POZNAJ OBSZERNĄ WIEDZĘ O EMOCJONALNYCH PRZYCZYNACH CHORÓB, WESPRZYJ SWÓJ PROCES ZDROWIENIA LUB POMAGAJ SKUTECZNIEJ KLIENTOM!

KURS ONLINE AKADEMIA PSYCHOBIOLOGII
MODUŁ 6: UKŁAD ODDECHOWY, UKŁAD MOCZOWY, SKÓRA, ALERGIE

Alergia, problem ze skórą czy pęcherzem, a może powszechny katar? Zapewne nie raz spotkało cię to w życiu. Chcesz poznać biologiczne konflikty, które stoją za tymi dolegliwościami i zrozumieć w jakich okolicznościach się pojawiają?

Moduł 6 Akademii Psychobiologii Online szczegółowo omawia problemy układu oddechowego, układu moczowego, skóry oraz temat alergii. Dzięki tej wiedzy poznasz rolę i “język” konfliktów biologicznych i zrozumiesz przekaz chorób. Pozwoli ci to skutecznie uwolnić się od niesłużących programów i wewnętrznych blokad utrudniających ci szczęśliwe życie.


Czego dowiesz się uczestnicząc w tym kursie?

W tym module poznasz szczegółową anatomię i funkcje układu oddechowego i moczowego, skóry oraz temat alergii.

✅Poznasz wzorce konfliktów emocjonalnych odpowiadających za problemy z tymi obszarami na przykładzie dziesiątek studium przypadków z praktyki dr Radziszewskiej.

✅Przeanalizujemy większość chorób układu oddechowego między innymi zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę, astmę, gruźlicę, raka płuc i wiele innych.

✅Przyjrzymy się większości chorób układu moczowego, między innymi zapalenie pęcherza, niewydolność nerek, kamicę dróg nerkowych, nietrzymanie moczu czy moczenie nocne u dzieci.

✅Przy okazji badania układu moczowego poruszymy ważny temat pieniędzy i problemów z płynnością finansową. 

✅Ten moduł to również temat naskórka, skóry właściwej, paznokci i włosów. Przyjrzymy się między innymi przyczynom powstawania łuszczycy, egzemie, łupieżowi, kurzajkom, opryszczce wargowej, łysieniu, nadmiernemu owłosieniu, trądzikowi czy obgryzaniu paznokci.

✅Dzięki temu kursowi dowiesz się jakie jest psychobiologiczne podłoże alergii oraz jak z nią pracować. Przyjrzymy się między  innymi alergicznemu nieżytowi nosa, alergicznemu zapaleniu spojówek, alergicznym reakcjom skórnym oraz alergiom pokarmowym (także nietolerancjom).

O wszystkich wzorcach i mechanizmach stojących za omawianymi chorobami, dowiesz się na przykładzie prawdziwych ludzkich historii.Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na swoje zdrowie i życie. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Kurs pomógł spojrzeć mi na moje problemy zdrowotne inaczej, potwierdził, albo zwrócił mi uwagę na sprawy, które emocjonalnie / uczuciowo na co dzień są dla mnie często trudne. Zainteresowanym polecam te kursy, gdyż uświadamiają wiele aspektów, które kryją się pod problemem zdrowotnym. Mi dało sporo do myślenia, na ile jestem powiązana z tym co wyniosłam z domu i tym na ile jestem mentalnie podatna na wpływ rodziny – Monika Górnik

Kurs z modułu na moduł pomaga mi na zrozumienie samej siebie. Każdy kto chce żyć w większym spokoju, akceptacji czy zdrowiu, po tym kursie ma na to zdecydowanie większą szansę. POLECAM z CAŁEGO SERCA 🙂 Monika Kędziora

Przede wszystkim poleciłabym ten jak i pozostałe kursy, w których uczestniczyłam za skrupulatną prezentację konfliktów i podawane przykłady, które pozwalają na głębszy wgląd i zrozumienie danego schorzenia – Agnieszka Borys-Munikiewicz

Jedyny taki kurs online na rynku!

👉Autorką kursu jest dr n. med. Marzanna Radziszewska, lekarka z ponad z 30 letnią praktyką zawodową

👉Doskonała metodologia, emocjonalne wzorce chorób poparte dziesiątkami przykładów prawdziwych historii z praktyki autorki

👉Moduł 6 Układ oddechowy, moczowy, skóra, alergie to szósty z 11 modułów. Możesz rozwijać się studiując pozostałe moduły, które wyjaśniają konflikty biologiczne związane z każdym naszym układem i narządem ciała


Referencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 10 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii OnlineŻelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Nasza historia, czyli jak to się wszystko zaczęło i dlaczego sprzedajemy ten kurs…

Na co dzień, wspólnie jako małżeństwo prowadzimy portal Hakuj Zdrowie. Wiele lat temu problemy ze zdrowiem oraz brak rozwiązania w medycynie konwencjonalnej skierowały nas do szukania metod i ludzi, którzy nam pomogą. 

W czasie naszych poszukiwań trafiliśmy na dr n. med. Marzannę Radziszewską, która okazała wspaniałą nauczycielką, która potrafi dzielić się swoją ogromną wiedzą w sposób merytoryczny i niezwykle wciągający

Ta wiedza zmieniła nasze postrzeganie rzeczywistości. Mamy wiele spektakularnych efektów stosowania tej perspektywy, po których objawy choroby szybko ustępowały. Gdy coś zaczyna nam, albo naszej córce dolegać, pierwszym odruchem nie jest sięganie po tabletkę, ale zastanowienie się co działo się w ostatnim czasie. Choroba zawsze ma swój punkt zapalny. 

Odkrycie dr Radziszewskiej wniosło niesamowitą jakość w naszym życiu i stało się inspiracją do dzielenia się zdobytą wiedzą szerzej, w sposób ustrukturowany – w ten sposób powstał wspólnie z naszą mentorką, kurs Akademia Psychobiologii Online.  


Informacje techniczne

6 z 11 modułów. Moduł 6 – Układ oddechowy, moczowy, skóra, alergie to szósty z 11 modułów kursu Akademia Psychobiologii. 11 modułów tematycznych możesz zakupić osobno lub w pakiecie All-in-One.

2 lata dostępu. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Dziesiątki slajdów w prezentacjach PDF do ściągnięcia na dysk na zawsze.

Imienny certyfikat. Imienny, papierowy certyfikat uczestnictwa w kursie dla osób, które ukończyły wszystkie 11 modułów.


Jak najlepiej korzystać z kursu?


Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę e-mejlową.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który zakupi i przesłucha wszystkie moduły (pakiet all-in-one lub osobno) otrzyma imienny certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej*, poświadczony podpisem dr n.med. Marzanny Radziszewskiej. Certyfikaty będą wysyłane do czterech miesięcy od momentu zakupu.

Jakie uprawnienia daje certyfikat po ukończeniu Akademii Psychobiologii Online?

Certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Czy kupując kurs mogę zadawać pytania merytoryczne dr Radziszewskiej?

W Akademii Psychobiologii Online nie ma możliwości zadawania pytań dr Radziszewskiej. Jednakże kurs jest 1:1 nagraniem drugiej edycji Akademii stacjonarnej. Podczas nagrania pada wiele pytań od uczestników, które w dużym stopniu wyczerpują potrzebne odpowiedzi.

Czy po dwóch latach, kiedy moja  subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel. Jacek: +48 796 388 208 Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Odc. 1 Układ oddechowy cz.1 01:20:35
Układ oddechowy. Nos. Zatoki oboczne nosa. Katar. Zapalenie zatok. Polipy nosa. Zatkany nos. Anosmia - utrata węchu. Kichanie. Krwawienie z nosa. Krwotok z nosa. Przegroda nosa. Skrzywienie przegrody nosa. Kość sitowa. Lemiesz. Złamanie nosa. Zimny nos. Ziewanie. Chrapanie. Sleepapnea - bezdech podczas snu.
Odc. 2 Układ oddechowy cz. 2 01:39:25
Krtań - mięśnie, błona śluzowa. Przekaźnik dla krtani. Porażenie strun głosowych. Koklusz. Duszność krtaniowa. Przekaźnik dla oskrzeli. Oskrzela. Nabłonek płaski błony śluzowej. Suchy kaszel. Rak oskrzeli. Mukowiscydoza - zwłóknienie torbielowate. Astma. Mięśnie oskrzeli. Konstelacja astmatyczna. Stan astmatyczny. Spazmatyczny płacz - skurcz dróg oddechowych podczas płaczu. Rozstrzenie oskrzeli. POChP - przewlekła obturacyjna choroba płuc. Płuca. Gruźlica płuc. Zachłystowe zapalenie płuc. Sarkoidoza - choroba Besniera-Boecka-Schaumanna. Niedotlenienie okołoporodowe. Opłucna - międzybłoniak. Odma opłucnowa.
Odc. 3 Układ moczowy 00:54:17
Układ moczowy. Nerka. Brak jednej nerki. Zespół zbiorczy cewki nerki. Konflikt cewki nerki zbiorczej jako konflikt wtórny. Gruźlica nerek. Białkomocz. Zespól nerczycowy. Nerczyca lipidowa. Nerki - kora. Kłębuszkowe zapalenie nerek. Niewydolność nerek. Układ odprowadzający mocz. Zapalenie dróg moczowych. Escherichia coli. Klebsiella pneumoniae. Zapalenie miedniczek nerkowych. Zapalenie pęcherza moczowego. Moczowody. Kamica dróg nerkowych. Kamienie nerkowe, kolka nerkowa. Trójkąt pęcherza moczowego. Brodawczak/rak pęcherza moczowego. Moczenie nocne u dzieci. Nietrzymanie moczu. Wypadanie pęcherza moczowego. Pieniądze - problemy z płynnością finansową.
Odc. 4 Alergie 01:02:14
Alergia. Obrzęk - integralny składnik alergii. Psychologiczne znaczenie obrzęku. Ścieżki wstrząsu emocjonalnego. Kompleks alergiczny. Alergia - stworzenie dystansu. Alergiczny nieżyt nosa. Alergiczne zapalenie spojówek. Alergiczne reakcje skórne. Obrzęk naczynioruchowy Quinckego. Wstrząs anafilaktyczny. Alergie pokarmowe (także nietolerancje). Alergia wg Kabały. Alergie rodzaje. Alergie Krzyżowe. Praca z alergią.
Odc. 5 Naskórek 00:58:57
Skóra: naskórek. Egzema. Łuszczyca. Rak podstawnokomórkowy skóry. Pokrzywka. Bielactwo. Kurzajki. Opryszczka wargowa. Ospa wietrzna. Odra. Różyczka. Łupież. Łupież różowy. Sucha skóra. Świąd skóry. Rogowacenie białe - leukoplakia.
Odc. 6 Skóra właściwa. Włosy i paznokcie. 00:53:40
Gronkowce. Paciorkowce. Grzybica. Grzybica palucha. Grzybica stóp. Rumieniec, czerwienienie się. Piegi. Znamię. Czerniak. Trądzik. Liszajec zakaźny. Trądzik różowaty. Czyrak. Półpasiec. Narośla łącznotkankowe. Łupież pstry. Twardzina skóry. Zastrzał. Róża. Nadmierna potliwość. Pocenie się - dłonie, stopy, szyja, pachy. Włosy. Łysienie.wypadanie włosów. Łysienie androgenowe. Łysienie plackowate. Nadmierne owłosienie. Cienkie, łamiące się włosy. Siwienie. Bawienie się włosami. Wyrywanie włosów. Paznokcie. Wrastanie paznokci. Obgryzanie paznokci. Stukanie paznokciami, oglądanie paznokci. Słabe paznokcie. Grzybica paznokci. Obgryzanie skórek.
Materiały do pobrania moduł 6 00:00:00
00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 450.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
455 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED