POZNAJ OBSZERNĄ WIEDZĘ O EMOCJONALNYCH PRZYCZYNACH CHORÓB, WESPRZYJ PROCES ZDROWIENIA DZIECI LUB POMAGAJ SKUTECZNIEJ KLIENTOM!

KURS ONLINE AKADEMIA PSYCHOBIOLOGII
MODUŁ 7: DZIECI, CHOROBY, PROBLEMY WYCHOWAWCZE, SPOŁECZNE I SZKOLNE

Większość problemów zdrowotnych dziecka do 10 roku życia wynika z problemów emocjonalnych jego rodziców. Dziecko podświadomie przejmuje problem rodzica na siebie i przetwarza go w swojej biologii pod postacią fizycznej choroby. Byt dziecka zależy bowiem  od dobrostanu jego opiekuna. Prosty przykład. Depresja mamy jest zagrożeniem dla życia obojga. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że gdy dziecko zachoruje – matka się zaktywizuje i zacznie działać. Biologia jest prosta – służy przetrwaniu. 


Czego dowiesz się uczestnicząc w tym kursie?

✅Zrozumiesz, że większość chorób dziecięcych oraz problemy wychowawcze, społeczne, szkolne biorą się z emocjonalnych konfliktów.

✅Źródłem tych konfliktów mogą być osobiste problemy dzieci, może to być nieświadome obciążenie dzieci problemami rodziców,  może to być przekaz transgeneracyjny lub programowanie w okresie tzw. projektu/celu.

✅Poznasz ideę Projektu/celu, czyli bezwiedną projekcję rodziców na życie dziecka, dowiesz się na czym polega piętnowanie genomowe.

✅Dowiesz się jaki wpływ na życie dziecka ma poczęcie in vitro. Jak wpływ na dziecko ma poczęcie po śmierci innych dzieci. Co to znaczy dziecko zastępcze. Jak rzutuje na życie śmierć jednego z bliźniaków. Jaki oddziałuje reakcja rodziców na informację o ciąży. Poruszymy temat dzieci adoptowanych.

✅Poznasz emocjonalną przyczynę wybranych problemów ciążowych, między innymi wymiotów, nadciśnienia, obrzęków, cukrzycy ciążowej, hemoroidów, toksoplazmozy, cytomegalii i wielu innych. 

✅Poznasz emocjonalne przyczyny podatności dzieci na choroby, między innymi świnki, ospy, zapalenia uszu czy gardła, pasożytów i wielu, wielu innych.

✅Uświadomisz sobie przesłanie choroby dziecka – w tym również chorób / wad wrodzonych, między innymi koślawość kolan, małogłowie, rozszczep kręgosłupa, zespół Downa i wiele innych.

✅Zrozumiesz problemy dzieci związane z ich funkcjonowaniem w pierwszych kontaktach społecznych w przedszkolu, szkole, między innymi tiki, jąkanie, dysleksja, zaburzenia koncentracji, autyzm, ADHD i wiele innych.

✅Nauczysz się jak pracować z dziećmi metodą psychobiologii – pomagać dzieciom w uwalnianiu się od chorób i nauczysz się wspierać dzieci w rozwoju ich własnej świadomości.

✅Poznasz wzorce konfliktów emocjonalnych odpowiadających za problemy z tym obszarem na przykładzie dziesiątek studium przypadków z praktyki dr Radziszewskiej.Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na zdrowie i życie swoich dzieci i swoich pacjentów. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Kurs pomógł mu spojrzeć holistycznie na dziecko i jego funkcjonowanie. Każda kobieta powinna wysłuchać tych treści. Dzięki kursowi zrozumiałam przyczyny różnych zachowań dzieci i dlaczego czasami chorują ciągle na tą samą chorobę. Ogrom wiedzy i uświadomienie – Anna Szczepańska 

Kurs daje ogromną wiedzę na temat przyczyn problemów dzieci. Jestem terapeutą Cellular EFT, pracuję z rodzicami i dziećmi i po przejściu tego kursu jestem w stanie szybko znaleźć źródło problemu, a za pomocą metod terapeutycznych pomóc w ich rozwiązaniu. To podstawa mojej pracy terapeutycznej. Zdobytą wiedzę stosuję od kilku lat i regularnie kupuję kurs, aby mieć zawsze do niego dostęp – Edyta Zajbert


Jedyny taki kurs online na rynku!

👉Autorką kursu jest dr n. med. Marzanna Radziszewska, lekarka z ponad z 30 letnią praktyką zawodową

👉Doskonała metodologia, emocjonalne wzorce chorób poparte setkami przykładów prawdziwych historii z praktyki autorki

👉Moduł 7 –  Dzieci, choroby, problemy wychowawcze, społeczne, szkole to siódmy 11 modułów. Możesz rozwijać się studiując pozostałe moduły, które wyjaśniają konflikty biologiczne związane z każdym naszym układem i narządem ciała


Referencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 8 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii OnlineŻelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Nasza historia, czyli jak to się wszystko zaczęło i dlaczego sprzedajemy ten kurs…

Na co dzień, wspólnie jako małżeństwo prowadzimy portal Hakuj Zdrowie. Wiele lat temu problemy ze zdrowiem oraz brak rozwiązania w medycynie konwencjonalnej skierowały nas do szukania metod i ludzi, którzy nam pomogą. 

W czasie naszych poszukiwań trafiliśmy na dr n. med. Marzannę Radziszewską, która okazała wspaniałą nauczycielką, która potrafi dzielić się swoją ogromną wiedzą w sposób merytoryczny i niezwykle wciągający

Ta wiedza zmieniła nasze postrzeganie rzeczywistości. Mamy wiele spektakularnych efektów stosowania tej perspektywy, po których objawy choroby szybko ustępowały. Gdy coś zaczyna nam, albo naszej córce dolegać, pierwszym odruchem nie jest sięganie po tabletkę, ale zastanowienie się co działo się w ostatnim czasie. Choroba zawsze ma swój punkt zapalny. 

Odkrycie dr Radziszewskiej wniosło niesamowitą jakość w naszym życiu i stało się inspiracją do dzielenia się zdobytą wiedzą szerzej, w sposób ustrukturowany – w ten sposób powstał wspólnie z naszą mentorką, kurs Akademia Psychobiologii Online.  


Informacje techniczne

7 z 11 modułów. Moduł 7 – Dzieci, choroby, problemy wychowawcze, społeczne, szkole to siódmy z 11 modułów kursu Akademia Psychobiologii. 11 modułów tematycznych możesz zakupić osobno lub w pakiecie All-in-One. 

2 lata dostępu. Przejrzysta i dopracowana metodologia. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Setki slajdów w prezentacjach PDF i materiały MP3 do ściągnięcia na dysk na zawsze

Imienny certyfikat.  Imienny, papierowy certyfikat uczestnictwa w kursie dla osób, które ukończyły wszystkie 11 modułów


Jak najlepiej korzystać z kursu?


Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę mejlową.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który zakupi i przesłucha wszystkie moduły (pakiet all-in-one lub osobno) otrzyma imienny certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej*, poświadczony podpisem pani dr n.med. Marzanny Radziszewskiej. Certyfikaty będą wysyłane do czterech miesięcy od momentu zakupu.

Jakie uprawnienia daje certyfikat po ukończeniu Akademii Psychobiologii Online?

Certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Czy kupując kurs mogę zadawać pytania merytoryczne dr Radziszewskiej?

W Akademii Psychobiologii Online nie ma możliwości zadawania pytań dr Radziszewskiej. Jednakże kurs jest 1:1 nagraniem drugiej edycji Akademii stacjonarnej. Podczas nagrania pada wiele pytań od uczestników, które w dużym stopniu wyczerpują potrzebne odpowiedzi.

Czy po dwóch latach, kiedy moja  subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel. Jacek: +48 796 388 208 Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Odc. 1 Wstęp 00:28:04
Choroby dzieci - własne konflikty, przekaz transgeneracyjny, projekt/cel, problemy emocjonalne rodziców. Projekt cel - bezwiedna projekcja rodziców. Prawo tworzenia. Piętnowanie genomowe. Cykle. Nadrzędny cel biologii: przetrwanie gatunku.
Odc. 2 Poczęcie 00:59:24
Okoliczności. Cel. Reakcja matki/ojca na ciążę. Poczęcie. Poczęcie in vitro. Inseminacja. Dziecko poczęte po śmierci innych dzieci. Dziecko zastępcze. Słynne dzieci zastępcze. Śmierć jednego z bliźniaków.
Odc. 3 Ciąża 00:45:21
Kobieta orientuje się, że jest w ciąży. Jak matka informuje ojca o ciąży? Jak ojciec reaguje na informację o ciąży? Rodzice informują otoczenie o ciąży. I trymestr - embrion. II, III trymestr - płód. Oczekiwanie płci dziecka. Dziewczyna oczekiwana jako chłopiec. Wybrane dolegliwości w ciąży. Wymioty w ciąży. Gestoza - zatrucie ciążowe. Nadciśnienie tętnicze. Obrzęki. Obrzęki limfatyczne. Białkomocz. Rzucawka porodowa. Żylaki. Niedokrwistość. Cukrzyca ciążowa. Drogi moczowe. Zgaga, refluks. Nadmierne przybieranie na wadze. Zaparcia. Hemoroidy. Ostuda. Toksoplazmoza. Cytomegalia.
Odc. 4 Narodziny 00:41:21
Narodziny. Oksytocyna. Poród indukowany. Dolargan przed porodem. Znieczulenie zewnątrzoponowe. Poród pośladkowy. Owinięcie pępowiną. Problemy z łożyskiem. Tuz po narodzinach. Pobyt w inkubatorze. Zachłystowe zapalenie płuc. Niedotlenienie okołoporodowe. Wcześniactwo. Poród po terminie.
Odc. 5 Najczęstsze choroby wieku dziecięcego 00:32:36
Najczęstsze choroby „wieku dziecięcego”; choroby zakaźne i pasożytnicze; inne problemy zdrowotne
Odc. 6 Choroby wrodzone i wybrane przypadki problemów zaprogramowanych w P/C 00:30:10
Staw biodrowy. Zwichniecie stawów biodrowych. Koślawość kolan. Stopy końsko-szpotawe. Małogłowie. Przepuklina pępkowa. Przepuklina pachwinowa. Rozszczep kręgosłupa. Rozszczep podniebienia. Jądro wędrujące/niezstąpione. Zespół Downa. Traiada 2. Mukopolisacharydoza.
Odc. 7 Problemy szkolne i wychowawcze, zaburzenia zachowania cz.1 00:41:34
Tiki. Jąkanie. Dysleksja. Dysgrafia. Dysortografia.
Odc. 8 Problemy szkolne i wychowawcze, zaburzenia zachowania cz.2 01:01:06
Zaburzenia koncentracji. Dziecko, które się wszędzie spóźnia. Ssanie kciuka. Strach przed chodzeniem do szkoły. Złość. ADHD. Autyzm. Zespół Aspergera.
Odc. 9 Znaczenie kolejności w linii rodzeństwa 00:32:00
Dziecko nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Odc. 10 Dzieci adoptowane 00:19:55
Dzieci adoptowane z powodu okoliczności życiowych. Dzieci adoptowane z powodu porzucenia przez matkę. Adopcja. Błędy popełniane przez rodziców adopcyjnych. Praca z dzieckiem adoptowanym. Dziecko adoptowane.
Odc. 11 Praca z dzieckiem 00:19:36
Założenia metody. Rozmowa z dzieckiem. Pomocne metafory. Pokaż dziecku rozwiązanie jego problemu. Praca z dzieckiem.
Materiały do pobrania moduł 7 00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 450.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
432 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED