POZNAJ OBSZERNĄ WIEDZĘ O EMOCJONALNYCH PRZYCZYNACH CHORÓB, WESPRZYJ SWÓJ PROCES ZDROWIENIA LUB POMAGAJ SKUTECZNIEJ KLIENTOM!

KURS ONLINE AKADEMIA PSYCHOBIOLOGII
MODUŁ 4: UKŁAD KRWIONOŚNY, KRWIOTWÓRCZY, LIMFATYCZNY I HORMONALNY

Choroba może być źródłem cierpienia lub wielką motywacją do zmiany życia, w tym  przebudowy systemu przekonań, który do choroby doprowadził. Zawał, nadciśnienie, cukrzyca, choroby tarczycy to tylko wycinek tematów, które tłumaczy w tym module dr Radziszewska.

Dzięki temu kursowi poznasz rolę i “język” konfliktów biologicznych stojących za problemami z układem krwionośnym, krwiotwórczym i limfatycznym oraz układem hormonalnym. Pozwoli ci to skutecznie uwolnić się od powodujących tobą, a niesłużących ci programów oraz od wewnętrznych blokad, utrudniających ci szczęśliwe życie.


Czego dowiesz się uczestnicząc w tym kursie?

✅W tym module poznasz szczegółową rolę i symbolikę układu krwionośnego, krwiotwórczego, limfatycznego i hormonalnego wraz z poszczególnymi narządami danego układu. 

✅Poznasz wzorce emocjonalnych konfliktów odpowiadających za problemy zdrowotne związane z tymi obszarami na przykładzie dziesiątek studium przypadków z praktyki dr Radziszewskiej.

✅ Zrozumiesz dlaczego odczuwanie emocji typu strach, złość czy frustracja przekładają się na chaotyczny rytm serca, spadek energii i wydajności organizmu, a dlaczego miłość, wdzięczność i radość pomagają poprawić funkcjonowanie organizmu.

Nauczysz się identyfikować i uwolnić te emocje niezależnie od tego, czy przeżywasz je obecnie czy od dziesięcioleci funkcjonują one w twojej podświadomości czy też może tkwią w nas od pokoleń, jako echa emocji naszych przodków.

✅Nauczysz się jak osiągnąć „koherencję psychofizjologiczną”, czyli stan harmonii pomiędzy emocjami, umysłem i ciałem.

Dzięki tej wiedzy zminimalizujesz  ryzyko utraty życia w krytycznym momencie tzw. kryzysu epileptoidalnego.

✅Podczas tego modułu omówimy biologiczne konflikty odpowiedzialne za choroby układu krążenia, układu krwiotwórczego i limfatycznego jak np. wady serca, nadciśnienie tętnicze, niedokrwistość, nadmiar i niedobór płytek krwi, białaczka i wiele innych.

✅Oraz poznasz konflikty biologiczne i choroby związane z układem hormonalnym, między innymi hiperprolaktynemię, niskorosłość, chorobę Hashimoto, chorobę Gravesa-Basedowa, tężyczkę, cukrzycę, hipoglikemię czy zespół przewlekłego zmęczenia.Nie jesteś sam!

Wielu uczestników naszego kursu odnalazło nową perspektywę na swoje zdrowie i życie. Pozwól, że podzielimy się z Tobą ich doświadczeniem:

Kurs bardzo mi się podobał i na pewno skorzystam jeszcze z innych części. Wszystko bardzo jasno wytłumaczone, obszerne materiały. Dzięki temu kursowi zmieniłam podejście do choroby, inaczej już patrzę na różne stany w moim życiu i na pewno będę z tej wiedzy korzystać – Anna Szczepańska

Świetny kurs, dużo konkretnej wiedzy i przykładów, zupełnie inne spojrzenie na siebie, ciało i choroby. Wzrost samoświadomości i zachęta do dalszej pracy – Halina Lubac

Jestem bardzo zadowolona z kursu, jak na początek ogromna ilość wiedzy, zamierzam przejść wszystkie moduły z psychobiologii. Bardzo polecam wszystkim o otwartych umysłach. Zrobiłam 4-y kursy z medycyny germańskiej jednak ten kurs już na samym początku świetnie poukładał mi wiedzę. Bardzo cieszę się, że mogę skorzystać z akademii psychobiologii online, gdyż czasowo nie byłoby mnie stać na studiowanie jej stacjonarnie – Dorota Frączek


Jedyny taki kurs online na rynku!

👉Autorką kursu jest dr n. med. Marzanna Radziszewska, lekarka z ponad z 30 letnią praktyką zawodową

👉Doskonała metodologia, emocjonalne wzorce chorób poparte dziesiątkami przykładów prawdziwych historii z praktyki autorki

👉Moduł 4 Układ krwionośny, krwiotwórczy, limfatyczny i hormonalny to czwarty z 11 modułów. Możesz rozwijać się studiując pozostałe moduły, które wyjaśniają konflikty biologiczne związane z każdym naszym układem i narządem ciała


Referencje w liczbach

👉Ponad 30 lat praktyki medycznej jako lekarz laryngolog, audiolog autorki kursu

👉Tysiące konsultacji psychosomatycznych od 2009 roku

👉Status bestsellera – ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy książki “Poszukująca (nie)świadomość. Opowieść zapisana w ciele” autorstwa dr Radziszewskiej

👉Ponad 600 certyfikowanych absolwentów akademii stacjonarnej i live

👉Ponad 10 000 sprzedanych modułów Akademii Psychobiologii OnlineŻelazna gwarancja satysfakcji!

Nie ma tu żadnych kruczków. Jeżeli z jakichś powodów kurs Ci się nie spodoba możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.

Nawet jeśli przerobisz cały materiał i nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz pełną kwotę jaką zainwestujesz w ten kurs.


Nasza historia, czyli jak to się wszystko zaczęło i dlaczego sprzedajemy ten kurs…

Na co dzień, wspólnie jako małżeństwo prowadzimy portal Hakuj Zdrowie. Wiele lat temu problemy ze zdrowiem oraz brak rozwiązania w medycynie konwencjonalnej skierowały nas do szukania metod i ludzi, którzy nam pomogą. 

W czasie naszych poszukiwań trafiliśmy na dr n. med. Marzannę Radziszewską, która okazała wspaniałą nauczycielką, która potrafi dzielić się swoją ogromną wiedzą w sposób merytoryczny i niezwykle wciągający

Ta wiedza zmieniła nasze postrzeganie rzeczywistości. Mamy wiele spektakularnych efektów stosowania tej perspektywy, po których objawy choroby szybko ustępowały. Gdy coś zaczyna nam, albo naszej córce dolegać, pierwszym odruchem nie jest sięganie po tabletkę, ale zastanowienie się co działo się w ostatnim czasie. Choroba zawsze ma swój punkt zapalny. 

Odkrycie dr Radziszewskiej wniosło niesamowitą jakość w naszym życiu i stało się inspiracją do dzielenia się zdobytą wiedzą szerzej, w sposób ustrukturowany – w ten sposób powstał wspólnie z naszą mentorką, kurs Akademia Psychobiologii Online.  


Informacje techniczne

4 z 11 modułów. Moduł 4 Układ krwionośny, krwiotwórczy, limfatyczny i hormonalny to czwarty z 11 modułów kursu Akademia Psychobiologii. 11 modułów tematycznych możesz zakupić osobno lub w pakiecie All-in-One.

2 lata dostępu. Nielimitowany dostęp do wykładów video online na okres dwóch lat.

Z dowolnego urządzenia. Możliwość odtwarzania na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, dowolną ilość razy.

Materiały na zawsze. Dziesiątki slajdów w prezentacjach PDF i materiały MP3 do ściągnięcia na dysk na zawsze.

Imienny certyfikat. Imienny, papierowy certyfikat uczestnictwa w kursie dla osób, które ukończyły wszystkie 11 modułów.


Jak najlepiej korzystać z kursu?


Sekcja pytań i odpowiedzi

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Nasze kursy są kursami video online. Po dokonaniu płatności otrzymujesz od razu informację o logowaniu do platformy hakujzdrowie.pl na swoją skrzynkę mejlową.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który zakupi i przesłucha wszystkie moduły (pakiet all-in-one lub osobno) otrzyma imienny certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii Online w formie papierowej*, poświadczony podpisem pani dr n.med. Marzanny Radziszewskiej. Certyfikaty będą wysyłane do czterech miesięcy od momentu zakupu.

Jakie uprawnienia daje certyfikat po ukończeniu Akademii Psychobiologii Online?

Certyfikat udziału w Akademii Psychobiologii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Czy kupując kurs mogę zadawać pytania merytoryczne dr Radziszewskiej?

W Akademii Psychobiologii Online nie ma możliwości zadawania pytań dr Radziszewskiej. Jednakże kurs jest 1:1 nagraniem drugiej edycji Akademii stacjonarnej. Podczas nagrania pada wiele pytań od uczestników, które w dużym stopniu wyczerpują potrzebne odpowiedzi.

Czy po dwóch latach, kiedy moja  subskrypcja wygaśnie, mogę przedłużyć dostęp do kursu?

Tak, napisz do nas na kontakt@hakujzdrowie.pl a znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Nie mogę otworzyć kursu, co mam zrobić?

Jeśli występuje problem z otwarciem kursu w pierwszej kolejności zobacz czy kurs się otwiera na innym urządzeniu, np innym komputerze czy telefonie. Jeśli tak, to spróbuj zrestartować u siebie przeglądarkę i wyczyścić pliki cookies, jeśli to nie działa spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz wejść na kurs daj nam znać kontakt@hakujzdrowie.pl lub tel. Weronika: +48 696 256 086

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Za kurs na platformie Hakuj Zdrowie zapłacisz przez system płatności PayNow, PayU, Przelewy24 – bramki obsługują bankowe przelewy internetowe, płatność kartą kredytową Visa i MasterCard. Płatności online możesz również dokonać za pośrednictwem systemu Stripe. Jeśli to dla ciebie prostsze zawsze możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym – zaksięgowanie wpłaty trwa wtenczas zwykle 1-2 dni robocze. Na prośbę możemy wygenerować link do zapłaty PayPalem.

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla.

Czy mogę otrzymać fakturę na dane zagraniczne?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję faktura i podaj swoje dane. Fakturę prześlemy na mejla. Napisz nam w uwagach czy jesteś płatnikiem VAT żebyśmy dobrze przygotowali dokument.


*Prawa autorskie – osobiste i majątkowe

Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą. Każda czynność polegającą na powielaniu ich jakąkolwiek metodą, udostępnianiu ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców, dokonaniu ich dekompilacji wymaga  wyraźnej zgody Wykonawcy.

Program kursu

Odc. 1 Wprowadzenie. Choroby serca. 01:40:23
Układ krążenia. Pochodzenie embrionalne tkanek serca i wielkich naczyń. Symbolika przedsionków i komór serca. Zastawki serca i wielkich naczyń. Choroby serca. Zawał mięśnia sercowego prawdziwy. Rzekomy zawał mięśnia sercowego. Przerost mięśnia sercowego. Choroba wieńcowa. Cholesterol, trójglicerydy. Przekaźniki stref płci/posiadania. Konstelacje stref własności płciowej - konflikt pierwotny i wtórny. Konflikt utraty terytorium. Wyściółka tętnic wieńcowych. Przekaźniki rytmu serca. Biologiczny limit czasu. Objawy dusznicy bolesnej. Konflikt frustracji związanej z bezsilnością. Wyściółka żył wieńcowych. Przekaźniki rytmu serca. Nabłonek płaski szyjki macicy. Zaburzenia rytmu serca. Tachykardia. Bradykardia. Arytmia/palpitacje. Osierdzie - zapalenie, międzybłoniak.
Odc. 2 Wrodzone i nabyte wady serca i wielkich naczyń 00:30:05
Symbolika przedsionków i komór serca. Przeciek międzyprzedsionkowy. Przeciek międzykomorowy. Przełożenie (odwrócenie) wielkich naczyń. Szmery nad sercem. Zespół WPW. Niedorozwój prawego przedsionka. Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej. Niedomykalność zastawki dwudzielnej. Zwężenie zastawki dwudzielnej. Niedomykalność zastawki trójdzielnej. Zwężenie zastawki trójdzielnej. Zwężenie podaortalne. Zwężenie zastawki aorty. Niedomykalność zastawki aorty. Zwężenie zastawki tętnicy płucnej. Niedomykalność zastawki płucnej. Przewód Botalla. Terytoria w TMC.
Odc. 3 Tętnice i żyły 01:24:37
Symbolika naczyń krwionośnych. Tętnice- znaczenie ogólne. Arterioskleroza - stwardnienie tętnic. Tętnica szyjna. Tętnica tarczowa. Aorta. Naczynia mózgu. Tętniak mózgu. Udar mózgu/wylew krwi do mózgu. Naczyniak. Nadciśnienie tętnicze.Wysokie ciśnienie skurczowe. Wysokie ciśnienie rozkurczowe. Nadciśnienie pochodzenia nerkowego. Niskie ciśnienie tętnicze. Choroba Raynauda. Uderzenia gorąca. Żyły obwodowe. Żylaki. Krwawienie z nosa. Choroba Schoenleina-Henocha. Pajączki naczyniowe.
Odc. 4 Układ limfatyczny 00:38:20
Naczynia limfatyczne, węzły chłonne. Chłoniak. Chłoniak nieziarniczy Lymphoma non-Hodgkin. Ziarnica złośliwa Lymphoma Hodgkin. Grasica. Śledziona.
Odc. 5 Krew i układ krwiotwórczy 00:39:33
Krew symbolika. Białaczka. Białaczka szpikowa. Białaczka monocytowa. Białaczka limfoblastyczna. Szpiczak mnogi. Anemia. Anemia złośliwa. Czerwienica prawdziwa. Hemochromatoza. Trombocytoza - zwiększona krzepliwość krwi. Trombocytopenia - zmniejszona krzepliwość krwi. Hemofilia. Siniaki. Konflikt serologiczny. Osłabiona odporność. Choroby autoimmunologiczne.
Odc. 6 Gruczoły dokrewne 02:02:58
Przysadka mózgowa (płat przedni, środkowy i tylni). Hiperprolaktynemia. Niskorosłość. Gigantyzm. Bezsenność. Tarczyca i przytarczyce. Nadczynność tarczycy. Niedoczynność tarczycy. Rak pęcherzykowy. Rak rdzeniasty. Choroba Gravesa-Basedowa. Choroba Hashimoto. Wole. Hiperkalcemia. Tężyczka. Trzustka. Cukrzyca. Insulinoodporność. Hipoglikenia. Hipoglikenia reaktywna. Nadnercza. Pheochromocytoma. Zespół przewlekłego zmęczenia.
Materiały do pobrania moduł 4 00:00:00
00:00:00

Specjalista

Marzanna Radziszewska - Przez prawie trzydzieści lat z pasją i zaangażowaniem pracowałam jako lekarz medycyny głównego nurtu. Doświadczałam na co dzień tego, jak wiele można zrobić dla ratowania ludzkiego życia i zdrowia, czerpiąc ze zdobyczy współczesnej nauki, jednak przez cały czas czułam, że w akademickim podejściu do zdrowia i choroby brakuje ważnych elementów. W żadnych naukowych źródłach nie znajdowałam odpowiedzi na pytania, które rodziły się we mnie niemal od pierwszych dni mojej pracy. Wyłaniały się one z moich codziennych doświadczeń w sposób dla mnie tak naturalny i oczywisty, że trudno było mi zrozumieć brak w moim zawodowym otoczeniu podobnych obserwacji i ciekawości, jak je wytłumaczyć. Im dłużej pracowałam, tym bardziej oczywiste stawało się dla mnie, że zdrowie, choroba i przebieg zdrowienia z choroby są ściśle powiązane z tym, co dzieje się w naszej psychice.

Czytałam książki, szkoliłam się u wielu nauczycieli. Wiedza z dziedzin takich jak Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika zdobywana przez lata u Gilberta Renaud, Gerharda Athiasa, Roberto Barnai układała się, porządkowała, była weryfikowana w życiu podczas tysięcy konsultacji z pacjentami. Równolegle wyłaniały się kolejne pytania i pojawiały się odpowiedzi na nie. Ken Wilber, David R. Hawkins przynieśli mi rozumienie istoty ewolucji świadomości. Umieszczenie wiedzy o powiązaniach tego, czego nauczyłam się o związkach pomiędzy emocjami, uczuciami, których doświadczamy a naszymi chorobami i trudnymi życiowymi schematami w kontekście wiedzy o ewolucji świadomości stworzyło całkowicie nową, spójną jakość.

Dzielę się od wielu lat, na różne sposoby tą wiedzą pozbieraną z różnych źródeł i przetworzoną przez swoje osobiste doświadczenia. Prowadzę projekt Akademia Psychobiologii Vedica® Live dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi problemami korzystając z narzędzi jakie daje psychobiologia i nie boją się długoterminowych zobowiązań. Chętnym do pracy w swoim tempie oferuję kurs Akademia Psychobiologii Vedica® Online. Znalazłam wreszcie czas, by napisać książkę. „Poszukująca (nie)Świadomość. Opowieść zapisana w ciele” przedstawia w przystępny sposób koncepcję Psychobiologii Vedica®. Gdzieś po drodze zdobyłam też kwalifikacje naturoterapeuty i coacha ICC.

Obejrzyj darmowe filmy z dr. n.med. Marzanną Radziszewską.

  • 450.00 z VAT per 730 dni
  • 730 Dni
442 studentów bierze udział
 |    ALL RIGHTS RESERVED