DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ ROZPOCZĄĆ ZDROWĄ RELACJĘ PARTNERSKĄ
PAKIET 3 WEBINARÓW „DLACZEGO JESTEM SINGLEM?”

Kompleksowy pakiet 3 webinarów „Dlaczego jesteś singlem” skupia się na sferze osobistej i holistycznie omawia proces wychodzenia z samotności do satysfakcjonującej i zdrowej relacji partnerskiej. W każdej części znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące mechanizmów rządzących w Twoim życiu osobistym i dowiesz się jak skutecznie metodą ustawień systemowych wg Berta Hellingera zbudować satysfakcjonującą relację. Przechodząc ten cykl webinarów, ćwiczeń i medytacji otworzysz się na to, co dla Ciebie najlepsze.

Nurt ustawień systemowych uczy nas, że to skąd pochodzimy, w jakiej rodzinie dorastaliśmy, może determinować naszą postawę i nasze przekonania związane ze sferą relacyjną. Nieświadome przenoszenie zaburzonych wzorców rodzinnych do życia osobistego, może odbić się na jakości naszych relacji.


Webinar 1 – Moja Samotność – w tym webinarze dowiesz się dlaczego czujesz się samotny, czego się boisz, przed czym uciekasz. Czemu służy bycie samotnym. Pierwszy webinar z cyklu skupia się na przeszłości. Sprawdzisz co Cię jeszcze w niej trzyma? Zostaniesz też przeprowadzona/y przez dwie medytacje.

Webinar 2 – Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobie – w tym webinarze przyjrzysz się temu co sam o sobie myślisz. Zdrowy i zrównoważony wizerunek samego siebie jest niezwykle istotny w kontekście mądrych relacji. Przed Tobą również dwie transformujące medytacje.

Webinar 3 – Otwórz się na nową budującą relację – w tym webinarze spojrzysz w przyszłość i zobaczysz, czego tak naprawdę szukasz w relacji. Ustawisz się do zdrowej, partnerskiej relacji, w której możesz być po prostu sobą i razem z partnerem/partnerką budować codzienność. Medytacja kończąca proces.Dla kogo?

👉Dla singli: Pakiet webinarów może być wartościowym doświadczeniem dla osób samotnych, które chcą zrozumieć, dlaczego trudno jest im znaleźć partnera lub partnerkę. Ta metoda może pomóc w identyfikacji ukrytych blokad, które utrudniają nawiązywanie satysfakcjonujących relacji i przyczyniają się do rozwoju bardziej świadomego podejścia do życia osobistego.

👉Dla osób czujących, że nie potrafią nawiązywać zdrowych relacji: Osoby, które mają trudności z nawiązywaniem i utrzymywaniem zdrowych relacji, mogą skorzystać z webinarów Mirka, aby zidentyfikować źródła tych trudności. Przekazana wiedza pomoże im zrozumieć, czy w ich życiu istnieją ukryte lojalności lub konflikty rodzinne, które wpływają na ich zdolność do budowania związków.

👉Dla tych, którzy nawet wśród ludzi czują się samotni: Osoby, które mimo otoczenia się ludźmi nadal odczuwają samotność, mogą znaleźć w tych webinarach narzędzia do zrozumienia, dlaczego tak się dzieje. Metoda ustawień systemowych pozwala na odkrycie ukrytych przyczyn i pomaga w przezwyciężeniu uczucia izolacji.

👉Dla specjalistów różnych dziedzin pracujących z drugim człowiekiem w temacie relacji: Specjaliści, tacy jak psychoterapeuci, coachowie, doradcy matrymonialni czy terapeuci rodzin, mogą wykorzystać pakiet webinarów „Dlaczego jestem singlem”, aby wzbogacić swoje umiejętności w pracy nad relacjami międzyludzkimi. Metoda ustawień systemowych dostarcza narzędzi do rozumienia głębszych aspektów relacji oraz pomaga w identyfikowaniu źródeł problemów u klientów, co może znacznie poprawić jakość usług terapeutycznych.


Żelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.Forma kursu:

Dlaczego jestem singlem – pakiet 3 webinarów – to nagrania video webinarów składających się z części teoretycznej i warsztatowej. Po wykupieniu produktu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat (730 dni), które można oglądać z dowolnego urządzenia – telefon, tablet, komputer – z dostępem do Internetu. Nagrania można oglądać dowolną ilość razy.

 


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Webinar 1 – Moja Samotność Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: obawa przed porzuceniem, powierzchowne relacje, strach przed bliskością, jakie role odgrywasz, z kim z rodu łączę się, będąc w samotności, wykluczeni, czy przestrzeń koło mnie jest wolna.
Webinar 2 – Zbuduj swoją wartość i zakochaj się w sobie Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: wprowadzenie do Voice Dialogue, konflikty naszych części, jak to co wewnątrz nas przekłada się na rzeczywistość, integracja Ja, jak oceniasz siebie, miłość warunkowa, to co robisz, a jaką wartość posiadasz, przyczyny niskiego poczucia własnej wartości, oskarżanie i karanie siebie, rana upokorzenia.
Webinar 3 – Otwórz się na nową budującą relację Unlimited
Tematy poruszane w trakcie webinaru to m.in.: jakiej relacji tak naprawdę chcę, co mam, a co mogę dać, co to znaczy zdrowa relacja, równowaga w braniu i dawaniu, czy dajesz sobie, czy bierzesz odpowiedzialność za siebie, mity w relacji, czy dążysz do zmiany partnera/partnerki, lęk w mówieniu o tym na czym Ci zależy.
Dodatkowo: Mama i Tata – Medytacja Duszy 00:34:39

Specjalista

Mirosław Czarko-Wasiutycz urodzony w 1978 r. we Wrocławiu. Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochli, Heiko Hinrichsa, Prof. Joaquim Parra Marujo, Alfreda R. Austermanna – autora książki „Dramat w łonie matki – Utracony bliźniak”, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych – mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

  • 600.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
123 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED