Zamkniesz przeszłość, zbudujesz siebie w teraźniejszości i otworzysz się na przyszłość. Kompleksowy pakiet 3 webinarów opartych o nurt ustawień systemowych, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę systemów wpływających na Twoje życie osobiste i relacje, w które wchodzisz. Rozszerzysz swoje postrzeganie w tym aspekcie i nauczysz się pracy z polem informacji. To potężna dawka wiedzy i energii przedstawiona w przejrzysty i zrozumiały sposób. To cykl 3 spotkań, 12 godzin nagrań, 6 medytacji. Wszystkie spotkania podzielone są na część teoretyczną i część warsztatową.

Ustawienia systemowe z powodzeniem można stosować w wielu wymiarach ludzkiego życia. Ten kompleksowy pakiet 3 webinarów skupia się na sferze osobistej i holistycznie omawia proces wychodzenia z samotności, do satysfakcjonującej i zdrowej relacji partnerskiej. Co ma na to wpływ, jak rzutuje na twoje relacje dzieciństwo i linia Twojego rodu?  

Zyskasz świadomość możliwych przyczyn Twojej samotności, przejdziesz przez proces włączenia Twoich oddzielonych części, które mogły uniemożliwić Ci wchodzenie w dobre relacje. Zauważysz siebie i swoją wartość. Ustawisz się w odpowiednim miejscu i kierunku do zbudowania zdrowej, dorosłej relacji. 

 

Webinar 1 – Moja Samotność 

W tym webinarze dowiesz się dlaczego jesteśmy blisko samotności, czego się boimy, przed czym uciekamy? Po co jesteś sam/a? Pierwszy webinar z cyklu skupia się na przeszłości, sprawdzisz co Cię jeszcze w niej trzyma? Zostaniesz też przeprowadzona/y przez dwie medytacje.

 

Webinar 2 – Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobie

Przyjrzysz się temu co sam/a o sobie myślisz. Jeśli nie kochamy siebie, to jak ma pokochać nas ktoś inny? Zdrowy i zrównoważony wizerunek samego siebie jest niezwykle istotny w kontekście mądrych relacji. Przed Tobą również dwie transformujące medytacje.

 

Webinar 3 – Otwórz się na nową budującą relację

W tym webinarze spojrzysz w przyszłość i zobaczysz, czego tak naprawdę szukasz w relacji. Ustawisz się do zdrowej, partnerskiej relacji, w której możesz być po prostu sobą i razem z partnerem/partnerką budować codzienność. Medytacja kończąca proces.

 

Dla kogo?

  • dla singli 
  • dla osób czujących, że nie potrafią nawiązywać zdrowych relacji
  • dla tych, którzy nawet wśród ludzi czują się samotni
  • dla specjalistów różnych dziedzin pracujących z drugim człowiekiem w temacie relacji

Forma kursu:

Dlaczego jestem singlem – pakiet 3 webinarów – to nagrania video webinarów składających się z cześci teoretycznej i warsztatowej. Po wykupieniu produktu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat (730 dni), które można oglądać z dowolnego urządzenia – telefon, tablet, komputer – z dostępem do Internetu. Nagrania można oglądać dowolną ilość razy.

 

 

*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Webinar 1 – Moja Samotność Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: obawa przed porzuceniem, powierzchowne relacje, strach przed bliskością, jakie role odgrywasz, z kim z rodu łączę się, będąc w samotności, wykluczeni, czy przestrzeń koło mnie jest wolna.
Webinar 2 – Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobie Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: wprowadzenie do Voice Dialogue, konflikty naszych części, jak to co wewnątrz nas przekłada się na rzeczywistość, integracja Ja, jak oceniasz siebie, miłość warunkowa, to co robisz, a jaką wartość posiadasz, przyczyny niskiego poczucia własnej wartości, oskarżanie i karanie siebie, rana upokorzenia.
Webinar 3 – Otwórz się na nową budującą relację Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: jakiej relacji tak naprawdę chcę, co mam, a co mogę dać, co to znaczy zdrowa relacja, równowaga w braniu i dawaniu, czy dajesz sobie, czy bierzesz odpowiedzialność za siebie, mity w relacji, czy dążysz do zmiany partnera/partnerki, lęk w mówieniu o tym na czym Ci zależy.
Dodatkowo: Mama i Tata – Medytacja Duszy 00:34:39

Specjalista

Mirosław Czarko-Wasiutycz urodzony w 1978 r. we Wrocławiu. Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochli, Heiko Hinrichsa, Prof. Joaquim Parra Marujo, Alfreda R. Austermanna – autora książki „Dramat w łonie matki – Utracony bliźniak”, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych – mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

  • 600.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
15 ZAPISANYCH STUDENTÓW
 |    ALL RIGHTS RESERVED