Przyjrzyj się wzorcom, które mają wpływ to w jakie relacje wchodzisz. Zacznij je świadomie tworzyć na ścieżce partnerstwa. Kompleksowy pakiet 3 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć schematy przejawiające się w Twoim życiu osobistym. Cykl 3 spotkań, ponad 10 godzin nagrań. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową oraz dodatkowo medytacje. 

Ustawienia systemowe z powodzeniem można stosować w wielu wymiarach ludzkiego życia. Ten kompleksowy pakiet 3 webinarów skupia się na sferze osobistej i pozwoli Ci zbudować satysfakcjonującą i zdrową relację partnerską. Kto przynależy do Twojego systemu, jaki to ma wpływ na Twoje relacje?

Przejdziesz przez proces włączenia Twoich oddzielonych części, które mogły uniemożliwić Ci wchodzenie w dobre relacje. Zyskasz świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają. Zrozumiesz co trzyma nas w samotności, nawet gdy mamy dookoła siebie innych ludzi. 

Webinar 1 

W tym webinarze dowiesz gdzie pojawiają się problemy w relacji i dlaczego. Jakimi prawami rządzi się miłość do partnera, a miłość do dzieci. Po co tak naprawdę wchodzimy w związki? Zostaniesz też przeprowadzona/y przez medytacje.

Webinar 2 

Przyjrzysz się temu czy pozwalasz sobie na czucie, czy tylko myślisz o tym co powinieneś/powinnaś teraz czuć. Gdzie mogą przejawiać się blokady swobodnego przepływu energii miłości. Przed Tobą również transformująca medytacja.

Webinar 3 

Co się dzieje między nami w parze? W tym webinarze zrozumiesz czego tak naprawdę szukasz w relacji, jak tworzyć zdrową relację, jak kończyć relacje? Medytacja kończąca proces.

 

Dla kogo?

  • dla tych, którzy są w relacji już od lat, ale czują, że nie do końca jest tak jakby chcieli,
  • dla tych, którzy dopiero rozpoczynają nową relację,
  • dla singli, którzy chcieliby znaleźć partnera/partnerkę, 
  • dla specjalistów różnych dziedzin pracujących z drugim człowiekiem w temacie relacji

Forma kursu:

Jak wytrzymać w relacji – pakiet 3 webinarów – to nagrania video webinarów składających się z cześci teoretycznej i warsztatowej. Po wykupieniu produktu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat (730 dni), które można oglądać z dowolnego urządzenia – telefon, tablet, komputer – z dostępem do Internetu. Nagrania można oglądać dowolną ilość razy.

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

 

 

Program kursu

Webinar 1 – Jak wytrzymać w relacji Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: kto przynależy do Twojego systemu; wewnętrzne dziecko; byli partnerzy; sumienie; strefy wpływów mamy i taty; zgoda na partnera; dawanie i branie; projekcje; integracja części.
Webinar 2 – Jak wytrzymać w relacji Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: zaufanie do świata; co dostajemy przy tacie, a co przy mamie; co kryje się pod siłą kobiet; autentyczność vs poprawność; perspektywa obserwatora vs czucia; co to znaczy udana relacja; toksyczna relacja; twoja wartość; rodzina patchworkowa.
Webinar 3 – Jak wytrzymać w relacji Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: odwaga vs opór; roszczenia wobec rodziców; czy wszyscy są zauważeni w systemie; wyrównanie; poczucie winy; wewnętrzne dziecko; konflikt w parze; DDA - dokąd dążę; relacja kat - ofiara, większy - mniejszy.

Specjalista

Mirosław Czarko-Wasiutycz urodzony w 1978 r. we Wrocławiu. Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochli, Heiko Hinrichsa, Prof. Joaquim Parra Marujo, Alfreda R. Austermanna – autora książki „Dramat w łonie matki – Utracony bliźniak”, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych – mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

  • 600.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
14 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED