POZNAJ OBSZERNĄ WIEDZĘ O EMOCJONALNYCH PRZYCZYNACH CHORÓB, WESPRZYJ SWÓJ PROCES ZDROWIENIA LUB POMAGAJ SKUTECZNIEJ KLIENTOM!

KURS ONLINE AKADEMIA PSYCHOBIOLOGII
MODUŁ 8: MÓZG, OBWODOWY UKŁAD NERWOWY, ZABURZENIA NASTROJU I CHOROBY PSYCHICZNE

Nagłe zmiany nastroju, wybuchy złości a nawet nimfomania mają swoje logiczne uzasadnienie w biologii. Odpowiedzialne są za to konstelacje, czyli w odpowiedniej konfiguracji „zapalone” przynajmniej dwa przekaźniki w mózgu i stojące za nimi tzw. konflikty emocjonalne. 

Moduł 8 Akademii Psychobiologii Online szczegółowo tłumaczy zagadnienia dotyczące mózgu, obwodowego układu nerwowego oraz zaburzeń nastroju i chorób psychicznych.


Czego dowiesz się uczestnicząc w tym kursie?

✅W tym module poznasz szczegółową rolę i budowę mózgu i obwodowego układu nerwowego.  

✅Zrozumiesz dlaczego, gdy twój mózg nie radzi sobie ze stresem, to zaczyna się chronić i sprowadza problem na poziom fizyczny.

✅Dowiesz się na czym polega dwufazowy przebieg programu natury.

✅Dowiesz się dlaczego dla autonomicznego mózgu czas nie istnieje i dlaczego, kiedy  przeżywasz np. strach o czyjeś życie, to twój mózg zinterpretuje to jako twój własny problem.

✅Poznasz konstelacje, czyli stan w którym pojawia się więcej niż jeden konflikt, a której skutkiem będą poważne zaburzenia nastroju lub nawet choroba umysłowa.

✅Przeanalizujemy konstelacje pnia mózgu odpowiadające m.in. za demencję, konstelacje móżdżku i istoty białej prowadzące m.in. do sadyzmu, fanatyzmu, megalomanii, cezaromanii czy narcyzmu, a także konstelacje kory mózgowej, objawiające się m.in. paranoją, schizofrenią, depresją, manią, zaburzeniami bipolarnymi, autyzmem, mitomanią, nimfomanią.

✅W ramach tego modułu omówimy także konflikty biologiczne związane z układem nerwowym, które przejawiają się jako: stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, padaczka, choroba Parkinsona, oponiak, udar, neuralgia, migreny i wiele innych.

✅Poznasz przyczyny i zawiłości powstawania boreliozy i neuroboreliozy.

✅Nauczysz się jak poprzez zaburzenia nastroju i choroby psychiczne, działa doskonała logika ukierunkowanej na przetrwanie biologii. 

✅Pojmiesz jak ogromną moc ma umysł i natura myśli.

✅W tym module omówimy także strukturę konsultacji z klientem

✅Bonusowo otrzymasz medytację z neurofizjologiem, instruktorką terapii Polarity i terapii Czaszkowo-Krzyżowej Grażyną Walasek.Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na zdrowie i życie swoich dzieci i swoich pacjentów. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Kurs dr Radziszewskiej to jedna z ciekawszych i fascynujących nauk jakie poznałam w swoim życiu. Psychobiologia to nauka, która prowadzi do „ SIEBIE „. Każdy kto chce być spokojny, zrozumiany, w harmonii z sobą i światem znajdzie TU mnóstwo drogowskazów :). Przed poznaniem Psychobiologii, zastanawiałam się dlaczego na swojej drodze spotykam ludzi którzy przychodzą do mnie ze swoimi problemami, od sercowych po egzystencjalne czy duchowe do zdrowotnych. Teraz już wiem … . nadal będę pomocna, ale teraz z jeszcze lepszym wsparciem wiedzy jaką zdobywam na kursie 🙂 – Monika Kędziora

Ciekawa wiedza. Trudne treści przedstawione w przystępny sposób – z przykładami z życia. Warto posłuchać – Agnieszka Grzelak

Kurs pozwolił mi w lepszy i skuteczniejszy sposób pracować z moimi pacjentami jako fizjoterapeuta. Polecając komuś ten kurs przede wszystkim podkreśliłbym wartość merytoryczną oraz korzyści jakie dla samego siebie każdy kursant może wyciągnąć. Zdobyta wiedza pomogła mi wykazać się większą akceptacją i zrozumieniem dla bliskich mi osób. Po ukończonym kursie zdecydowanie potrafię lepiej zrozumieć problem pacjenta, skuteczniejszą zaproponować terapię oraz, co najważniejsze, potrafię pomóc sam sobie rozwiązując konflikty jakie przytrafiają się każdemu z nas – fizjoterapeuta Paweł Malicki

Jedyny taki kurs online na rynku!

👉Autorką kursu jest dr n. med. Marzanna Radziszewska, lekarka z ponad z 30 letnią praktyką zawodową

👉Doskonała metodologia, emocjonalne wzorce chorób poparte dziesiątkami przykładów prawdziwych historii z praktyki autorki

👉Moduł 8 – Mózg, obwodowy układ nerwowy, zaburzenia nastroju i choroby psychiczne to ósmy z 11 modułów. Możesz rozwijać się studiując pozostałe moduły, które wyjaśniają konflikty biologiczne związane z każdym naszym układem i narządem ciała


Referencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 8 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii OnlineŻelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Nasza historia, czyli jak to się wszystko zaczęło i dlaczego sprzedajemy ten kurs…

Na co dzień, wspólnie jako małżeństwo prowadzimy portal Hakuj Zdrowie. Wiele lat temu problemy ze zdrowiem oraz brak rozwiązania w medycynie konwencjonalnej skierowały nas do szukania metod i ludzi, którzy nam pomogą. 

W czasie naszych poszukiwań trafiliśmy na dr n. med. Marzannę Radziszewską, która okazała wspaniałą nauczycielką, która potrafi dzielić się swoją ogromną wiedzą w sposób merytoryczny i niezwykle wciągający

Ta wiedza zmieniła nasze postrzeganie rzeczywistości. Mamy wiele spektakularnych efektów stosowania tej perspektywy, po których objawy choroby szybko ustępowały. Gdy coś zaczyna nam, albo naszej córce dolegać, pierwszym odruchem nie jest sięganie po tabletkę, ale zastanowienie się co działo się w ostatnim czasie. Choroba zawsze ma swój punkt zapalny. 

Odkrycie dr Radziszewskiej wniosło niesamowitą jakość w naszym życiu i stało się inspiracją do dzielenia się zdobytą wiedzą szerzej, w sposób ustrukturowany – w ten sposób powstał wspólnie z naszą mentorką, kurs Akademia Psychobiologii Online.  


Informacje techniczne

8 z 11 modułów. Moduł 8 Mózg, obwodowy układ nerwowy, zaburzenia nastroju i choroby psychiczne to ósmy z 11 modułów kursu Akademia Psychobiologii. 11 modułów tematycznych możesz zakupić osobno lub w pakiecie All-in-One.

2 lata dostępu. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Dziesiątki slajdów w prezentacjach PDF i materiały MP3 do ściągnięcia na dysk na zawsze.

Imienny certyfikat. Imienny, papierowy certyfikat uczestnictwa w kursie dla osób, które ukończyły wszystkie 11 modułów.


Jak najlepiej korzystać z kursu?


Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę mejlową.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który zakupi i przesłucha wszystkie moduły (pakiet all-in-one lub osobno) otrzyma imienny certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej*, poświadczony podpisem pani dr n.med. Marzanny Radziszewskiej. Certyfikaty będą wysyłane do czterech miesięcy od momentu zakupu.

Jakie uprawnienia daje certyfikat po ukończeniu Akademii Psychobiologii Online?

Certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Czy kupując kurs mogę zadawać pytania merytoryczne dr Radziszewskiej?

W Akademii Psychobiologii Online nie ma możliwości zadawania pytań dr Radziszewskiej. Jednakże kurs jest 1:1 nagraniem drugiej edycji Akademii stacjonarnej. Podczas nagrania pada wiele pytań od uczestników, które w dużym stopniu wyczerpują potrzebne odpowiedzi.

Czy po dwóch latach, kiedy moja  subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel. Jacek: +48 796 388 208 Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Odc. 1 Zaburzenia nastroju i choroby psychiczne cz.1 01:26:31
Dwufazowy przebieg programu natury. Zaburzenia umysłowe. Konstelacje konfliktów. Zdrowienie. Sterowniki w pniu mózgu. Konstelacje pnia mózgu. Konstelacje pnia mózgu - zdrowienie. Komplikacje. Choroba Alzheimera. Sterowniki w móżdżku. Konstelacje móżdżku. Konstelacje móżdżku - uzdrowienie. Sterowniki w istocie białej. Konstelacje istoty białej. Konstelacje kory mózgowej. Kora mózgowa. Konstelacje "społeczne".Kora motoryczna. Kora sensoryczna. Kora postsensoryczna. Przekaźniki związane z obawami/strachem. Konstelacje związane z obawami/strachem. Konstelacja dwuczołowa. Konstelacja kory przedmotoryczno-sensorycznej i kory wzrokowej. Konstelacja potyliczno-czołowa. Konstelacja dwupotyliczna. Konstelacje związane ze strachem
Odc. 2 Zaburzenia nastroju i choroby psychiczne cz. 2 01:26:37
Strefy własności płci/posiadania. Konflikty terytorialne stref własności płciowej. Przekaźniki stref własności płciowej. Konstelacje stref własności płciowej. Strefy własności płciowej. Konstelacje stref własności płciowej - konflikt pierwotny i wtórny. Reguły wagi. Infantylizm. Konstelacje stref płci/posiadania: konstelacja dwupowietrzna, konstelacja autystyczna, mitokonstelacja, konstelacja dwusercowa (Casanova, Nimfa - mania i depresja), konstelacja agresywna, konstelacja anorektyczna (anoreksja, bulimia), konstelacja dwupęcherzowa, astmatyczna. Depresja.Bezsenność. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.
Odc. 3 Konsultacja psychobiologii 00:32:24
Struktura konsultacji.
Odc. 4 Inne choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego cz. 1 01:27:23
Epilepsja (konflikt powracający. Napady małe i duże.) Stwardnienie rozsiane SM. Stwardnienie zanikowe boczne SLA.
Odc. 5 Inne choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego cz. 2 00:49:28
Mózgowe porażenie dziecięce. Choroba Heinego-Medina. Zawroty głowy. Choroba Parkinsona. Zespół Tourette'a. Guz mózgu. Oponiak.
Odc. 6 Inne choroby ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego cz. 3 00:48:09
Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Udar mózgu. Omdlenia. Utrata pamięci. Choroba lokomocyjna. Neuralgia. Nerw trójdzielny. Zespół piekącej jamy ustnej. Porażenie nerwu twarzowego Bella. Nerwiakowłókniakowatość. Wzgórze. Ból głowy. Migrena.
Odc. 7 Borelioza 00:30:58
Borelioza. Rumień wędrujący. Neuroborelioza. Zawiłość boreliozy - Thomas M. Gier,
Odc. 8 Bonus: Medytacja z Grażyną Walasek 00:36:10
Materiały do pobrania moduł 8 00:00:00
00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 450.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
318 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED