DOŚWIADCZAJ SZCZĘŚCIA I PRZEPŁYWU W RELACJI
PAKIET 3 WEBINARÓW „JAK WYTRZYMAĆ W RELACJI”

Zyskaj świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają.

Kompleksowy pakiet 3 webinarów „Jak wytrzymać w relacji” poruszający temat relacji partnerskich. W każdej części znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące mechanizmów rządzących w Twoim życiu osobistym. Dowiesz się jak skutecznie metodą ustawień systemowych wg Berta Hellingera zbudować satysfakcjonującą relację. 

Nurt ustawień systemowych uczy nas, że to skąd pochodzimy, w jakiej rodzinie dorastaliśmy, może determinować naszą postawę i nasze przekonania związane ze sferą relacyjną. Nieświadome przenoszenie zaburzonych wzorców rodzinnych do życia osobistego, może odbić się na jakości naszych relacji.


W pakiecie otrzymujesz:

👉Ponad 10 godzin nagrań webinarowych.

👉Dostęp do 6 wspaniałych medytacji.

👉Świadomość kto przynależy do Twojego systemu rodowego i jaki to ma wpływ na Twoje życie.

👉Ćwiczenia, które możesz wykonać w każdej chwili kiedy tego będziesz potrzebować.


Webinar 1W tym webinarze dowiesz gdzie pojawiają się problemy w relacji i dlaczego. Jakimi prawami rządzi się miłość do partnera, a miłość do dzieci. Po co tak naprawdę wchodzimy w związki? Zostaniesz też przeprowadzona/y przez medytacje.

Webinar 2Przyjrzysz się temu czy pozwalasz sobie na czucie, czy tylko myślisz o tym co powinieneś/powinnaś teraz czuć. Gdzie mogą przejawiać się blokady swobodnego przepływu energii miłości. Przed Tobą również transformująca medytacja.

Webinar 3Co się dzieje między nami w parze? W tym webinarze zrozumiesz czego tak naprawdę szukasz w relacji, jak tworzyć zdrową relację, jak kończyć relacje? Medytacja kończąca proces.Dla kogo?

👉Dla tych, którzy są w relacji już od lat, ale czują, że nie do końca jest tak jakby chcieli: Ta wiedza może być wartościowym doświadczeniem dla osób, które chcą zrozumieć, dlaczego doświadczają trudności w relacji. Metoda ustawień systemowych może pomóc w identyfikacji ukrytych blokad, które blokują harmonijny przepływ oraz przyczynić się do rozwoju bardziej świadomego podejścia do życia w związków.

👉Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają nową relację: wykłady i ćwiczenia proponowane przez Mirka mogą wesprzeć partnerów na początku ich drogi związkowej, tak aby świadomie spojrzeli na bagaż transgeneracyjnego przekazu wnoszonych z obu stron do związku, uwolnili blokady i z lekkością stawiali kolejne kroki w kierunku spełnionej relacji.

👉Dla singli, którzy chcieliby znaleźć partnera/partnerkę: Ta wiedza może być wartościowym doświadczeniem dla osób samotnych, które chcą zrozumieć, dlaczego trudno jest im znaleźć partnera lub partnerkę.

👉Dla specjalistów różnych dziedzin pracujących z drugim człowiekiem w temacie relacji: Specjaliści, tacy jak psychoterapeuci, coachowie, doradcy matrymonialni czy terapeuci rodzin, mogą wykorzystać wiedzą z zakresu ustawień Hellingerowskich, aby wzbogacić swoje umiejętności w pracy nad relacjami międzyludzkimi. Ta metoda dostarcza narzędzi do rozumienia głębszych aspektów relacji oraz pomaga w identyfikowaniu źródeł problemów u klientów, co może znacznie poprawić jakość usług terapeutycznych.


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.Forma kursu:

Jak wytrzymać w relacji – pakiet 3 webinarów – to nagrania video webinarów składających się z cześci teoretycznej i warsztatowej. Po wykupieniu produktu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat (730 dni), które można oglądać z dowolnego urządzenia – telefon, tablet, komputer – z dostępem do Internetu. Nagrania można oglądać dowolną ilość razy.

 

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Webinar 1 – Jak wytrzymać w relacji Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: kto przynależy do Twojego systemu; wewnętrzne dziecko; byli partnerzy; sumienie; strefy wpływów mamy i taty; zgoda na partnera; dawanie i branie; projekcje; integracja części.
Webinar 2 – Jak wytrzymać w relacji Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: zaufanie do świata; co dostajemy przy tacie, a co przy mamie; co kryje się pod siłą kobiet; autentyczność vs poprawność; perspektywa obserwatora vs czucia; co to znaczy udana relacja; toksyczna relacja; twoja wartość; rodzina patchworkowa.
Webinar 3 – Jak wytrzymać w relacji Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: odwaga vs opór; roszczenia wobec rodziców; czy wszyscy są zauważeni w systemie; wyrównanie; poczucie winy; wewnętrzne dziecko; konflikt w parze; DDA - dokąd dążę; relacja kat - ofiara, większy - mniejszy.

Specjalista

Mirosław Czarko-Wasiutycz urodzony w 1978 r. we Wrocławiu. Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochli, Heiko Hinrichsa, Prof. Joaquim Parra Marujo, Alfreda R. Austermanna – autora książki „Dramat w łonie matki – Utracony bliźniak”, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych – mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

  • 600.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
183 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED