certyfikat terapeuty Recall Healing. Tłumaczyła materiały szkoleniowe do Recall Healing i redagowała merytorycznie książki: „Recall Healing. Uzdrawianie przez świadomość” Gilberta Renaud, trzy tomy publikacji „Programy rodzinne twoich chorób” Gerarda Athiasa oraz „Zrozum swoje choroby. Dekodowanie biologiczne” Patricka Obessiera.

Jest dyplomowanym i doświadczonym konsultantem nurtu, jakim jest Totalna Biologia. Zrealizowała pełny cykl szkoleń z Biologiki u Roberto Barnai i większość szkoleń u Gerarda Athiasa. Od 2014 roku jest także certyfikowanym coachem ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 150.00 z VAT
  • 730 Dni
361 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED