DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ LEPSZE RELACJE

KURS KOLUZJE – ZAGADKI BLISKICH ZWIĄZKÓW WG PSYCHOBIOLOGII

Jakość naszych relacji z innymi ludźmi w kluczowy sposób decyduje o jakości naszego życia. Wszyscy mamy jakieś swoje wyobrażenia o tym, jak powinny wyglądać nasze relacje z innymi ludźmi. Pewnie można by je podsumować jednym prostym zdaniem: Wszyscy chcemy czuć się wysłuchani, zrozumiani i zaakceptowani, tacy jacy jesteśmy.

Jak się jednak często okazuje, szukamy takiego partnera, który byłby balsamem na nasze nieuzdrowione rany emocjonalne. Problem w tym, że dobieramy się w taki sposób, że nasze emocjonalne rany i rany emocjonalne naszego partnera współgrają ze sobą. Zaczynamy wspólną grę, wspólny taniec. Początkowo może być nawet bardzo satysfakcjonujący. Z czasem nasze cierpienie emocjonalne zaczyna wydobywać się na powierzchnię, pojawia się dyskomfort, a z czasem ten dyskomfort może przerodzić się w toksyczność w relacji.

Z upływem czasu zaczynamy rozpoznawać nieświadome motywacje partnera, lecz ciągle nie widzimy swoich nieświadomych motywacji.  W związku z tym: albo nie rozumiemy co się dzieje, albo przerzucamy odpowiedzialność na partnera za wszystko to, co sprawia w związku dyskomfort. Zrozumienie istoty uwikłania, na którym oparta jest relacja, jest wstępem do podjęcia pracy nad wyjściem z koluzji. Wyjście z uwikłania wcale nie musi oznaczać końca związku. Jeśli partnerzy mają potencjał do zmiany, to może być właśnie bardzo dobry moment do rozpoczęcia satysfakcjonującej przemiany, która doprowadzi do tego, że związek zacznie być udany, że zaczniemy budować w tym związku miłość.


Czego dowiesz się uczestnicząc w tym kursie?

✅Dowiesz się jak wchodzimy w związki intymne.

✅Dowiesz się na czym polega stan zakochania oraz mit miłości romantycznej.

✅Dowiesz się jak poziom świadomości determinuje postrzeganie problemów w związku.

✅Dowiesz się czym jest koluzja i na jakim mechanizmie jest oparta.

✅Poznasz 4 podstawowe rodzaje koluzji:
– koluzję narcystyczną,
– koluzję oralną,
– koluzję analną,
– koluzję falliczną (edypalną)

✅Poznasz typowe problemy dotyczące danego uwikłania.


Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na relacje i życie. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Kurs pomógł mi odkryć i zrozumieć przyczyny powielania schematów zachowań w kolejnych ważnych dla mnie relacjach. Dał mi podstawy do dalszej pracy nad sobą. Sposób przekazu wiedzy był dla mnie bardzo klarowny i przystępny. Dziękuję! – Elżbieta Smolec

Dowiedziałam się, dlaczego nie mogę stworzyć zdrowego związku, praca nad sobą i zmianami wciąż trwa, ponieważ jestem dość mocno uwikłana w różne zależności. Największą ulgę przyniosło mi zrozumienie, że nie jestem tak po prostu nieudana, że moje dysfunkcje maja konkretne źródło a moje niepowodzenia nie wynikają z pecha do niewłaściwych partnerów – Anna GrabowskaReferencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 8 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii Online


Informacje techniczne

Kurs Koluzje – zagadki bliskich związków wg psychobiologii to dwu godzinny kurs online.

2 lata dostępu. Przejrzysta i dopracowana metodologia. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Prezentacja PDF do ściągnięcia na dysk na zawsze


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Dla kogo?

👉 Dla osób, które poszukują skutecznych wskazówek do zrozumienia swojej relacji poprzez namierzenie uwikłania, w którym współuczestniczą.

👉 Dla studentów Akademii Psychobiologii Online, szczególnie tych, których interesuje temat związków partnerskich. Szkolenie o koluzjach, jest klamrą, który spina cały materiał zawarty w 11 module Akademii Psychobiologii Online (obecnie jest on integralną częścią akademii stacjonarnej).

👉 Dla specjalistów różnych dziedzin zajmujących się relacjami i rozwojem osobistym: dla lekarzy głównego nurtu, terapeutów, psychologów, konsultantów psychobiologii/ totalnej biologii/recall healing/biologiki, fizjoterapeutów, psychoterapeutów, terapeutów ustawień systemowych.

👉Dla siebie, rodziny i przyjaciół. Ta wiedza przyda się każdemu, kto ceni sobie bliskie relacje i chce się rozwijać.Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę e-mejlową.

Czy po dwóch latach, kiedy moja subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel. Jacek: +48 796 388 208 Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Koluzje szkolenie video 01:47:38
Koluzje Materiały do pobrania PDF 00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 150.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
658 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED